1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. SEBA KİMYA

SEBA KİMYA

SEBA KİMYA bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, SEBA KİMYA bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ürün Bayilikleri

Hakkımızda

Seba Kimya San. Ve Tic.A.Ş’nin kurucusu olarak 1978 yılında kimyevi madde alım-satımı, kimyevi madde depoculuğu ve 1980-1982 yılları arasında deterjan üretimi ve kuru temizleyicilere yönelik endüstriyel krem deterjan üretimi ve pazarlaması, 1984-1989 yılları arası aile şirketi olarak kimyasal hammadde üretimi ve kimyasal madde pazarlaması deneyimleri sonrası, 1989 yılında aile şirketinden ayrılarak Seba Kimya kurulmuştur. 40 m2’de üretime başlayan Seba Kimya, ilk yıllarda endüstriyel olarak krem deterjan,sıvı bulaşık deterjanı, çamaşır suyu ve çamaşır sodası üretimleri yapıyordu.

Türkiye’de mineralli temizlik kremini üreten ilk yerli firmalardan biri olan firmamız, İstanbul-Rami’de başlayan üretimine, 1995 yılında G.O.Paşa Sanayi Sitesi’nde kendisine ait fabrikaya geçerek, ürün yelpazesini genişletmiştir.


1997 yılında marketlere yönelik SIR markasıyla küçük ambalajlı ürünleri üretimine geçerek, ülke çapında bayilikler vermiştir. Bu sayede kaliteli ürün yapmayı kendine prensip edinen Seba Kimya, müşterilerin yoğun ilgisi ve teveccühü sayesinde, kendini daha da yukarıya taşıyarak 2005 yılında şu anki Tuzla Kimya Sanayicileri Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yüksek kapasiteli, otomasyonu üst seviyede ve çalışanlarına değer veren, sosyal alanlara sahip, çevre ve iş sağlığı güvenliği kurallarını uygulayan, hijyenik bir ortamda,çalışan ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, ISO 9001-14001,OHSAS 18001 ve GMP kalite belgelerine sahip, sıfır hata prensibiyle çalışan bir ekiple üretim, satış ve pazarlama faaliyetlerine, yurtiçi ve yurtdışında 5 kıtada edindiği bayi ve distribütör kanalları ile ürünlerini son tüketiciye ulaştırmaktadır.%100 yerli bir Türk firması olarak, hedefimiz dünya çapında tüketiciler tarafından tercih edilen markalardan biri olmaktır.


Misyonumuz

Seba Kimya olarak, ev temizlik ve kişisel bakım ürünleri sektöründe yenilikçi ve tüketicilerin yaşamını kolaylaştıran ve kullanımından memnuniyet duyan ürünler üreterek, hissedarlarının, çalışanlarının ve müşterilerinin mutluluk ve gurur duyduğu, karlı ve sürdürülebilir bir şirket olmaktır.


Vizyonumuz

Çevreye ve insan sağlığına saygılı ürünler üreterek, Dünya çapında tercih edilen ilk markalardan biri olmaktır..

Değerlerimiz,
Tüm faaliyetlerimizde; 

• Kalite,
• Güvenilirlik,
• Şeffaflık,
• Sadakati,sevgiyi,saygıyı, çalışan ve müşteri ilişkilerinde önde tutmayı,
• Hukuka,bireye,topluma ve çevreye saygılı olmayı,
• Teknoloji ve dünyadaki yeniliklere açık olmayı, 
Seba Kimya San. Ve Tic. A.Ş olarak ilke edinmiş bulunmaktayız.

  1. Temizlik Ürünleri
  2. Çiğ Köfte

SEBA KİMYA Bayilik Destekleri

SEBA KİMYA Şartlar & Koşullar

  • Türkiye genelinde bayilikler vermeye devam ediyoruz.

SEBA KİMYA Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör