Pide House Cafe Restaurant

Pide House Cafe Restaurant Bayilik Açıklaması

Pide House Cafe Restaurant Bayilik

Pide House Cafe Restaurant Bayilik VeriyorPide House Cafe Restaurant Bayilik Hakkında : Pide house Cafe Restaurant 15 yıllık deneyimimizle sizlere kendi ismimiz ve markamızla siz değerli bayi adaylarımıza franchising hizmetimizi sunmaktayız. Merkezimiz izzettin Çalışlar cad karikaturist ramiz sok no:3/A'da bulunmaktadır. Bizim için her bayimiz ailenin özel bir üyesi ve bu kurumsal yapının en önemli çarkları konumundadır. Kalite ve üstün hizmet uygulamamız öncelikle merkezimiz tarafından yatırımcılarımızdan, günlük konuklarımıza kadar kapsamaktadır ve kalite politikamız en önemli prensiplerimiz arasında yer almaktadır. 

Pide House Cafe Restaurant Bayilik Bayilerimizin başarısı ve kazancını ilke edinen deneyimli ve uzman kadrolarımızla oluşturduğumuz PİDE HOUSE markası; günümüzün en kazançlı sektörlerinden biri olan gıda sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır. 

KURULUŞ YILI : 2012

TOPLAM ÇALIŞAN Sayısı : 1

Merkez ülke : Türkiye 

Merkeze ait şube : 1

Hedeflenen şube sayısı : 40 

FİRMA İSMİ: Pide House Cafe Restaurant 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Gıda 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1 

Pide House Cafe Restaurant BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Bayilik/franchise paket(ler)içereğiBayilik/franchise şartları Franchise ücretleri Pide house satış sunum :  100m2-200m2 - 10.000$usd 

Pide house satış sunum : 150-300m2 - 10.000$ usd 

Teminat senedi(Bankadan): 10.000$ usd 

Gerekli iş yeri özellikleri: İÇ VE DIŞ MEKANLI ANA CADDELER AVM KAPI GİRİŞLERİ 

 ŞEFFAF DÜRÜST TİCARETİ BENİMSEMİŞ İŞİNİN BAŞINDA DURABİLECEK MERKEZİN PRENSİPLERİNİ BENİMSEYEN YATIRIM YAPTIĞI PARANIN DEĞERİNİ BİLEN YARATICI ATAK VE GELİŞİME AÇIK PRENSİPLİ. Bayilik/Franchise görüşmelerinin işleyiş sırası: ÖN GÖRÜŞME, YERİN SEÇİLMESİ, FRANCHİSE SÖZLEŞMESİNİN YAPILMASI, PROJENİN HAZIRLANMASI DEKORASYON SÖZLEŞMESİ PERSONEL, EĞİTİMİ, ÜRÜN TEDARİĞİ ve AÇILIŞ.

Pide House Cafe Restaurant Bayilik Destekleri

  • PERSONEL DESTEĞİ
  • EĞİTİM DESTEĞİ
  • BÖLGE KORUMASI
  • YER SEÇİMİ
  • REKLAM DESTEĞİ

 

Pide House Cafe Restaurant Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR