1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Hizmet Sektörü
  3. POWER 1

POWER 1

Power 1 Modifiye sprey ürünümüz Türkiye ve Avrupa’da rakip tanımayan emsalsiz bir üründür.P1 ultra sprey bu güne kadar çıkaramadığınız leke, kir, yağ yada temizleyemediğiniz onlarca farklı alanda anında görebileceğiniz sonuçlar elde edersiniz.

Hizmet Sektörü

25000 ₺

Power 1 Modifiye sprey ürünümüz Türkiye ve Avrupa’da rakip tanımayan emsalsiz bir üründür.  P1 ultra sprey bu güne kadar çıkaramadığınız leke, kir, yağ yada temizleyemediğiniz onlarca farklı alanda anında görebileceğiniz sonuçlar elde edersiniz.

Etkili formülü sayesinde,özellikle sanayideki ağır yağ ve kimyasal lekeler, ev hanımlarının evde sıklıkla karşılaştığı günlük lekeler için mükemmel sonuçlar verir. Power 1, bu kadar iddialı gücü  içerisinde bulunan hammaddelerin sinerjik etkisinden almaktadır. Formül yapısında kullanılan özel hammaddeler Sabuncuoğlu Kimya A.Ş ve akredite labaratuvarlarda 10 yıllık bir birikimin sonunda elde edilmiştir.

Türkiyede Üzerine % 100 memnuniyet garantisi yazma cesaretini gösterebilen ilk ve tek üründür.

  1. İletişim Hizmetleri
  2. Network
  3. Sigorta Bayilikleri

POWER 1 Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

POWER 1 Şartlar & Koşullar

  • Dürüst olması ve girişimci en önemli etkendir alacak olduğu işler genel merkez tarafından onaylandıktan sonra ödeme genel merkez hesabına yatacak ve bayinin bize vecrecek olduğu iban numarasına hak edişi yatırılacak her ayın 20 sinden 20 sine tabi bunların hepsi sözleşmeli olacak ve noter tarafından.

POWER 1 Fotoğraflar

POWER 1 0
POWER 1 1
POWER 1 2
POWER 1 3

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör