Oymak Bakliyat - Şeker

Doruk Gida Ltd.şti̇.

Oymak Bakliyat - Şeker Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Oymak Bakliyat - Şeker Bayilik Şartları

şartları İnfo@oymakbakliyat.com Adresinden Ulaşarak öğrenebilirsiniz

Oymak Bakliyat - Şeker Bayilik Açıklaması

Doruk Gıda

Yaklaşık 40 yıldır Gıda sektöründe hizmet veren Akın Gıda Ltd.Şti.'nin Kuruluşu olan Doruk Gıda 2004 yılında Erzurum'da Organize sanayi bölgesinde bakliyat paketleme sistemi olarak kurulmuştur. Kurulan tesis 6000 m2 arsa üzerine 5 bölümden oluşan 4000 m2 kapalı alan üzerine kurulmuş olup ödenmiş sermayesi 3.203.000.00 TL dir. Bu büyük tesiste, ülkemizin birçok yerinden gelen ürünler, sizlere ulaşması için paketlenerek hazırlanmaktadır. Bakliyat işleme ve paketleme şeklinde ticari hayatını sürdüren Oymak Bakliyatta temel prensip işlenen ürünlerin öncelikle kaliteli ve hijyenik üretilmesi, sonrasında da müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak hedef pazarlara sunulmasıdır.

Doğru ürün, doğru kalite ve doğru fiyat politikasıyla müşterilerinin yanında olmayı kendine hedef belirlemiştir Gelecekte de başarılarımızı devam ettirerek sektörümüzde daha da büyük olmayı amaçlıyor, bu doğrultuda hedeflerimizi hep en üst sınırda tutuyoruz. Üretim ve hizmet sektöründe kalitesinden ödün vermeden, yasal şartlar çerçevesinde, eğitimli çalışanlarıyla üretim yaparak müşteri memnuniyetini sağlayan, kalite yönetim sistem çerçevesinde sürekli iyileştirmelerle teknolojik yenilikleri takip ederek, kuru gıda sektöründe rekabet gücüne ve ahlaki değerlere sahip bir şirket olmaktır. Şirketimizde kalite politikası ve hedefleri tetkik sonuçları ve analizi ile ortaya çıkan fırsatlar tüm düzeltici ve önleyici faaliyetler yönetimin gözden geçirmeleri kullanılarak sürekli iyileştirme sağlanır.

Neden Doğal

Bizim bir geçmişimiz ve hikâyemiz var; biz bir kokuyu anlatıyoruz ailenizden geçmişimizden Anadolu topraklarında bin bir emek ve zahmetle toplanıp sofranıza gelen tahılları hayatınıza sunuyoruz. Size en iyisini ulaştırmak için titizlik ve özenle çalışıyoruz. Bunun yanında, anıları taşıyoruz yanı başımızda her eve her sofraya. Bir çocuğun, ailesinin hüznünü ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Bu işe ilk başladığımız andan beri tek bir amacımız var. Anadolu'nun eşsiz lezzetlerini, sağlıklı, bereketli ve damak tadınıza uygun bir şekilde sofranıza taşımak.

Komşunuzun kapınızı çalıp ilk dişlerini çıkaran çocuğunun mutluluğunu sizinle paylaştığı bir tabak dostlukta ki; sıcak güvenilir ve lezzetli paylaşım olmak amacındayız. Okullarını yıllar sonra ziyaret eden genç beyinlerin masalarına ortağız.  Kurulduğumuz ilk günden bu yana, tek bir amacımız var; kaliteyi gelenekle buluşturup sofranıza sunmak. Bilimselliğin ışığında geçmişten geleni yeni nesillere bozulmadan aktarmak. Bu ülkenin bereketli topraklarından yetişen bin bir çeşit bakliyatı ülkemize ve dünyaya tanıtmak.

Bayram sabahlarında, mutlu günlerinizde misafirlerinizle buluştuğunuz o günlerde ağzınızın ve mutluluğunuzun tadı olmak. Bunların hayatınızın neresinde olduğunu düşünün. Biz sizinle sağlıklı, mutlu ve huzurlu yarınları paylaşıyoruz.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: GIDA
  • Kuruluş Yılı : 2004
  • Toplam Çalışan Sayısı: 36
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE
  • Toplam Şube Sayısı : 9
  • Merkeze Ait Şube Sayısı : 3
  • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 3
  • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 1
  • Hedeflenen Şube Sayısı : 40
  • Girişimcide Aranan Özellikler : gıda sektöründe faaliyet gösteren ve distribitörlük faaliyetleri konusunda deneyimli firmalar

Oymak Bakliyat - Şeker Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR