Bayilik Açıklaması

Reha Medin Emlak hizmetleri veren bir firmadır. Reha Medin titizlikle seçtiği emlak bayiliklerini minimum giderle maksimum kazancı ve yüksek müşteri memnuniyetini sağlaması ve tüm temsilcilerinin kaliteli, güvenilir ve profesyonel hizmet vermesi konularında aynı standardı yakalaması için kapsamlı eğitim, bilişim ve hukuk desteği vermektedir. Firmamız ve temsilciliklerinin müşterilerimize verdiği hizmet, gayrimenkul satış ve kiralama işlemleri ile sınırlı kalmayarak, gayrimenkulün ihtiyaçları doğrultusunda kapsamlı bir rehberlik hizmetini de içermektedir.

 Reha Medin, diğer markaların aksine, emlak franchise girişimcisinin ürettiği kazançladan hiçbir pay talep etmemektedir. Emlak franchiselarının bölgeleri, nüfus yoğunluğu, iş potansiyeli, proje ve kentsel dönüşüm alanlarına yakınlığı dikkate alınarak belirlenmekte ve aynı bölgeye birden fazla temsilcilik verilmemektedir.

 Reha Medin Emlak Bayilik Açılan her yeni emlak franchise ofisine matbu evrakları, web sitesi ve buna ait tüm iletişim sistemleri kurulumu, afiş örnekleri ve ofislerin ihtiyacı olan tüm kurumsal kimlik taşıyan ürünleri başlangıçta bedelsiz olarak sağlanmaktadır. Reha Medin Emlak Hizmetleri Genel Merkezi büyük projelerin aktif pazarlamasını üstlenmekte ve yaptığı anlaşmalar neticesinde pazarlama faaliyetlerini temsilcilikleriyle paylaşmaktadır. Reha Medin Emlak Hizmetleri'nin ana felsefesi emlak franchiselarıyla paylaşımlı çalışma modeline dayanmaktadır. Temsilcilerimiz ortak işlerinden doğan kazançlarını kendi aralarında paylaşmaktadırlar. 

Neden Reha Medin Emlak Bayilik Çünkü özgür ruhlu, girişimci, yüksek kazanç ve saygın bir kariyer hedefleyen donanımlı bireylerin, Reha Medin Emlak Franchising Sisteminde daha başarılı olduğunu mevcut temsilciliklerimizde görüyoruz. Reha Medin markamız çatısı altında sizlere emlak sektöründeki tecrübemizi, saygınlığımızı, ilişkilerimizi, teknik ve hukuki altyapımızı, profesyonelliğimizi, güvenilirliğimizi, kalitemizi, müşteri memnuniyetimizi veriyoruz, karşılığında sizden işbirliğinizi, dinamizminizi, emeğinizi istiyoruz. 

Neden Emlak Franchise Sektörü?

 • Gayrimenkul sektörü, son yıllarda en fazla gelişen sektörlerin başında gelir.
 • Gayrimenkul Türkiye'de ve Dünya'daki en belirgin yatırım araçlarından biridir. Zengin insanların varlıklarının %40'lık bölümü gayrimenkulden gelmektedir.
 • Gayrimenkul sektörü, dinamik bir pazardır ve sürekli büyük fırsatlar yaratmaktadır.
 • Gayrimenkul, Maslow Temel İhtiyaçlar Hiyerarşisi açısından incelendiğinde, fizyolojik ihtiyaçların hemen ardından gelen barınma ihtiyacını karşılar. Bu da gayrimenkul sektörünün her zaman dinamik ve fırsatlarla dolu bir pazar olarak kalacağını gösterir.
 • Türkiye hızlı nüfus artışına sahip, dinamik nüfuslu bir ülkedir yani gayrimenkul ihtiyacı sürekli dinamiktir.
 • Sürekli artan yıllık işlem adetleri, yabancı yatırımcıya satış imkânı ve projelerin artması ile birlikte proje satışına yönelme fırsatları sektörün kurumsal ve deneyimli emlak markalarına ihtiyacı da beraberinde getirmektedir.

Reha Medin Emlak Franchise Ofisine Ne Verir ?

 • Reha Medin, kurulduğu 1985 yılından bu yana sektörünün en köklü ve en saygın markalarından biridir.
 • Reha Medin, girişimcilere profesyonellik, uzmanlık, güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti ilkeleri doğrultusunda en iyi hizmeti verebilmeleri için doğruluğu kanıtlanmış eğitimi, teknolojik donanımı ve hukuki desteği sağlar.
 • Sektördeki tecrübeli ve saygın temsilcileri ile işbirliği olanağı sağlar.
 • Güvenilirliği, tecrübesi, referansları ve müşteri memnuniyeti ile oluşturduğu ilişkilerini, temsilcileriyle buluşturur.

Reha Medin'i diğerlerinden ayıran nedir ?

 • Reha Medin emlak franchiseları alıcı odaklı çalışmayı ihmal etmez. Alıcının/kiracının, öncelikli ihtiyacı olan doğru gayrimenkul ile buluşturulmasının yanı sıra bulunan gayrimenkulün ihtiyaçlarını(alarm, sigorta, tesisat, boya vs.) karşılamak için en uygun ürünlerle buluşturulmasına aracılık eder. Bu sayede hem müşterini memnuniyetini hem de temsilci kazancını maksimize eder.
 • Reha Medin temsilcilerine büyük maddi külfetler yüklemez. Cirolarından pay almaz.
 • Reha Medin'in ana gelir kaynağı temsilcilik satışı veya marka kiralaması değildir.
 • Temsilcileri ile beraber gayrimenkul satışı, kiralaması, danışmalığı yaparak büyümeyi hedefler. Temsilcilerini iş ortakları olarak görür ve beraber iş yapar.
 • Reha Medin Emlak Hizmetleri, temsilcisinin kendi başına yaptığı işlerden pay istemez. Temsilcilere herhangi bir ciro ve pay zorunluluğu dayatmaz.
 • Reha Medin Emlak Hizmetleri, kendisine gelen talep veya portföyleri temsilcilerine yönlendirir ve sadece bu talep ve portföylerden pay alır.
 • Reha Medin Genel Müdürlüğü tarafından görüşmeleri tamamlanarak satış yetkisi hakkı alınan projeler ilgili emlak franchise temsilcisiyle paylaşılarak pazarlanır.
 • Reha Medin Emlak Hizmetleri dileyen temsilci adaylarını tecrübe kazanması amacıyla pazarlamasını yürüttüğü projelerde görevlendirir ve kendi portföylerini oluşturana kadar kazanç imkânı sağlar.
Bayilik Verdiği Bölgeler
Tüm Türkiye
BAŞVUR