Şefwaff

Şefwaff Bayilik Açıklaması

Şefwaff Bayilik

Şefwaff Bayilik Hakkında Firma Tanıtım Yazısıdır : Şefwaff markamızın ana hedefi ülkemizde olmayan Amerikan tuzlu waffle`larını, Belçika usulü waffle`lar ile harmanlayarak, hiçbir yerde tadamıyacağınız lezzetleri değerli misafirlerimize sunmaktadır. Amacımız öncelikle Türkiye pazarında hakkı ile sunulamayan waffle ürününü en lezzetli halde sunmak ve Güzide ülkemizin markasını dünya pazarında waffle sektöründe önde gelen markalardan biri yapmaktır.

 Şefwaff Bayilik ve Bayilik ŞartlarıFirmamız markamızı oluştururken titizlikle ve profesyonelce sektörde konularında uzman bir kadro oluşturarak kurumsal altyapı ve Ar-Ge çalışmalarına başladı. Ülkemizde başka hiçbir konsepte bulunmayan ve başka bir yerde tadamayacağınız yeni lezzetler yoğun çalışmaların ardından hazırlanarak siz değerli misafirlerimize sunuldu. 2015 yılında Ar-Ge faaliyetleri ve altyapı çalışmalarını tamamlayıp kurumsal kimliğimiz oluşturldu. Yatırıma başlamak için gereken doğru zaman ve doğru yer seçimi yapılarak Şefwaff 2016 yılında Novada Manavgat AVM içerisinde ilk şubesini açtı. 

Firma ismi: Şefwaff Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması, Personel

Şefwaff Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Şefwaff olarak verdiğimiz bilgi, deneyim, tecrübe paylaşımları sonucunda (Know-how) bir giriş bedeli talep etmekteyiz. Firmamız tarafından sizin için mimarlarımız tarafından mekanınıza uyarlanmış proje kapsamında inşaat ve dekorasyon uygulamasını Şefwaff standartlarında kendi profesyonel ekiplerimiz yapmaktadır. 

Şefwaff dekorasyon işlerini üstlenecek ve işletmenizi size “anahtar teslim” olarak verecektir. Şefwaff şubeleri korner modellerinde minimum 50 m2, konsept mekanlarda ise minimum 70 m2 bahçe ve minimum 80m2 iç mekan olmak üzere toplamda minimum 150 m2 ölçülerinde olmalıdır. Kurulum maliyeti metrekare ölçülerine göre değişkenlik göstermektedir. 

Şefwaff sistem olarak sözleşme tarihinden itibaren gerek eğitim gerekse işletme desteğini tüm franchise’larına vermektedir. Açılış sürecinde kendi uzman kadrosu destek ekibi sizinle beraber çalışmaktadır. Açılış sonrası ve genel işleyişinizde ziyaretlerle sizi merkez olarak denetlemektedir. Denetleme raporları e-mail ortamında yada elden tarafınıza ulaştırılarak gelişmesi gereken yönleri, düzeltilmesi gereken noktaları, yerel pazarlama aktivite önerilerini siz yatırımcılara yön göstermesi için merkez işleyişinin bir parçası haline getirmiştir. Sistem aşağıdaki gibi işlemektedir.

1- Sözleşme

2- Mağaza Tespiti

3- Proje

4- Tadilat (Personel Eğitimi-Mağaza hazırlığı)

5- Anahtar teslim mağaza açılışı

6- 15 günlük işletmenin başında bizzat bulunarak eksikliklerin tamamlanması ve işleyişin öğretilmesi

7- Sözleşme süresince geçerli devamlı destek süreçleri işlemektedir.

 

Şefwaff Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR