Saçak Döner

Saçak Döner Bayilik Açıklaması

Saçak Döner Bayilik

 Saçak Döner Bayilik ve Bayilik BaşvurusuSaçak Döner Bayilik Hakkında : Saçak Döner olarak gerek yurt içi gerekse yurt dışında bizleri temsil edebilecek değerli işletmeciler ile sahip olduğumuz lezzetlerin tüm yemek sevenlerin temiz, modern ortamlarda kolayca ulaşabilmesi amacı ile Franchising verilmektedir.

Ulusal ve Uluslar arası çapta Lezzet Marka'sı olmayı kendine ilk hedef olarak belirleyen Saçak Döner ® bu amaçla kendisinden talep edilecek Franchising başvurularını kendi kriterleri ile inceleyip başvurulara geri dönecektir. 

Saçak Döner Bayilik Başvurusu

Lezzet Dünyasın'da Saçak Döner ile yerinizi almak istiyorsanız vermiş olduğum bu Saçak Döner Bayilik Başvuru Formunu doldurarak tarafımıza talebinizi iletebilir Saçak Döner Bayilik Başvurusu yapabilirsiniz. 

Saçak Döner Bayilik, Saçak Döner Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından firma ile iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirler.

 

Saçak Döner ve Firma Hakkında

Samsun'a ait bir lezzet markası yaratmak maksadı ile yola çıkılan ve Samsun'un en bilinen noktasında faaliyetine başlayan Saçak Döner Katırcıoğlu Group bünyesinde hizmet vermektedir. Önce Lezzet, Önce Kalite Sloganı ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bugün Samsun'da Marka Haline gelen ve herkes tarafından bilinen Saçak Dönermüşterilerine nezih bir mekanda eşsiz lezzetleri tatma fırsatını sunmaktadır. Kaliteden ödün vermeden en kaliteli ürünler kullanılarak hazırlanan ürünlerimizin hijyenik ortamlarda müşterileri ile buluşturan Saçak Döner bu hizmet anlayışından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretimini gerçekleştirdiği tüm ürünlerin malzemelerini doğal ortamlarından, herhangi bir müdahale görmemiş malzemelerden temin eden Saçak Döner, üretim, paketlemeye, nakliye ve servis aşamalarında aynı hassasiyet ile hareket etmektedir. 2012 yılında şubeleşme ve franchise dağıtımlarını hedefleyen saçak döner bu sayede Saçak Döner Markasını tüm yurt geneline ve yurt dışına taşıma arzusundadır.

Saçak Döner Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR