Politek Panel

Politek Panel Bayilik Açıklaması

Politek Panel Bayilik

Politek Panel Bayilik Hakkında : Politek Şirketler Grubu Evinizin en özel bölümünü sizler içinin yeniden tasarladık… Yaşam alanlarınızda; Size özel Politek panel(dekoratif mermer ve ahşap görünümlü iç mekan kaplama ürünleri) ve Politek banyo ürünlerimizi yaratmak için ürünlerimizi modern teknolojinin çizgisiyle buluşturduk, 25 yıllık tecrübemizi AR-GE bölümümüze aktararak Türkiye’de ilklere imza attık ve modern ev kavramına rahatlık ve lüksü ekledik. 

Politek Panel Bayilik ve Bayilik Şartları

Üretimini yapmış olduğumuz dekoratif akrilik plaka, compact sistemler, hidromasajlı küvetler, akrilik duş tekneleri, duşakabinler ve polietilen su depolarının kalitesi sektörde kalite standart çizgisini en üst seviyeye çıkarmıştır, bu da AR-GE ekibimize yeni ufuklar açmıştır. Şu an üzerinde çalıştığımız simli ve özel desenli modellerin evlerinize daha çok renk ve huzur katacağını biliyoruz, bunun için sizlere daha fazla seçenekler sunuyoruz.  

Politek Panel Bayilik ve Bayilik Şartları 

Politek fabrika İstanbul pendik’ deki 9.000m2 kapalı alana sahip üretim tesisimizde insan sağlığına ve çevreye duyarlı modern teknolojiye sahip üretim tesisimizde yıllık 300.000 adet kapasiteyle üretim yapmaktayız, üretimini yapmış olduğumuz tüm ürünler sağlık ve güvenlik sertifikası bulunan hammaddeler ve yardımcı malzemelerle üretilmektedir. Kalite çizgimiz Türkiye’de ve dünya çapında yüzlerce bayii ve yetkili servis ağıyla güçlü bir kadroya sahiptir. Entegre tesisimizde sizlere yeni kabinler ve sistemler üretmek için yeni projelere imza atıyoruz, koleksiyonumuz zengin ve sizleri bekliyoruz… 

Politek Şirketler Grubunun Başlıca Faaliyet Alanları:

  • Akrilik Plaka Üretimi,
  • Akrilik Duş Teknesi Üretimi,
  • Akrilik Küvet Üretimi,
  • Akrilik Hidromasaj Üretimi,
  • Akrilik Compact Üretimi,
  • Duş Kabin Üretimi,
  • Polietilen Su Deposu Üretimi,
  • Dekoratif Mermer ve Ahşap Görünümlü Akrilik Politek Panel Üretimi,

Vizyonumuz; İlk olarak, dünyadaki en iyi ve en estetik banyo, duş ve jakuji sistemlerine öncülük ederek ürün çeşitlerimize yenilerini katmak. Estetik banyo teknoloji çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmektir. Biz en iyi evlerin sahip olmak istediği, banyoya ilham veren bir marka ve şirket olarak kalmak istiyoruz, bu doğrultuda çok çeşitli zevklere hitap etmek için çaba sarf ediyoruz. Türkiye’ de Politek ürünleri her yıl 10.000 den fazla kişinin yaşamına dokunuyor ve biz Politek ailesi olarak her gün daha huzur veren banyolar yaratmak için çalışacağız. 

Misyonumuz;Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, Müşterilerimizin, çalışanlarımızın memnuniyetlerini artırmak, Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek, Dünya, ülke ve bölge ekonomisine katkıda bulunmak, Mevcut ve yeni ürünlerimiz ile sektörümüzde önemli roller alarak, sürekli girişimci olmak, Yapı sektöründeki global gelişmeleri, güncel teknolojinin kullanıldığı yeni ürünlerle hayatı kolaylaştırmak ve Politek banyolarına ve Politek Dekoratif panellere kavuşturmak.

FİRMA İSMİ: POLİTEK PANEL 

BAYİLİK KATEGORİSİ: İNŞAAT-PROJE-İÇ MİMARİ DEKORASYON TADİLAT- 

KURULUŞ YILI: 1988 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 25

Politek Panel Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: TÜRKİYE GENELİNDE AKRİLİK DEKORATİF İÇ CEPHE KAPLAMA ÜRÜNLERİMİZİ FAALİYET GÖSTERDİKLERİ BÖLGELERDE TOPTAN SATIŞINI YAPABİLECEK DAĞITIM VE SATIŞ ŞARTLARINA SAHİP GEREKTİĞİNDE UYGULAMASINI YAPACAK ALT BAYİLERİNİ OLUŞTURABİLECEK VEYA UYGULAMA BAYİLERİNE ÜRÜN SATIŞI YAPACAK YÜKSEK KAZANÇ HEDEFLEYEN, ÜRÜN GAMINDA %100 TÜRK SERMAYELİ VE TÜRKİYE'de ÜRETİLEN HİJYENİK DEKORATİF İÇ CEPHE KAPLAMALARI İÇİN SİZLERİ BEKLİYORUZ. BAYİLİK ŞARTLARIMIZ İÇİN :444 07 98 ARAYABİLİR VE info@politekpanel.com 'dan iletişime geçebilirsiniz. 

BAYİLİK DESTEKLERİ: EĞİTİM DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI.

 

Politek Panel Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR