Reklamınız Burada Yayınlansın

Son Güncellenme: Thu Jul 2024 07:40

Reklamınız Burada Yayınlansın
Enes Öksüz admin

Çağımızın en verimli reklam modeli ile BayilikListesi’nde reklam verin. Arama motorlarından ve sosyal medyadan sağlanan nitelikli kitleye tekliflerinizi ulaştırın. 

Banner Körlüğüne Kurban Olmayın

Kullanıcılar artık banner reklamlarını görmüyorlar. Onlar tüketebilecekleri ilgi çekici içerikler ve teklifler arıyorlar. İçerikler içerisinde kullanıcıya sunulan native reklam formatı ile kitleye ulaşın.
Akıllı telefon ve tabletler ile sağlanan ziyaretçi trafiğinin oranı günden güne yükseliyor. BayilikListesi ziyaretçilerinin neredeyse %80’i mobil cihaz kullanıyor. Diğer siteler için de durum aynı. Bu cihazların ekranlarında ise banner reklamlar için yeterince yer yok. Akıllı telefonların ekranlarında reklamlarınız ya gizlenmek zorunda kalıyor ya da okunamayacak kadar küçülüyor. 

Native Reklam Nedir?

Dijital reklamların bulundukları alan ile uyumlu olmasını amaçlayan bir reklam modelidir. Bunun en gerçek örneklerini gün boyu ziyaret ettiğiniz sosyal medya sitelerinde görüyorsunuz. Facebook yayın akışı içerisinde, diğer gönderiler arasında sponsorlu gönderiler gösteriyor. Böylece ziyaretçilerin reklam ile ilgili ön yargılarından kurtuluyor. BayilikListesi haber akışı içerisinde de reklamınız ziyaretçiye sponsorlu bir içerik olarak sunulur. Böylece banner körlüğünden kurtulmuş olursunuz.

Nasıl Çalışır?

BayilikListesi’nde her bayilik ilanının kendisine ait bir blog bölümü bulunmaktadır. Firmalar; bayilik çalışmaları hakkındaki gelişmeleri, güncellemeleri ve kampanyaları burada site ziyaretçileri ile paylaşabilirler. Markanız için oluşturulmuş bir haber içeriği ziyaretçilere BayilikListesi ana sayfasında, kategori sayfalarında ve içerik sayfasında tavsiye edilir. Kullanıcılar reklamlı içeriği okumayı tercih ederek tıklarlar. 

Nasıl Ücretlendirilir?

Native reklam gösterim ile ücretlendirilir. Haberin her bin defa gösterilmesi ücretlendirilir. Buna Bin gösterim başı ücretlendirme (CPM) denir. Bu sistem sayesinde kendi reklam bütçenizi oluşturabilirsiniz. 

Performans Ölçümü Nasıl?

Reklam çalışmanız tamamlandığında, performans ile ilgili bir rapor alabilirsiniz. Bu rapor şu verileri kapsar.
Gösterim: Reklamınız kaç defa gösterildi.
Erişim: Reklamınızı en az bir defa gören insan sayısı.
Tıklama: Diğer haberler arasında kaç tıklama aldınız.
Cpc: Tıklama başı maliyet 

Haber İçeriği Nasıl Hazırlanmalı?

İçeriğinizin tıklanmasında en büyük etken kapak resmi ve başlığı olacaktır. İlgi çekici ve bir teklif içerek başlıklar her zaman daha fazla tıklanacaktır. Haber içeriği bayilik ilanı üzerinde açılacaktır. Bu açıdan haber yüklenirken ziyaretçi sizin logonuzu ve kapak resminizi görecek, hem en üstte hem de haber sonunda sizinle iletişime geçebilmek için kullanabileceği iletişim butonlarını hazır bulacaktır.
Dilerseniz bayilik profilinden siz haber içeriği oluşturabileceğiniz gibi, BayilikListesi editör ekibinden de bunu talep edebilirsiniz.
Ayrıca sadece bayilik profilinizin ziyaretçilere teklif edilmesini sağlayabilirsiniz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler