1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ev, Bahce ve Dekorasyon
  3. SAYTEK

SAYTEK

SAYTEK bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, SAYTEK bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Ev, Bahce ve Dekorasyon

Kurumsal

Saytek Hakkında

Aydın Group bünyesinde yer alan Saytek Metal, boru bağlantı parçaları konusundaki uzmanlığı ve geniş kapsamlı stok tutabilme kapasitesi ile sektörün en saygın markaları arasında bulunmaktadır. Şirket, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel imalat ve ithalat da yapabilmektedir. Stoklarında 44 ana başlık altında tamamı 3.1.B sertifikalı 1400’ün üzerinde çeşit bulunduran Saytek Metal, Avrupa, Güney Kore, Malezya ve yerli stokları bünyesinde barındırmaktadır. Türkiye’deki tek Avrupa ve güney Kore malzeme stokçusu olan Saytek Metal, dünyanın en güçlü imalatçısı ispanya (ULMA), güney Kore (TK CORPORATION), Malezya (PANTECH STEEL), italya (FABRIZIO CARLOTTO) vb. ile mümessillik anlaşmaları bulunmaktadır.

Kusursuz hizmet sunmayı her zaman ön planda tutan Saytek Metal, siparişten teslimata kadar geçen sürede müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Saytek Tarihçe

2005

1985 yılında yılında kurulmuş olan Yılmaz Boru ile 1986 yılında kurulmuş olan Simeda firmaları 2005 yılında güçlerini birleştirerek Saytek Metal A.Ş.’ yi kurmuşlardır.

Saytek Metal faaliyetlerine, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesinde (eski adı Mermerciler Sanayi Sitesi) bulunan ve hala Aydın Boru merkez adresi olan yerleşkede, 7 kişilik kadrosu ile kullanımına ayrılmış olan  20 m2 ofis, 600 ton kapasiteli 850 m2 stok alanında, 150 ton ortalama stok ile başlamıştır.

Bu yıldan itibaren Aydın Boru (Yılmaz Boru) üzerinde bulunan dünyanın en büyük flanş üreticisi olan Ulma / İspanya firmasının distribütörlük haklarıda Saytek Metal A.Ş. firmasına devredilmiştir.

Bunun yanında Saytek Metal Avrupa’dan ithal ettiği kaynak ağızlı boru bağlantı elemanlarını da stok programına eklemiş ve müşterilerine servis vermeye başlamıştır.

2006

Avrupadan ithal ettiği 3000LB ve 6000LB dövme boru bağlantı elamanları ile stok programını genişletmiştir.

2008

Saytek Metal yine İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan, 350 m2 ofis alanı, 1300 m2 kapalı stok alanına sahip, 1500 ton kapasiteli kendi binasına taşınmıştır.

Burada stok ortalamasını 1000 tona ve personel sayısını 15’e çıkararak kendisine ulaşan tüm flanş ve boru bağlantı elemanı taleplerini karşılar hale gelmiştir.

2010

Saytek Metal  kaynak ağızlı boru bağlantı elemanları konusunda bir dünya markası olan TK Bend Corparation / Güney Kore firmasının ürünlerinide stok programına alarak, bu ürün grubunda gücünü arttırmıştır.

2011

Saytek Metal kaynak ağızlı boru bağlantı elemanları konusunda, alanında önemli bir marka olan Pantech Steel Industries / Malezya firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Böylece bu ürün grubunda kalite / fiyat dengesini optimize ederek pazardaki rekabet gücünü ciddi oranda arttırmıştır.

2013

Saytek Metal halen faaliyetine devam etmekte olduğu yine İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi içerisinde bulunan ve kendi öz malı olan, 850 m2 ofis alanı, 2400 m2 kapalı stok alanı, 15 metre stok alanı yüksekliğine sahip, 6000 ton kapasiteli yeni binasına taşınmıştır.

10,5 metre yüksekliğe kadar stoklama yapılabilen rack sisteminde rafların yerleştirildiği stok alanı içerisinde, reach truck ve akülü forkliftler kullanılmaktadır.

Stok ortalamasını 4000 tona ve personel sayısını 26 ‘a çıkarmıştır. Ayrıca kalite kontrol için gerekli tüm ekipman ve insan kaynakları sağlanarak, sektörün en önemli firmaları tarafından öncelikli olarak tercih edilen lider tedarikçi konumuna erişmiştir.  

Bununla beraber flanşlar konusunda, alanında önemli bir marka olan Rollwell Forge PVT LTD / Hindistan firmasının Türkiye distribütörlüğünü almıştır.

Böylece bu ürün grubunda kalite / fiyat dengesini optimize ederek pazardaki rekabet gücünü ciddi oranda arttırmıştır.

2015

Bugün Saytek Metal, 30 yıllık deneyimi ile flanş, kaynak ağızlı ve dövme boru bağlantı elamanları konusunda 2400 m2 kapalı stok alanı, 850 m2 ofis alanı, 6000 ton stoklama kapasitesi ve 4000 ton ortalama stoğu, satış öncesi ve sonrası müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kaliteli, hızlı ve geniş ürün yelpazesi sunarak, sadece Türkiye’nin konusunda en büyüğü olmakla kalmayıp, stok ve tedarik konusunda Avrupa’nın sayılı firmaları arasında yer almaktadır.

Bu yıl içerisinde ISO9001, ISO14001 ve OHSAS18001 kalite sertifikalarını da alarak, faaliyetinin her alanında zaten yürütmekte olduğu kalite, işçi sağlığı ve güvenliği, çevre bilinci anlayışını belgelendirmiştir. Müşteri portfoyu çok geniş olan , Saytek Metal en küçüğünden en büyüğüne tüm müşterilerine aynı kalitede hizmet sunarak müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sektöründe haklı bir saygınlık ve güven kazanmıştır.

  1. Mutfak Gereçleri
  2. Ev Tekstili
  3. Dekorasyon ve Aydınlatma

SAYTEK Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

SAYTEK Şartlar & Koşullar

SAYTEK Fotoğraflar

Ev, Bahce ve Dekorasyon Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör