Öncü Dürüm Bayilik

Gıda Sektörüne Getirdiği Yenilik Ve Dinamizm Ile Dikkat Çeken Öncü Dürüm Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Öncü Dürüm Bayilik Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Markanın yatırım maliyetinin 500.000 TL’den başladığına dair bilgiler bulunmakla birlikte güncel bilgiler marka ile görüşülerek alınabilmektedir.

Öncü Dürüm Bayilik Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Öncü Dürüm Bayilik Bayilik Şartları

Yeterli Ekonomik Güce Sahip Olmak
Ticari Engeli Bulunmamak
Markanın Standartlarına Uygun Olmak
İnsan Yönetimi Ve Finansal Yönetim Deneyimine Sahip Olmak

Öncü Dürüm Bayilik Bayilik Açıklaması

Öncü Dürüm Bayilik

Öncü Dürüm gıda sektörü içinde dinamikleri değiştiren marka olarak tanınmaktadır. İskenderun usulü tavuk dürüm ve diğer lezzetli ürünleri ile dikkat çeken Öncü Dürüm gıda sektöründe bayilik veren firmalar içinde misafirperverliği, kalite ve hijyen anlayışı ile de yatırımcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Ülke çapında markalaşmayı hedefleyen ve bunun için faaliyetlerini hızla sürdüren Öncü Dürüm sektördeki deneyimi, nitelikli ekibi, lezzetli ürünleri, hizmet ve kalite standartlarının yüksekliği ile hedefine emin adımlar ile ilerlemektedir. 

Öncü Dürüm Bayilik Şartları

Öncü Dürüm 2019 yılında bayi sayısını yirmiye ulaştırmayı hedeflemekte olup Türkiye’nin her bölgesi için gelen bayilik taleplerini değerlendirmeye almaktadır. Öncü Dürüm bayilik almak isteyen girişimciler bu taleplerini markanın internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurarak marka yetkililerine iletebilmektedirler. Öncü Dürüm bayilik alan girişimcilerinden her ay net ciro üzerinden % 20 kar ve % 5 royalty bedeli tahsil etmektedir. Öncü Dürüm bayilik almak için gereken yatırım bedelinin 500.000 TL olduğuna dair bilgiler bulunmakla birlikte güncel yatırım bilgileri marka ile iletişime geçilerek alınabilmektedir.

Öncü Dürüm bayilik alan girişimcilerinden işletmelerini karlılığı yüksek olabilecek potansiyeli yüksek caddelerde, alış veriş merkezlerinde, evlerin ve iş merkezlerinin yoğun olduğu bölgelerde konumlandırılmasını istemektedir. 

Öncü Dürüm Bayilik Avantajları

Öncü Dürüm bayilik alan girişimciler markanın standartlarına uygunluğu göz önünde bulundurularak titizlikle seçilmektedirler. % 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen marka kaliteden asla taviz vermeyen anlayışına bayilik alan girişimcilerinin de sahip olmasını beklemektedir. Öncü Dürüm yüksek karlılık oranları sayesinde bayilik almak isteyen girişimcilerine karlı bir yatırım fırsatı sunmaktadır. Sektördeki deneyimini ve birikimini bayilik alan yatırımcıları ile Öncü Dürüm bayilik yolu ile açılan işletmelerini büyümekte olan ailesinin ayrılmaz bir parçası olarak kabul etmekte ve sektörün zirvesine birlikte ulaşmak için bayilerinin avantajlarını ön planda tutarak çalışmalarına devam etmektedir.  

Öncü Dürüm Bayilik Destekleri

Öncü Dürüm bayilik alan girişimcilerine pek çok alanda destek sağlamaktadır. Markanın merkezi tarafından yatırımcılarına verilen destekler arasında eğitim desteği, personel desteği, proje desteği, pazarlama desteği, ortak reklam, yer seçimi ve bölge koruması gibi destekler de yer almaktadır. Verilen destekler bayilik sözleşmesi görüşmelerinin başladığı andan itibaren geçerli olup bayilerin karlılıklarının ve müşteri potansiyellerinin artırılmasına yönelik merkezi kampanyalar da düzenlenmektedir.

Restoranların açılmasından itibaren marka tarafından defalarca uygulanmış ve başarısı kanıtlanmış olan yöntemler ile bayinin karlılığının yükseltilmesi için tanıtım ve pazar payının artırılması çalışmaları uygulanmaktadır. Ayrıca yaptığı bilgi paylaşımları ve başarısı kanıtlanmış sistemi sayesinde marka bayilik alan girişimcilerinin karşılaşması olası risklerin minimize edilmesinde de rol oynamaktadır. Öncü Dürüm bayilik verecek olduğu her bir işletmesi için bölge ve şehir bazında keşif ve fizibilite çalışmaları yapmakta, böylelikle bayilerinin kendisi için de avantaj sağlayacak en karlı lokasyonda ticari hayata atılmalarını sağlamayı hedeflemektedir. 

Siz de Öncü Döner ile büyümek ve marka ile birlikte giderek genişleyen bayi ailesine katılabilmek için Öncü Döner’ in internet sitesinde yer alan bayi başvuru formunu doldurarak, kendi işletmenizin sahibi olmak yolundaki ilk adımınızı atabilirsiniz.

 

 

Öncü Dürüm Bayilik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR