Pilot Garage Oto Ekspertiz

Sektördeki Birikimini Ve Deneyimini Bayi Ağı Sayesinde Müşterileri Ile Paylaşmayı Hedefleyen Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Otomotiv Sektörüne İlgi Duymak
Sektörle İlgili Herhangi Bir Markadan Bayiliği Olmamak
Yatırımın Gerektirdiği Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Yönetim, İşletme, Pazarlama Ve Organizasyon Konularında Temel Becerilere Sahip Olmak
Marka Kriterlerine Uygun Bir Lokasyon Seçmek

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Açıklaması

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik

Ülkemizde 2019 Nisan ayından itibaren ikinci el araç alım satım işlemlerinde gerekli olan belgelere yetkili ekspertiz raporu da eklenmektedir. Pilot Garage Oto Ekspertiz araç ekspertiz sektörüiçinde faaliyet göstermekte olup TSE standartlarına uygun ekspertiz raporu veren işletmeler arasında yer almaktadır. Pilot Garage Oto Ekspertiz araç ekspertiz sektöründe bayilik veren firmalar arasında sağladığı avantajlı yatırım koşulları ve hizmet kalitesi ile bu alandaki potansiyelin farkında olan yatırımcılar tarafından tercih edilmektedir.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Şartları

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik almak isteyen girişimcilerin ödeyeceği franchise bedeli bölgesel olarak değişiklik göstermemektedir. Ancak işletme masrafları seçilen bölgeye ve eleman sayısına göre farklılık gösterebilmektedir. Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerden her ay aylık brüt cironun % 8’ i tutarında isim hakkı bedeli alınmaktadır. Bu bedel karşılığında işletme açıldıktan sonra Pilot Garage Auto Check-Up’ın sözleşme süresince devam edecek olan desteklerinden yararlanılabilinmektedir.

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerin işletmelerini otomotiv sektörünün yoğunlukla faaliyette olduğu bölgelerde konumlandırmasını talep etmektedir. İşletmenin en az 150 metrekare alana, 6 metre tavan yüksekliğine sahip bir dükkan olması istenmektedir. Düz ayak girişe sahip olması beklenen işletme için marka merkezinden uygunluk alınması gerekmektedir. Onay alınıp kira kontratı imzalandıktan sonra markanın dekorasyon, teknik ve açılış planlama bölümleri çalışmalara başlamaktadır. Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerine kurulum standartları konusunda her türlü danışmanlık hizmetini sunmaktadır. İşletmenin dekorasyonu tek tip olmakla birlikte, dekorasyon ve inşaat masrafları bayilik alan girişimci tarafından karşılanmaktadır.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Avantajları

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerin işletmelerinde firmanın imajı ve kurumsallığı açısından standart giyim uygulanmaktadır. Pilot Garage Oto Ekspertiz ile bayilik alan girişimci arasında imzalanan bayilik sözleşmesi asgari on yıllık düzenlenmektedir. Sözleşmenin yenilenmesi durumunda franchise bedeli alınmamakta, yalnızca hizmet ya da destek bedeli tahsil edilmektedir. Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimciler marka tarafından onaylandığı takdirde franchise sözleşmesini satabilmekte ve devredebilmektedir. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerin karlılığı iş yönetimleri, performansları ve uygulama ekip sayısı ile orantılı olup bayilerin karlılığının artırılması için marka merkezi tarafından gerekli tüm çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilere markanın know-how, eğitim, operasyon ve pazarlama destekleri sayesinde yatırımcılar kısa sürede karlı bir iş sahibi olabilmektedirler.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Destekleri

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilere marka tarafından el ilanları tasarımları verilmektedir. Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimciler bireysel olarak reklam verebilmekle birlikte tasarımları merkeze onaylatmaları gerekmektedir. Tabela ücreti bayilik alan girişimciye ait olup kiralanan mağazanın ölçülerine en uygun olacak şekilde standart tasarım ışıklı pano marka tarafından imal ettirilmektedir. 

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilerinin yatırımına katılmamakta ancak yatırımcıya avantajlı finansman alternatifleri bulma konusunda destek olmaktadır. Ayrıca bayilik alan girişimcilere ve ekiplerine marka tarafından iş başlangıcından önce gerekli tüm eğitimler verilmektedir.  

Pilot Garage Oto Ekspertiz bayilik alan girişimcilere marka pazarlaması, yerel pazarlama, ulusal satın alma, lojistik, bölge seçimi danışmanlığı, servis içi yönetim desteği, açılış desteği ve işletme sırasında destek hizmetleri sunulmaktadır.

Pilot Garage Oto Ekspertiz Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR