Schlotzsky’s

Schlotzsky’s Bayilik Açıklaması

Schlotzsky’s Bayilik

 Schlotzsky’s Bayilik ve Bayilik ŞartlarıSchlotzsky’s 1971 de kurulmuş ve hızlı servis kafe-restoran kategorisine öncülük yapmaktadır, müşterilerine davetkar bir atmosfer, gün boyunca satın alınabilir lezzetli ürünler sunarak tüm dünyada müşterilerini tutkulu fanatiklere dönüştürebilen bir kafe-restoran zinciridir. Bizim lezzetli ve benzersiz ürünlerimiz, heyecan verici modern mimarimiz, yüksek franchise desteğimiz ve kendini markaya adamış iş sahiplerimiz Schlotzsky’s franchise sistemini büyük iş fırsatlarına dönüştürür.

Tüm dünyada 1750 restoran-kafe franchise olan Focus Brands in markalarından biri olan Schlotzsky’s in 35 eyalet ve 6 ülkede 350 den fazla kafe-restoranı ile hızlı ve emin bir büyümeyi öngörmektedir. Schlotzsky’s franchise ailesine katılmak sizlere heyecan verici bir geleceğin kapılarını açar. 

Schlotzsky’s Bayilik Ürün Hizmet Kapsamı : Kafe - Restoran

Bayilik Veren Firma : Schlotzsky’s 

Firmanın Kuruluş Yılı : 1971

Bayilik Vermeye Başladığı Yıl : 1999 

Bayilik Sayısı : 4 Bayilik Giriş Bedeli : 25.000 $ - 31.200 $ 

Gerekli Ortalama Sermaye : 100.000 $ ile 250.000 $ Arası

Schlotzsky’s Bayilik Şartları

Schlotzsky's kendi işini kurmaya istekli ve müşterilere unutulmaz bir tecrübe yaşatmaya tutkulu franchise adayları aramaktadır.

Finans Şartları : Minimum 80 m² ile 300 m² arasındaki konseptler için, 120.000 USD+KDV ile 300.000 USD+KDV yatırım yapabilecek finansal varlık Franchise Profili

  • Pazar hakkında bilgi
  • İş ve kar/zarar tablosu yönetim tecrübesi
  • Personel yönetimi konusunda tecrübe
  • Hizmet sektörü tecrübesi ideal, fakat zaruri değil
  • Markaya, ürünlere ve müşterilere tutkulu

Schlotzsky's belirli bölgelerde kendi işini kurmak isteyen franchise aramaktadır. Eğer sizde bir Schlotzsky's Cafe-Restoranı açmak istiyorsanız iletişime geçiniz.

Schlotzsky’s Bayilik Destekleri

Schlotzsky's franchise ailesine katıldığınızda, yoğun marka yaratma,geliştirme ve operasyonel tecrübeye sahip tutkulu bir ekiple çalışmaya başlarsınız. Sizin işinizin başarıya ulaşması için, size dünya kalitesinde saygı,güven ve kararlılığa bağlı destek ve servis sağlamayı taahhüt ediyoruz. Eğitim, El Kitabı, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Proje, Ortak Reklam, Mal Temini, Pazarlama, Personel Temini

 

Schlotzsky’s Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR