1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Otomotiv ve Motosiklet
  3. Pilot Garage Oto Ekspertiz

Pilot Garage Oto Ekspertiz

2011 yılında faaliyete geçen Pilot Garage Oto Ekspertiz deneyimi ve bilgi birikimiyle ve giderek büyüyen bayi ağıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Otomotiv ve Motosiklet

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik 

Pilot Garage Oto Ekspertiz oto ekspertiz sektöründe en çok bayisi bulunan, iddialı bir zincir marka olarak yatırımcılarına karlı iş fırsatları sunmaya devam ediyor. Otomobil ekspertiz / oto check up franchise sistemini uygulayan markamız güvenli bir şekilde otomobil alımı satımı yapmak isteyen müşterilerine hizmet sunuyor. Tüm işletmelerimizde dünyada kullanılan son teknoloji makineleri, profesyonel servis imkanları ve konusunda uzman kadromuz ile sunuyor ve müşteri memnuniyet oranımızı en yüksek noktaya taşıyoruz. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimcilerimiz doldurdukları başvuru formu ile bayilik taleplerini tarafımıza iletebiliyorlar. Başvurunun finansal onayının ardından ( 48 – 72 saat arası) markamız yetkilileri başvuru sahibi ile bir görüşme gerçekleştiriyorlar. Karşılıklı mutabakata varılması durumunda bayilik sözleşmesini imzalıyor ve ortalama 1 – 4 ay arasında şubenin açılışını gerçekleştiriyoruz. 

Ardından yer seçimi ve servisin açılışına kadar olan süreç planlamasını yapıyoruz. İnşaat dizaynı ve tadilat işlemleri gerçekleştirilirken aynı anda eğitim sürecini başlatıyoruz. Tüm hazırlıklar tamamlanıp işletme eksiksiz hizmet verecek noktaya geldiğinde işletmenin açılışını gerçekleştiriyoruz. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alacak girişimcilerimizden açılacak işletmelerin 150 – 300 metrekare arası alana sahip olmasını talep ediyoruz. Aynı anda en az iki araca ekspertiz yapılabilecek standartların sağlanmasına özen gösteriyoruz. Servis noktalarımızın kurumsal kimliğe uygun olması ve otomotiv sektörünün faaliyetlerinin yoğun olduğu bölgelerin işlek noktalarında bulunması şartlarımız arasında yer alıyor. Bu kapsamda dükkanların; düz ayak giriş katı seviyesinde, 6 metre tavan yüksekliğine ve en az 6 metre ön cephe vitrine sahip olmasını istiyoruz. Dış mekanda Pilot Garage Check-Up kurumsal kimliğine uygun olacak şekilde tabela ve yönlendirme levhalarının kullanılmasını da bayilerimizden talep ediyoruz.

Ayrıca her ay, aylık brüt cironun % 8’i oranında isim hakkı bedeli alıyoruz. Markamızdan bayilik almak için gereken toplam yatırım maliyeti ile ilgili bilgi edinmek isteyen girişimci adaylarımız bize ulaştıkları takdirde kendilerine detaylı bilgilendirme yapıyoruz.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Avantajları

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimiz işlerliği kanıtlanan bir işletim sistemi ile piyasaya adım atmanın avantajını yaşıyorlar. Kurumsal profesyonel ağımız sayesinde tüm bayilerimize ihtiyaç duydukları tüm alanlarda destek sağlıyoruz. Marka pazarlaması ve yerel pazarlama alanlarındaki faaliyetlerimiz ile bayilerimizin geniş müşteri kitlelerine ulaşmasında etkin bir rol oynuyoruz. Ulusal satın alma ve lojistik desteklerimiz aracılığı ile bayilerimizin tedarik süreçlerini kolaylaştırıyor ve maliyetlerini düşürüyoruz. Verdiğimiz servis içi yönetim eğitimleri sayesine tüm şubelerimizde kalite standardımızı yakalıyor ve müşterilerimizin her şubemizden aynı memnuniyet oranı ile ayrılmasını garanti altına alıyoruz. Pilot Garage Oto Ekspertiz karlılık oranının % 90 civarında olması nedeni ile bayilik alan girişimcilerimiz yatırım miktarlarını kısa sürede geri kazanıp kar elde etmeye başlayabiliyorlar.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerimize bölge koruması, kurumsal kimlik, yatırım / işletme danışmanlığı, sektörel eğitimler, yer seçimi, proje / dekorasyon, işletme yatırımına ve ekipmanına yönelik olarak anlaşmalı firmalardan düşük maliyetlerle malzeme temini, portföy ve proje yönetimi, ulusal / bölgesel reklam tanıtım faaliyetleri ile ürün geliştirme alanlarında destek sağlıyoruz. 

  1. Oto Bakım Ürünleri
  2. Beyaz Eşya

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Pilot Garage Oto Ekspertiz Şartlar & Koşullar

Otomotiv ve Motosiklet Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör