Sanitek Temizlik Ürünleri

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik Açıklaması

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik Hakkında : Konsantre SANİTEK Temizlik Ürünleri, Türk Kimyagerleri tarafından formülize edilerek, yeşil kimya adı verilen, doğa dostu biyolojik hammaddelerden üretilmektedir. Yüksek kaliteli, konsantre SANİTEK temizlik ürünleri için Türkiye genelinde bölge korumalı bayilikler ve satış temsilcilikleri veriyoruz. Üstelik bunun için hiçbir ön şart ve isim hakki bedeli istemiyoruz satın ve kazanın… Fark yaratan SANİTEK Temizlik ürünleri yüksek içerik kalitesi, yüksek konsantrasyon oranı, hiçbir yerde bulunamayan marjinal kokuları ve görsel zenginliği sayesinde hedef müşteri gurubunuzu size bağlı kılacak ve işinizi kolaylaştıracaktır.

İmalatçı firmadan direkt son kullanıcıya kaliteli ve konsantre ürün sunmanın rahatlığı içerisinde kendi çevrenizin, eşinizin dostunuzun temizlik ürünleri ihtiyaçlarını Konsantre SANİTEK Temizlik ürünleri ile siz karşılayabilirsiniz. Ayrıca çevrenizde bulunan okullar, kreşler, oteller, fabrikalar ve daha birçok temizlik ürünleri kullanan yerler hedef kitleniz olabilir. SANİTEK Temizlik ürünleri CE – ISO 9001, ulusal ve uluslar arası kalite belgelerine sahip, Avrupanın birçok yerine ihraç edilen göğsünüzü gere gere satabileceğiniz konsantre bir üründür. SANİTEK %100 Türk Sermayeli Ulusal Bir Üründür... 

FİRMA İSMİ: Sanitasyon teknolojileri ticaret a.s. 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Ürün satış bayiliği 

KURULUŞ YILI: 2011

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 8  S

anitek Temizlik Ürünleri Bayilik ve Bayilik Şartları 

Bu nedenle müşterileriniz sizin sayenizde süper kalite Sanitek Temizlik ürünlerini ara kanallar olmadan, en uygun fiyatlar ile üreticiden almış olacaklardır. Bayilerimizle kalıcı, güvenilir ve sürdürülebilir bağlar kurmak, birlikte kazanmak, projemizin en ana hedefidir. Bu fırsatı kaçırmayın !!!! Sanitek Global ailesine katılarak bütçenize katkıda bulunabilir yada ek gelir elde edebilirsiniz. Bizimle 0533 950 42 02 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Görüşmek dileğiyle, Hoşçakalın. İşinizi kurmada geç kalmadınız. Neden Bayi Olmalıyım? Herkese gerçek iş fırsatı.

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bölgesinde cevre sahibi ve ekip kurabilecek, Depo lu işletmesi olan, Ofis demirbaşlari tamamlayabilecek.

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ.

 

Sanitek Temizlik Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR