Otomat Bayilikleri ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Son Güncellenme: Fri May 2024 06:34

Hedef kitlenizi belirleyin, onların yoğun bulunduğu lokasyonları seçin ve kazancınızı arttırın.

Otomat Bayilikleri ile Özgürlüğün Tadını Çıkarın
Enes Öksüz admin

Yatırım yapmak denilince nedense hep büyük düşünürüz. Mutlaka yerimizin belli olmasını ve işletmemizin fiziki mağazalar şeklinde kurulmasını isteriz. Gelenekselciliğimizi bir yana bırakırsak, bu davranış modelimizin arkasında birçok sebep yattığını da biliriz. Biz para kazandığımızı görmek, müşterimizi yüz yüze karşılamak ve memnuniyetlerini gözlemlemek isteriz. 

Fakat artık bu düşüncelerden biraz sıyrılmamızın vakti geldi, sizce gelmedi mi? Bayilik veren firmalar girişimcilere birçok farklı iş modeli, birçok alternatif sunuyor. Minimum sermaye ile de yüksek miktarlarla da yatırım yapıp sürekli bir gelir elde edebiliyorsunuz. Bazı bayilikleri aldığınızda sadece fiziksel mağaza açmanız gerekirken kimi zaman XML bayilikleri ile satışlarınızı internet sitesi üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Kısacası artık bütçenize uygun bayilik alternatifleri çoğalıyor ve farklı iş modelleri ile az birikime sahip olan girişimciler dahi hayallerine kavuşabiliyorlar. 

Son dönemlerde az sermayesi olan girişimcilere büyük fırsatlar sunan otomat bayiliklerinin sayısı giderek artıyor. Otomat bayiliği veren firmalar girişimcilerin ihtiyacı olan fırsatı sunarken, doğru lokasyon tercih edildiğinde girişimciler bu otomat bayiliklerinden ciddi miktarda para kazanabiliyor. Yeni nesil girişimcilik olarak adlandırılan otomat bayilikleri fikirlerini siz de değerlendirebilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. 

Otomatlar farklı alanlarda hizmet verebilir; kullanım pratikliği, girişimcilerine sağladığı özgürlüklerle yaygınlaşan otomatlar girişimcilerin lokasyon tercihlerinin ön plana çıktığı yatırımlar olarak dikkat çekmektedir.  

Hangi Otomatlar Nerelerde İş Yapar?

Masaj Koltuğu Bayilikleri; Masaj koltuğu otomat bayiliği alacaksanız lokasyon tercihinizin çok önemli olduğunu unutmamalısınız. Kalabalık lokasyonları tercih etmeli ama aynı zamanda tercih ettiğiniz konumlardaki hedef kitlenin tercihlerini de göz önünde bulundurmalısınız. Diğer bir deyişle kalabalık diye çarşının için masaj koltuğu koyamazsınız, koysanız bile para kazanamaz hatta büyük ihtimalle zarara uğrarsınız. Masaj koltuğu bayilikleri alıp para kazanmak istiyorsanız insanların bekleme yaptıkları yerleri önceliklendirmelisiniz. Beklemek zorunda kaldıkları ve yorgunlarını gidermek istedikleri ortamlarda konumlandıracağınız masaj koltukları beklentilerinizin üzerinde gelir elde etmenizi sağlayabilir. Masaj koltuğu bayilikleri fikrini hayata geçirmeyi düşüren girişimciler için özel hastaneler uygun lokasyonlar olarak görülebilir. Aynı zamanda AVM’lerde gezen kişilerin de dikkatini çeken masaj koltuklarının, şehirler arası yolculuklar sırasında otobüslerin ve özel arabaların durakladığı dinlenme tesislerinde de yüksek gelir getirdikleri bilinmektedir.

Oyun Otomatları;

Oyun severlerden oluşan bir hedef kitlesine sahipseniz her daim para kazanabilirsiniz! Özellikle çocuklar ve gençler oyun otomatlarına yoğun ilgi gösterirler. Z kuşağı dediğimiz neslin oyunlarla büyüdüğü, günlük hayatlarının büyük bir kısmında oyun oynadıkları ve oyun oynamayı bir tutku olarak gördükleri bilinen bir gerçektir. Durum böyle olunca, oyun otomatlarından yüksek gelir elde etmek isteyen girişimcilerin çocukların ve gençlerin yoğun oldukları yerleri tercih etmeleri gerektiği sonucunu çıkarmak zor olmayacaktır. Çocuk ve genç trafiğinin fazla olduğu üstelik hedef kitlenin bekleme yapmak zorunda kaldığı sinemalar  oyun otomatları için oldukça doğru alternatifler arasında yer alır. Sadece sinemalar da değil elbette, AVM’ler de genel olarak oyun otomatlarının en çok konumlandırıldığı lokasyonlar arasında bulunmaktadır. 

Kahve Otomatları;

Türkiye’de yaşayan insanların %80’inin kahveyi sevdiğinden bahsetmiştik. Kahve içmek isteyen ancak bir cafede oturacak vakti olmayan ya da cafelere nazaran daha ucuz alternatifler arayan kişilere hitap etmek istiyorsanız kahve otomatları sizin için doğru tercih olabilir. Farklı kahve alternatifleri sunan kahve otomatları bayilikleri tercih ederek geniş bir hedef kitlesine hitap edebilirsiniz. Okul kantinleri, AVM’ler, çarşılar, iş merkezleri ve hatta insan sirkülasyonunu çok olan caddeler üzerinde bu otomatları konumlandırarak yüksek gelirler elde edebilirsiniz. 

Sonuç olarak otomatlar girişimleri yormaz ve yüksek yatırımlar da gerektirmez. Düşük bütçelerle otomat bayilikleri alıp stratejik lokasyon tercihleri yaptığınızda bu iş fikrinin yüksek bir potansiyeli olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Önemli olan otomatlar aracılığı ile hangi ürünü ya da hizmeti sunacağınızı belirlemek ve hedef kitlenizin eğilimlerini doğru tespit etmektir. 

Bir  önceki haberimizde Organizasyon Firmalarının Bayiliklerini Almak başlığı altında bayilik fikirlerini inceledik. Göz atmanızı tavsiye ederiz.

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler