Omis Çiğ Köfte

Omis Çiğ Köfte Bayilik Açıklaması

Omis Çiğ Köfte Bayilik

Omis Çiğ Köfte Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Uzun yıllardır sektörün içinde olan firmamız, etsiz çiğ köfte üreticileri arasında yerini almış ve eşsiz lezzetini kanıtlamıştır. Üretim aşamasında kaliteden ve doğallıktan ödün vermeyen firmamız, OMİS markasıyla yola çıkmıştır. Öncelikli olarak marmara bölgesi genelinde oluşturduğumuz bayi ve dağıtım ağımızı, kısa sürede tüm ülkeye yaymak öncelikli hedefimizdir. 

Omis Çiğ Köfte Bayilik Konusudur. 

Lezzetimis - Kalitemis - Hizmetimis... Omis Markası adı altında vazgeçilmezlerimizdir. Kurumsallık ve kaliteden ödün vermeyen Omis, gerek malzeme seçimi ve ürün kalitesi, gerek sunum ve ikram zenginliği, gerekse mekan şıklığı ve farklı konsepti ile çiğ köfte lezzetini farklı bir boyuta taşımaktadır.

Servis ve sunumda kalitenin ve şıklığın öneminin bilincinde hazırlanan mağazalarımız ve hizmet kalitemizle müşteri lerimize geçirecekleri keyifli dakikalar ile lezzetten fazlasını vaat ediyoruz. Bu zincirde yer almak ve hep birlikte kazanmak için sizleri bir kahve içmeye bekliyoruz....

 Omis Çiğ Köfte Bayilik ve Bayilik Bilgileri

Omis Çiğ Köfte Bayilik Bilgileri ve Şartları

Firma ismi: Omis Çiğ Köfte Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 17,500TL'den başlayan fiyatlarla en konforlu çiğ köfteciyi siz açın!

 

Omis Çiğ Köfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR