1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Hizmet Sektörü
 3. Paketçi Gelsin

Paketçi Gelsin

Paketçi Gelsin, uzun soluklu bir altyapı çalışmasının ardından 2018 yılında Çanakkale’de kuruldu. Restoranlar için çok stresli, aynı zamanda uzmanlık gerektiren gıda lojistiğini, daha konforlu hale getirmek için yola çıkan Paketçi Gelsin, bilişim çağının

Hizmet Sektörü

100000 ₺
 1. PAKETÇİ GELSİN NEDİR?

Paketçi Gelsin yukarıda belirtilmiş olan tüm sektörel problemleri çözerek , bilişim çağının getirmiş olduğu yenilikleri işletmelerin hizmetine sunmaktadır.

Ana işi yiyecek ve içecek olan işletmelerin birinci hedefi lezet ve hijyen olduğundan paket servis organizasyonuna gerekli konsantrasyonu gösterememektedir. Sektörün riskleri de sektörün ticaret planında ve bütçesinde taşınabilecek boyutta değildir.

 

İşletmelere büyük problemler doğuran paket servis hizmetini Paketçi Gelsin konfora dönüştürüyor. İşletmeler müşterileri için hazırladıkları ürünün lezzet, servis ve paketlemesine odaklanırken, Paketçi Gelsin firması profesyonel ekibi ile, hazırlanan paketi müşteriye en hızlı şekilde ulaştırmak görevini üstlenmektdir. Bu sayede paket serviste müşteri memnuniyeti artarken, işletme ürün kalitesine odaklanabiliyor.

 

 1. MİSYONUMUZ

“Bütün risklerden arındırılmış maksimum memnuniyet sağlayacak bir rahatlığı işletmelere ve tüketicilere sunmaktır”

 

 1. VİZYONUMUZ

   “Kurye ihtiyacı duyan tüm işletmelerin lojistik iş ortağı olmak.”

 

 1. PAKETÇİ GELSİN NASIL ÇALIŞIR ?

 

 • Paket taşıma risklerini üstlenerek ürünleri tüketiciye en hızlı ve hijyenik koşullarda ,yüksek servis kalitesi ve memnuniyetle taşır .   
 • İşletmeler ile paket taşıma anlaşması yapıldıktan sonra merkez tarafından yönetilen motorlu kurye ağına bilgi girişini yapabileceği program kurulumu yapar ve şifre tanımlaması oluşturur.
 • Paketçigelsin.com uygulaması kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde sözleşme yapılmış işletmenin paket servis siparişini anında cevaplayarak kurye koordinasyon merkezinin yönlendirmesi ile 15 dakikada işletmeye ulaşır
 • Paket taşınması süreci, teslimat yapılana kadar online izlenebilir. Teslimat süresi maksimum 30 dakikadır.
 • Ödeme işletme adına , sözleşme garantisine bağlı olarak nakit ve kredi kartı ile teslimatta alınır.
 • Taşıma ve teslimat işlemlerinden alınan hizmet bedeli sözleşme yapılan firmanın  cari alacağından tahsil edilip net alacağı nakitler takip eden ilk iş günü, kredi kartı tahsilatları takip eden ilk Çarşamba günü haftalık olarak işletmenin verdiği banka hesabına eft/havale yöntemi ile iade edilir.
 • Oluşan cironun raporlanması sistem üzerinden online olarak takip edilebilir.
 1. Lojistik

Paketçi Gelsin Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

Paketçi Gelsin Şartlar & Koşullar

Paketçi Gelsin Fotoğraflar

Hizmet Sektörü Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör