Ömür Kahvesi

Ömür Kahvesi Bayilik Açıklaması

Ömür Kahvesi Bayilik

Ömür Kahvesi Bayilik Hakkında Firma Açıklaması : Ömür Kahvesi, yiyecek, ­içecek ve eğlence sektöründe faaliyet göstermekte olan bir markadır. Markasının bilinirliğini artırmak ve çok daha geniş kitlelere hitap edebilmek adına franchise sistemi uygulamakta ve günümüzde en kazançlı sektörlerden biri olan kafe sektöründe sürdürülebilir, dinamik ve güçlü hedefler ile adım atmaktadır. 

Ömür kahvesi dikkat çekici görsellerle samimi ve dinamik temalara sahip, kendine has mimari konsepti ile dizayn edilmiş iç ve dış mekanlardan oluşmaktadır. 

Ömür Kahvesi Bayilik 

 Ömür Kahvesi Bayilik ve Bayilik Şartları Bu mekanların aydınlatılmasında şık üniteler; dekorasyonunda ise el yapımı dekoratif malzemeler, modern mobilyalar ve birbiri ile uyumlu renkler kullanılmaktadır. Kahve (bayilik) çeşitleri, Bitki çayları, çeşitli pasta ve tatlılar, kahvaltı çeşitleri, aperatifler ve yemek çeşitleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunan Ömür Kahvesi, deneyimlerini sizlerle paylaşarak büyümek ve birlikte kazanmayı hedeflemektedir. Sektöre ilgi duyuyorsanız sizi de aramızda görmek isteriz. 

Firma ismi: Ömür Kahvesi Bayi - Franchise Şube Sayısı: 1 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Ömür Kahvesi Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Merkezi lokasyonda yaya trafiğinin yoğun olduğu noktalarda en az 100m2 açık 60 m2 kapalı alanı bulunan iş yeri önceliğimiz olup, franchise verdiğimiz firmaya Personel Desteği, Eğitim Desteği, Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması, Ortak Reklam desteği vermekteyiz. Nefis kahve çeşitleri, bitki çayları, pasta çeşitleri, kahvaltı, atıştırmalıklar, seçkin yemek çeşitlerinden oluşan zengin menümüz müşterilerimiz tarafından benimsenmiş olup, bu karlı iş birliğinde sizi de aramızda görmek isteriz.

Min 100 m2 açık, 60m2 kapalı alanı olan cadde üzeri bir iş yeri gerekli fizibilite çalışmaları sonrasında uygun görüldüğü takdirde tarafımızca onaylanmaktadır. İş ortaklarımızda aradığımız özellikler İnsan ilişkileri güçlü, sosyal, gıda sektörüne ilgi duyan, profesyonel Ömür Kahvesi desteği ile kendi işini yapmak isteyen girişimcilerdir. Ortalama yatırım maliyeti m2 başına 1500-2000 TL civarıdır.

Ömür Kahvesi Bayilik Başvurusu

Ömür Kahvesi Bayilik, Ömür Kahvesi Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişim kurabilirsiniz.

 

Ömür Kahvesi Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR