Osmanlı Tulumbacısı

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Yatırım Maliyetleri Tercih Edilen Bayilik Konsepti Ve Işletmenin Açılacağı Lokasyon Özelinde 50 Bin Tl – 300 Bin Tl Arasında Değişiklik Gösterebiliyor.

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Maliyeti

100.000 - 250.000 *
* Osmanlı Tulumbacısı bayilik yatırım maliyetleri tercih edilen bayilik konsepti ve işletmenin açılacağı lokasyon özelinde 50 bin TL – 300 bin TL arasında değişiklik gösterebiliyor.

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Şartları

Seçilen Bayilik Konsepti Doğrultusunda Gerekli Yatırım Bütçesine Sahip Olunması
5 Senelik Franchise Anlaşması Kapsamında Firma Kurallarına Uyulması
Bayilik Konseptlerinin Gerektirdiği özellikte Yer Seçimi Yapılması
Güler Yüzlü Hizmet Anlayışının Benimsenmesi

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Açıklaması

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik

2007 yılında faaliyetlerine başlayan ve 2010 yılında bayilik veren firmalar arasında yer alan Osmanlı Tulumbacısı; özgün ve leziz ürünleri ile Türk halkının beğenisini kazanıyor. Yatırımcılara farklı bayilik konseptleri sunan ve sunduğu çeşitlilikle yatırım maliyetlerini karşılamakta zorlananlara da fırsat tanıyan marka; Türkiye, Hollanda, Suudi Arabistan ve Almanya’da bulunan şubeleri ile marka bilinirliğini arttırıyor. 

Kurumsal yapısı ve sağlamlaştırdığı franchise zinciri sayesinde Osmanlı Tulumbacısı bayilik almayı düşünen girişimcilere karşı profesyonel bir yaklaşım sergiliyor. Üretiminde kalite standartlarına uyarak, bayileri ile arasında şeffaf iletişim sağlayarak ve ürün yelpazesini sürekli genişleterek kendisine duyulan güveni arttıran Osmanlı Tulumbacısı bayilik almayı düşünenlerin ilk tercihleri arasında konumlanıyor. Tatlı bayilikleri ve cafe bayilikleri arasında seçim yapmakta zorlanan girişimcilere kapsamlı bayilik konseptleri sunması da Osmanlı Tulumbacısı markasının avantajlarını arttırıyor. 

Günlük üretim mamullerini bayilerine sunan; hizmet verdiği her bir noktadaki hedef kitlesinin beğenisini kazanan ve yüksek kar marjı sunan marka franchise zincirindeki bayilerini işletme açılışından önce de sonra da desteklemeyi sürdürüyor. 

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Şartları

Osmanlı Tulumbacısı bayilik almak isteyen girişimcilere 4 ayrı bayilik konsepti sunmaktadır. Bu dört ayrı bayilik modeli için gereken yatırım bütçesi ve lokasyon şartları değişiklik göstermektedir. 

Osmanlı Tulumbacısı Tatlı Konsepti

Hedef kitlesine yalnızca tatlı ve içecek sunmak isteyen girişimcilerin alabileceği tatlı konsepti bayiliklerinin şartları şunlardır:

 • Ana caddelerde ve insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde 25 ila 75 m2 dükkan bulunması
 • Dükkanın minimum 4 metre ön cephe genişliğinin ve 3 m tavan yüksekliğinin olması
 • 40 bin ila 100 bin TL arasında sermayeye sahip olunması

Osmanlı Tulumbacısı Tatlı Kafe Konsepti

Hedef kitlesine aperatifler, içecek ve tatlı çeşitleri sunmak isteyen girişimcilere önerilen tatlı cafe konsepti bayilik modelinin şartları şunlardır:

 • İşlek caddelerde minimum 45 m2 iç alana 30 m2 dış alana sahip dükkan bulunması
 • Bulunan dükkanın ön cephesinin en az 6 m olması
 • 90 bin ila 140 bin TL arasında sermayenin bulunması

Osmanlı Tulumbacısı Tatlı Kafe Restoran Konsepti

Hedef kitlesine hitap etmek için cafe bayiliklerirestoran bayilikleri ve tatlı bayilikleri arasında seçim yapmakta zorlanan girişimciler Osmanlı Tulumbacısı Tatlı Kafe Restoran bayilikleri alarak bir taşla 3 kuş vurabilirler. Osmanlı Tulumbacısı Tatlı Kafe Restoran bayilikleri için yerine getirilmesi gereken şartlar şu şekilde sıralanabilir:

 • İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu marka değeri yüksek konumlarda işletme bulunması
 • Bulunan dükkanın iç alanının minimum 100 m2 bahçe alanının ise 60 m2 olması
 • İşletmenin en az 12 m ön cephe genişliğine sahip olması
 • 140 bin TL ila 300 bin TL arasında sermayeye sahip olunması

Osmanlı Tulumbacısı Kiosk Konsepti

AVM’lerin ortak alanlarında; giriş veya çıkışlarında açılan Osmanlı Tulumbacısı kiosk bayilikleri almak isteyenlerin şu şartları karşılaması gerekir:

 • En az 9 m2’lik alan bulunması
 • M2’sine göre değişmek kaydıyla 45 bin TL ila 65 bin TL arasında sermaye bulunması

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Almanın Avantajları

Tatlı bayilikleri veren firmalardan farklı olarak yatırımcılarına farklı bayilik konseptleri sunan marka hitap edilen hedef kitleyi genişleten bir politika izlemektedir. Bayileri ile 5 yıllık franchise sözleşmesi imzalamakta süreç sonunda ek bir bedel istemeden anlaşmayı uzatmaktadır. 

Osmanlı Tulumbacısı bayilik alan girişimciler yüksek karlılıkta bir işin sahibi olabilirler; markanın bilinirliğini kazanç olarak görebilirler. Franchise sisteminin oturmuş olmasının da ürünlerin tazeliğinin de avantajını yaşayarak karlı bir yatırım yapabilirler. 

Siz de Osmanlı Tulumbacısı franchise zincirine katılmak istiyorsanız Osmanlı Tulumbacısı bayilik başvurusu yapabilir, marka ile 5 senelik bir franchise ortaklığı kurabilirsiniz. 

Osmanlı Tulumbacısı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR