Pizza Face

Pizza Face Bayilik Açıklaması

Pizza Face Bayilik

Pizza Face Bayilik Hakkında : FİRMAMIZ 2012 YILINDA NAZİLLİ/AYDIN BÖLGESİNDE KURULMUŞTUR. FAALİYETİNİ HALEN NAZİLLİ/AYDIN ADRESİNDE SÜRDÜRMEKTEDİR. 

Pizza Face Bayilik ve Bayilik Şartları 14 Şubat 2011'den bu yana Aydın'ın Nazilli ilçesi halkına hizmet vermekte olan PizzaFace, ustamız ve kurucumuz Alaattin Yılmaz'ın kendine has tarifleri ile Nazilli'de farklı bir damak tadı yakalamıştır. Amacımız, kaliteli olduğuna inandığımız bu lezzeti, yıllar boyu yaşatmak,tüm Türkiye'nin beğenisine sunmak ve bu amaç doğrultusunda Türkiye genelinde bayii ağı oluşturmaktır. Nazilli'de doğan markamızın, önce Türkiye'de sonra da Dünya'da bilinir bir marka haline gelmesi en büyük hayalimizdir. 

Firma ismi: PİZZA FACE 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Pizza Face Bayilik Ürünleri ve Grupları

 Pizza Face Bayilik ve Bayilik Şartları

Pizzalar 

Face Margarita: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates

Face Olive: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Beyaz Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin Face Tulum:

Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Tulum Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin Face Vejeteryan:

Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Yeşil Biber, Soğan, Mantar Face Sucuklu: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Sucuk Face Süper: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Sucuk, Mantar, Yeşil Biber Face Özel: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Sucuk, Mantar, Yeşil Biber, Mısır Face Mexicano: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Sucuk, Mantar, Jölepane, Kırmızı Biber Face Lüx: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Sucuk, Mantar, Sosis, Salam, Yeşil Biber Face Mega: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Tavuk, Mısır Face Golden: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Tavuk, Mısır, Yeşil Biber Face Köfteli: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Köfte, Soğan, Yeşil Biber Face Dönerli: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Et Döneri, Mısır, Közlenmiş Kırmızı Biber Face Dream: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Domates, Sucuk, Salam, Sosis, Mantar, Yeşil Biber, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Mısır, Susam, Çörek Otu, Tel Peynir Face Turka: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Sucuk, Pastırma, Yeşil Biber Face Ton Balıklı: Face Sos, Mozzerella Peyniri, Ton Balığı, Mısır, Mantar, Yeşil Biber 

Salatalar 

Akdeniz Salatası: Marul, Domates, Salatalık, Beyaz Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin Face Tavuk Salata:

Marul, Domates, Salatalık, Krokan, Tavuk Parçaları, Mısır Ton Balıklı Salata: Marul, Domates, Salatalık, Iceberg, Ton Balığı, Mısır 

Tatlılar Face Tatlım: Mozzerella Peyniri, Tahin, Çikolata Sosu, Fındık, Fıstık Çikolata Şelalesi: Sufle

Pizza Face Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: BAYİLİK ŞARTLARI: İKİ ŞEKİLDE BAYİLİK VERMEYİ DÜŞÜNMEKTEYİZ. İLK AŞAMADA 150 M2 VE ÜSTÜ BİR MEKAN İÇERİDE KULLANILACAK MALZEMELERİN STANDART INDA GÖRE İSTER SİZ YAPTIRIRSANIZ 10.000 TL BAYİLİK BEDELİ ANAHTAR TESLİM İSTERSENİZ 65.000 TL HER AY İSİM BEDELİ 500 TL İSTENMEKTEDİR.PERSONEL SEÇİMİ SİZE KALMIŞ OLUP EĞİTİMLERİ TARAFIMIZDAN VERİLECEKTİR.

ÜRÜNLERDE KULLANILACAK ÜRÜNLER BİZİM TARAFIMIZDAN ELİNİZE ULAŞACAKTIR. İSTEDİĞİNİZ HER DESTEK VE İŞLERİNİZİN İLK ZAMANLARINIZDA DESTEKLERİMİZ OLACAKTIR.İLK AYLARDA İŞLERİNİN ARTMASI AÇISINDAN REKLAM DESTEĞİ VE DEĞİŞİK REKLAM FAALİYETLERİNDE YARDIMCI OLUNACAKTIR.

 

Pizza Face Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR