Osib Boya

Osib Boya Bayilik Açıklaması

Osib Boya Bayilik

Osib Boya Bayilik Hakkında Açıklama : 1992 yılından beri boya sektöründe faaliyet gösteren firmamız Türkiye geneli yeni bayilikler verecektir. Firmamız inşaat, mobilya ve sanayi grubu boyalar, epoksi, poliüretan boya ve zemin kaplamaları; yol çizgi boyaları,termal izolasyon boyaları, termal çatı kaplamaları (roof paint), multicolor boya, spor saha kaplamaları, effect boyalar... v.b. gibi birçok boya çeşidi üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin Türkiye geneli pazarlama, satış faaliyetlerini yürütebilecek bayiler aramaktayız. 

Osib Boya Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Kalite ve estetik bir gelenek, yenilik ise her zaman bir görev oldu bizim için. Müsterilerinin mutlulugunu kendi mutlulugu kabul ederek, müsterilerinin hizla degisen ve gelisen kalite ve yenilik isteklerini dogru ve sürekli karsilamaya devam etmekteyiz.

Degerlerimiz: Müsteri önceligi önceligimizdir, insan, en kiymetli sermayemizdir. Sözlerimiz, yaptiklarimizda. Basariya giden yol; kalite, estetik ve çok çalismadan geçer. Sistemimiz: Kalite ve estetigi belirleyen tüm doneleri, kaliteli ürün olusturan üretim girdilerini her asamada yapilan muayene ve deney faaliyetlerini gelistiren elemanlarin görev, yetki ve sorumluluklarini net olarak belirleyerek çalismaktayiz. 

Politikamiz:iletisim ve paylasima açık, çalisanlariyla kendini sürekli gelistirmek için firsatlar yaratan, güven saglayan idari anlayisiyla, Çalismalarini sahiplenen, kendisini sürekli yenileyen ve ilerleyen teknolojiye ayak uyduran yapisiyla, verimli çalismanin bilincinde çalisanlara, kurulusa ve müsterilere saglayacagi memnuniyetin ve kazancin farkinda olan personel ile, Standartlara uygun ürün üretmek, "Kalite ve Estetigin Birlestigi" ürünleri ile aranilan marka olmak, Sektörümüzdeki çalisma ve gelismeleri yakindan takip ederek ürün yelpazesini ve müsteri portföyünü gelistirerek piyasadaki Pazar payini sürekli artirmak. Sektörün ve müsterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarina daima cevap veren, güvenilir ve her zaman tercih edilen bir firma olmak. Bu düsünce ve çalisma prensipleri dogrultusunda Kalite ve Estetikten taviz vermeyen hizmet, ticaret anlayisimizla müsterilerinin memnuniyetini kendi memnuniyeti olarak gören çalismalariyla, müsterilerinden aldigi bu güçle her geçen gün hedeflerini büyütmektedir. 

Firma ismi: osib boya ve kimya sanayi 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 5 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Bölge Koruması 

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: karşılıklı görüşmeyle belirlenecektir.

Osib Boya Bayilik Ürünleri

  • Dış Cephe Boyaları
  • İç Cephe Boyaları
  • Astar, Macun, Sıva, Sutut
  • Sentetik Boya, Astar, Macun, Cila
  • Sanayi Boyaları, Astarları
  • Yol Çizgi Boyaları
  • Epoksi & Poliüretan Zemin Kaplamaları
  • Özel Ürünler
  • Spor Saha Boyaları

Osib Boya Bayilik İletişim Bilgileri

 

Osib Boya Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR