Reha Medin

Gayrimenkul Sektörünün Öncü Isimlerinden Reha Medin Farklı Bölgelerde Bayilikler Veriyor.

 Reha Medin Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
* Markamızın yatırım bedeli seçilen franchise modeline göre farklılık gösteriyor.

 Reha Medin Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

 Reha Medin Bayilik Şartları

Marka Kültürüne Uyum Sağlayabilmek
İnsan İlişkileri Güçlü Olmak
Pazarlama Yeteneği Bulunmak
Bulunduğu Bölgede Geniş Bir çevreye Sahip Bulunmak
Gerekli Ekonomik Güce Sahip Olmak

 Reha Medin Bayilik Açıklaması

Reha Medin Bayilik

Gayrimenkul sektöründeki deneyimimiz ve giderek büyüyen franchise sistemimiz sayesinde ülkemizde gayrimenkul sektöründeki öncü isimler arasında yer alıyoruz. Hem sektörümüzün standartlarını belirlemeye ve çağın gereklerini yerine getirmeye yönelik anlayışımızın hem de tecrübemizin tüm temsilcilerimiz tarafından benimsenmesini sağlıyoruz. Böylece nitelikli ve kaliteli hizmet veren profesyonellerden oluşan ekibimizle sektördeki payımızı artırmayı ve titizlikle seçilen bayilerimizle birlikte büyümeye devam ediyoruz. Farklı sektörlerde ulusal ve uluslararası tecrübe sahibi olan yönetim kadromuz sayesinde sektörümüze ihtiyaç duyulan dinamizmi ve yaratıcı çözümleri sunuyor; gayrimenkul sektöründe bayilik almak isteyen girişimcilerin büyük ilgisi ile karşılaşıyoruz. Yalnızca ulusal ve uluslararası platformlarda gayrimenkul çözümler sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda sektörün tüm alanlarını kapsayacak şekilde mimarlık, hukuk, projelendirme, finans, bilişim, satış ve pazarlama alanlarında da hizmet vererek danışmanlık sağlıyoruz. 2013 yılında başlattığımız Dijital Franchise uygulamamız sayesinde gayrimenkul sektöründeki çıtayı çağdaş kalite seviyesine yükseltme çabalarımızı sürdürüyoruz. 

Reha Medin Bayilik Şartları

Reha Medin bayilik almak isteyen girişimcilerimizin ödemesi gereken yatırım bedeli seçilen franchise modeline göre değişiklik gösterdiğinden, bu konuda bilgi almak için bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz. Reha Medin bayilik almak isteyen girişimcilerimiz Ofis   Franchise Modeli ya da Dijital Franchise Modeli arasında seçim yapabiliyorlar. Ofis Franchise modelini seçen girişimcilerimize deneyimlerimizden ve ismimizden yararlanma fırsatının yanı sıra eğitim, danışman, portföy ve hukuk alanlarında destek sağlıyoruz. Bayilerimiz kendilerinin kontrolünde olan bir web sitesine, e-mail adresine ve pek çok farklı teknolojik desteğe sahip olabiliyorlar. 

Dijital Franchise modelimiz aracılığı ile işine hakim gayrimenkulcülere, yeni mezunlara ve az yatırımla kendi işini kurmak isteyen girişimci adaylarına iş fırsatı sağlıyoruz. Ofis ya da standart çalışma saatleri olmadan, diledikleri zaman diledikleri yerde çalışabilecekleri, ihtiyaç durumunda ise bölge müdürlüklerimizin ofis desteğinden yararlanabilecekleri bu sistem sayesinde yalnızca bir telefon ve diz üstü bilgisayar ile iş sahibi olabiliyor. Dijital Franchise modelindeki temsilcilerimiz bulundukları bölgelere göre Ofis Franchise modelimizdeki temsilcilerimize bağlı olarak çalışıyorlar.

Reha Medin bayilik almak isteyen girişimcilerimiz istedikleri bayilik türü ile ilgili başvurularını markamızın internet sitesindeki formlar aracılığı ile marka yetkililerimize iletebiliyorlar.

Reha Medin Bayilik Avantajları

Reha Medin bayilik alan girişimcilerimiz Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden olan gayrimenkul sektöründe köklü bir isim ile birlikte çalışmanın pek çok avantajından yararlanabiliyorlar. Bu dinamik pazardaki tecrübemiz ve Pazar payımız sayesinde markamızdan bayilik alan girişimcilerimize sürekli fırsatlar yaratabiliyoruz. Sektörün en saygın markalarından Reha Medin bayilik alan girişimcilerimiz bu sayede rakipleri arasından kolaylıkla sıyrılabiliyor, potansiyel müşterileri yüksek marka bilinirliğimiz sayesine kolaylıkla müşterileri arasına dahil edebiliyorlar. Markamızın otuz yıllık know-how’unu alabiliyor ve güçlü bir sistemin parçası olabiliyorlar. Sektörde karşılaştıkları tüm sorunlar ile ilgili olarak hem markamız merkezinden hem de diğer bayilerimizden destek alabiliyorlar.

Reha Medin Bayilik Destekleri

Reha Medin olarak bayilik alan girişimcilerimizin ofislerinin her türlü ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Sürekli eğitimler düzenliyor, markamız merkezinin uzman kadrosunun deneyimlerini ve birikimlerini temsilcilerimizle paylaşıyoruz. Düzenlediğimiz eğitim seminerleri sayesinde temsilcilerimize ihtiyaç duyacakları her tür bilgiyi veriyor, müşterilerine en kaliteli ve iyi hizmeti sunmalarına katkı sağlıyoruz. 

Reha Medin Temel-1 eğitimlerimizi tam zamanlı olarak veriyoruz. Bu sayede emlak pazarı, satış teknikleri, imar mevzuatı, satıcı analiz yöntemleri, portföy oluşturma yöntemleri gibi pek çok farklı konuda işe başladıkları andan itibaren donanım sahibi oluyorlar. 

Ofis sahibi olan girişimcilerimize 3’er aylık programlar şeklinde danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Ofis bölgesi kapsamında kalan alanda yer alan satıcı ve alıcı profilleri, il ve ilçe belediyelerinin öngördüğü 5 – 10 yıllık imar planı politikaları, bölge standart daire tanımının belirlenmesi ve daha pek çok önemli konuyu kapsayan danışmanlık hizmetlerimiz ile sağlam temelli bir sistem oluşturulmasını hedefliyoruz.

Temel-1 eğitimimizle işin teorik kısmını öğrenen brokerlarımız ve müşteri temsilcilerimiz, aldıkları danışmanlık hizmetinin de katkısıyla teorik bilgilerini pratiğe çevirebiliyorlar. Ayrıca temsilcilerimize bilişim eğitimleri de veriyoruz. 

Reha Medin bayilik alan girişimcilerimiz markamızın insan kaynakları konusunda hizmet vermekte olan en güncel internet siteleri ile yaptığı anlaşmalar kapsamındaki üyeliklerden yararlanabiliyorlar. Böylece kendilerine eleman alımı konusunda da destek oluyoruz. 

Yaptığımız satış anlaşmalarından doğan portföylerimizin satışlarını ilgili bölgede bulunan temsilcilerimiz aracılığı ile gerçekleştiriyoruz. 

Tüm bu hizmetlerimizin yanı sıra Reha Medin bayilik alan girişimcilerimize; proje danışmanlığı, emlak pazarlama, emlak finansmanı, değerleme, portföy yönetimi, fizibilite, emlak geliştirme danışmanlığı, Pazar araştırmaları ile yurt dışı emlak pazarlama organizayonu konularında da destek sağlıyoruz.

 Reha Medin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR