1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Ürün Bayilikleri
  3. Peri Kimya

Peri Kimya

Yerli kolonya üreticisi

Ürün Bayilikleri

Kurumsal

Peri Kimya; kozmetik, otomotiv, mobilya, plastik, boya, mürekkep, tekstil, gıda, ambalaj gibi  örnek sektörlerde müşterilerinin ve diğer üreticilerin solvent bazlı hammadde ve yardımcı ara maddeler ihtiyaçlarını karşılamaktadır.


Türkiye’deki ilk Yerli ve Milli  Etil Asetat - Butil Asetat üreticisi Kop Acetate firmasının Distrübütörü olarak pazarda yer almaktadır.

Aynı zamanda Sentetik Tiner, Selülozik Tiner, Akrilik Tiner üreticisidir. 1lt, 2,5lt , 10lt, 12lt ambalajlar ile Türkiye pazarında yerini almaktadır. Kurulan bölge bayilikleri/satıcı anlaşmaları ile sektörde hızlıca büyümeye devam etmektedir.

Güçlü lojistik altyapısıyla, müşterilerinin ihtiyacı olan kimyasal ürünleri zamanında teslim ederek üretimlerini aksatmadan, dürüst bir tedarikçi olarak kimyasallar pazarındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Kalite Politikamız

Kalitemizi her zaman ön planda tutarak, koşulsuz olarak müşteri memnuniyetini esas almak, 
Kaliteli ürün– uygun fiyat politikasıyla hatasız verimli hizmet sunmak 
Çalışanlarımıza sağlıklı ve emniyetli çalışma ortamı sağlamak

Misyonumuz

Peri Kimya  olarak istek ve beklentilere uygun hareketle; bilgilerimizi, değerlerimizi ve iletişimimizi arttırmak suretiyle, sektörde sürekli gelişimi ile örnek bir kuruluş olarak, markalarımızı daima ileriye taşımak.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin her zaman ilk seçeneği olmak için; dürüstlük, eşitlik, güven, doğruluk gibi kişisel değerlerimizden ödün vermeden, kaliteyi bir yaşam biçimi olarak kabul ederek, yurtiçi, yurtdışı müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daima ileri hedefle, sürekli büyüyerek lider firma olarak devamlılığımızı sürdürmek.

TİNER ÜRETİMİ
Ürettiğimiz Sentetik Tiner, Selülozik Tiner, Akrilik Tiner'i 1 Lt. 2,5 Lt , 10Lt , 12Lt  ambalajlar ile  Tüm Türkiye pazarındayız. Hırdavatçı'dan Nalburiye rafına, Oto boyacıdan mobilya üreticisine kadar tüm sektörlere hizmet veriyoruz. Kendi ekibimiz ve oluşturduğumuz bölge bayilikleri aracılığıyla her geçen gün markamızı büyütüyor ve bölge bayilikleri vermeye devam ediyoruz.

Sizde Bölge bayimiz/satıcımız olmak ister misiniz ? 

AMBALAJLAMA

Dökme olarak ithal ettiğimiz ürünler müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çevre ve güvenlik unsurları göz önünde bulundurularak kullanıma uygun şekilde ambalajlanmaktadır.
İlgili ürünün uygun koşullarda depolanması, sevkiyatı ve raf ömrü boyunca muhafaza edilmesi; geri dönüştürülebilir ambalajlar ile sağlanmaktadır.
Ürün İçin 30kg bidon, çanta bidon, varil, IBC tank veya dökme/tanker olarak hizmet sağlamaktayız.

FORMÜLASYON

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda ürünlerimizi farklı konsantrasyonlarda sunmaktayız.

LOJİSTİK

Gebze/ Şekerpınar Depomuzdan  Türkiye’ nin her yerine her gün anlaşmalı nakliye ambarlarımız ile sevkiyat gerçekleştiriyoruz.

  1. Temizlik Ürünleri
  2. Çiğ Köfte

Peri Kimya Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Peri Kimya Şartlar & Koşullar

  • Minimum 30m2 Dış Mekan

Peri Kimya Fotoğraflar

Ürün Bayilikleri Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör