Paolo Chiari

Paolo Chiari Bayilik Açıklaması

Paolo Chiari Bayilik

Bayilik Kategorisi : Ev, Mutfak,Banyo aksesuarları, Hobi ürünleri Kuruluş Yılı : 1976 1976 yılından günümüze değin faaliyet gösteren Paolo Chiari SRL el yapımı seramik, cam&seramik, ahşap&seramik kombinasyonları ile tasarlanan mutfak, banyo ve çeşitli ev aksesuarlarından oluşan ürün portföyünü İtalya ve İsviçre' den sonra şimdi de Türk alıcılarının beğenisine sunuyor.

 Paolo Chiari Seramik tasarıma getirdiği yeni soluk ve vizyonu ile tüketicilerin hayranlığını ve takdirlerini kazanmaya devam eden Paolo Chiari kendi işinin patronu olmak isteyen yatırımcılara cazip iş ve kazanç fırsatları sağlıyor. Minimum sermaye ile maksimum kazanç sağlamak istiyorsanız sales.turkey@paolochiari.it mail adresinden bizimle irtibata geçebilir, bayilik ile ilgili başvurular, ürün kataloğu ve detaylı bilgi için www.paolochiari.it ve www.ilmare.com.tr web sayfalarını ziyaret edebilirsiniz. 

Bayilik Şartları : Minumum sermaye maksimum kazanç! Başlangıç Bedeli Yok!! Sadece 5.000 euro yatırım bedeli ile işinizi kurun!

 

Paolo Chiari Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR