Renault

Renault Bayilik Açıklaması

Renault bayilik

Renault en çok bilinen ve en çok satan otomobil markalarından birisidir.

Renault bayilik almak için yapmanız gereken yazımızdaki iletişim bilgilerinden Renault genel müdürlüğüne telefon ile ulaşıp randevu almaktır. Renault bayilik büüyk bir miktarda yatırım demektir bu yüzden her il ve ilçeye verilmemektedir. Bir çok ayrıntılı durumun araştırılmasından sonra verilen Renault bayilikleri markanın reklamları ve çok satması bakımından en kazançlı bayilikler arasına girmektedir. Renault bayilik

Renault Hakkında Bilgi

Renault S.A., Fransız araç üreticisi. Otomobil, kamyon, traktör, tank, tren, uçak, motosiklet, bisiklet, otobüs gibi birçok farklı boyda araç üretir. Türkiye'de Bursa'da kurulu bulunan Oyak-Renault ortaklığı (%51) ile yatırımı vardır. MAİS Motorlu Araçlar İmal ve Satış A.Ş, 10 Ocak 1968 tarihinde OYAK Grup şirketi olarak kurulmuş ve ilk Renault marka otomobili 1971 tarihinde Türk tüketicisine sunmuştur.

MAİS, Renault ile Dacia otomotiv markalarının Türkiye Mümessili ve Türkiye Genel Distribütörü’dür. Sermayesinin %51’i OYAK Grubuna, %49’u Renault S.A.’ya aittir. MAİS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil , hafif ticari araç ve yedek parça satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine araç satışı ve Türk cumhuriyetlerine yedek parça ihracatı yapmaktadır.

Türkiye genelinde 5 şubesi (İstanbul / Boğaziçi & Anadolu, Ankara, İzmir ve Bursa), 82 yetkili satıcısı bulunan Renault Mais, Türkiye genelinde 170 noktada satış ve 258 noktada satış sonrası hizmeti vermektedir. MAİS Türkiye’nin en büyük otomobil satış ve satış sonrası teşkilatlarından biridir. Türk pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların ithalatını da gerçekleştiren MAİS, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır. MAİS A.Ş., Türkiye’de binek otomobil ve hafif ticari araç olarak müşterilere en fazla ürün çeşidini sunan kurumlardan biridir.

Otomobil pazarında en güvenli ürün gamına sahip markalardan biri olan Renault’nun, teknolojik ve güvenlik açıdan en üst düzeydeki ürünleri, sürekli yenilenen ve modern ürün yelpazesi MAİS’e, 11 yıl ardarda binek otomobil pazarı liderliğine oturma imkanı tanıdı.

 

Renault Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR