Santral Dergi̇si̇

Türki̇ye'ni̇n İlk Ve Tek Di̇ji̇tal Haber Ve Aktüali̇te Dergi̇si̇

SANTRAL DERGİSİ Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

SANTRAL DERGİSİ Bayilik Şartları

Türkiye’nin İlk Ve Tek Dijital Haber Dergisi Santral Temsilcilikler Veriyor yaklaşık 9 Yıldır Yayınlanan Türkiye’nin İlk Ve Tek Dijital Medya Dergisi Medyatablet’i De Bünyesinde Bulunduran Dijipub, 2 Yıldır Yayınladığı Türkiye’nin İlk Ve Tek Dijital Haber Dergisi Santral İçin Temsilcilikler Vermeye Başladı. İstanbul’da 3, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Gaziantep Ve Samsun’da 2 Olmak üzere Diğer şehirlerde De 1’er Temsilcilik Vermeyi Hedefleyen Santral, Böylece Hem Anadolu’nun Gündemini Yakalamaya Ve Dijital Dünyaya Da Aktarmaya Hem De Anadolu Firmalarının Reklamlarını Da Sayfalarına Yansıtarak Temsilcilik Alacak Bireylere Kazanç Sağlayacak.
Dergimize Santraldergi.com Ve Turkcell Dergilik'ten ücretsiz Erişebilirsiniz. Şirketimizin Web Sayfasına İse Dijipub.com Adresinden Erişim Sağlayabilirsiniz.

SANTRAL DERGİSİ Bayilik Açıklaması

Sistem nasıl işliyor?

Temsilcilik alan kişi ya da kurum. SANTRAL’in o bölgedeki tüm haklarına sahip olup; bölgesindeki şirketlerden reklam almakla sorumludur. Alınan her reklamdan reklam alan temsilcilik yüzde 35 pay sahibi olur. 10 ve üzeri reklamlar sonrası temsilciliklere ekstra %5 pay verilir. Temsilcilik SANTRAL dergisine ek olarak çıkacak dergilerde ve SANTRAL bünyesinde çıkan ve çıkacak olan tüm yayınlara reklam alabilme hakkına sahiptir. Özetle, sisteme dahil olup temsilcilik açmak isteyen kişi ya da kurumların minimum giderleri eşyalar da dahil ortalama 50-100 bin Türk Lirasıdır.  

 

Gerekli koşullar

·         Minimum 2 bilgisayar

·         En az 50 metrekare ofis alanı

·         1 telefon hattı

·         En az 1 çalışan

 

Kriterler

·         Bölgesindeki şirketlerle ilişkileri kuvvetli ya da reklamcılık alanında deneyim sahibi olunacaktır.

·         Her ay kazançtan yüzde 65 pay alınacaktır.

·         Sisteme giriş için 100 bin TL ve devamında her sene 50 bin TL ekstra ücret SANTRAL tarafından talep edilmektedir.

·         Temsilcilik alacağı elemanlardan tamamen kendi sorumludur.

 

SANTRAL DERGİSİ Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
İletişime Geç