Pehlivan Stop

Pehlivan Stop Bayilik Destekleri 5/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Pehlivan Stop Bayilik Şartları

Her İle 1 Bayii Bayilik Alacak Kişilere Egitim Kurs Vermek Bayilik Alacak Kişilerin Çalışma Alanı En Az 35 İle 50 Metre Kare Olması

Pehlivan Stop Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Oto far temizliğini 1994 den beri biz yapmaktayız. Kararan ve güneşten solan farların temizliği Avrupa’dan ithal kimyasal ilaçlarla temizlenerek aynı ilk günkü haline getiriliyor. Taş izi çizik ve güneş yanığının temizlenmesi ve içerideki islenme ve kararmalar, kimyasal ilaçlar ile temizlenerek ilk günkü haline dönüştürülüyor. Far temizleme kimyasalı Türkiye’de sadece bizde başka yerde yok bulamazsınız. Farlarınızın orijinalliği kesinlikle bozulmadan ve yıpranmadan ilk günkü haline geliyor. Çalışma alanımız Ankara’da olup tüm Türkiye çapında ve Avrupa dan gelen siparişler üzerinede çalışmaktayız. Ankara, İstanbul, Bursa, Konya, Samsun, Kırıkkale, Eskişehir, Amasya, Gaziantep, İzmir, Kütahya ve diğer illerde yapılan işleri görmenizi tavsiye ederiz. Bizim asıl mesleğimiz plastik far temizleme ve plastik tampon ve stop tamiridir. 20 yıllık tecrübemiz ile sizlerin hizmetinizdeyiz biz bu işi hobi amaçlı yapmıyoruz biz profesyoneliz.

Araçlarınızın plastik malzemeden üretilmiş ön ve arka tampon, çamurluk, bagaj kapağı,far,stop,sinyal, stepne muhafazası, yan plastik çıtalar, far montaj ayakları, marşpiyel, alet tablosu ve torpido, orta konsol, kapı iç panelleri vs., gibi parçalarda oluşan ve Pehlivan Stop tarafından teknik olarak onarılabilir sıyrık, çatlak, yırtık, göçük, kopuk, eksik parça gibi hasarlar “Pehlivan Stop Plastik Tampon ve Parça Onarımı” hizmeti kapsamında özel onarım teknikleri ile garantili olarak onarılır.

Günümüzün Otomotiv Endüstrisinde kullanılan plastik malzemelerin tamamı (Thermoset Polyurethane(PUR, RIM, RRIM),(Xenoy, PC+PBT), Thermoplastic Elastomer (TPE), Thermoplastic Olefin (TPO, EPM, TEO), Thermoplastic Polyurethane (TPU), Nylonblend (PPO+PA), Fiberglass (SMC, UP, PRP), Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS), Polycarbonateblend Ethlene Meth-acrylic Acid (EMA), Ether Ester Block Copolymer (EEBC) vs.) “Pehlivan Stop Plastik ve Parça Onarımı” hizmeti kapsamında onarılabilirler. Tabii plastik boyasız parçalar üzerindeki hasarlar yapılan plastik onarımı takiben Pehlivan Stop’a özel plastik kaplama ve renklendirme işlemi ile orijinal parça rengine ve yüzey pütürlerine uyumlandırılırlar

Far Temizliği Nedir?

Günümüz otomobillerinin büyük çoğunluğunda güvenlik ve ağırlık faktörü nedeniyle plastik far kullanılmaktadır. Cama göre oldukça hafif ve güvenli olan plastik farlar zamanla kullanıma bağlı olarak sararmakta, matlaşmakta, çizilmekte ve aydınlatmayı olumsuz etkileyecek duruma gelmektedirler.

Araba farı güvenli sürüşte büyük önem taşır. Özellikle geceleri ve kış aylarında yolu rahat görebilmek ve diğer sürücülerin sizi kolayca farketmesini sağlar. Ayrıca, arabanızın elektrik sistemlerinin de zarar görmemesi için far temizliği ihmal edilmemesi gereken bir konudur.

Farlar içerisindeki ampul ve güneş ışınlarının etkisiyle belli bir süre sonra kararır. Yol şartlarından ya da kazalardan dolayı da çizilir. Dolayısıyla işlevini de yerine tam olarak getiremez. Bu durumda mutlaka temizletilmeli, bu konu ihmal edilmemelidir.

  • Toplam Çalışan Sayısı: 7
  • Merkez Ülke: ANKARA/ TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 3
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3

Pehlivan Stop Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR