Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri

Prof.dr.üstün Dökmen Ve Uzm.klinik Psikolog Süleyman Hecebil’in Kurucusu Olduğu Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Vermeye Devam Ediyor.

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Maliyeti

250.000 - 500.000 *
* Yatırım bütçesi ile ilgili detaylar için bize ulaşabilirsiniz.

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Destekleri 4/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Şartları

- Danışmanlık Merkezi Müdürü: Üniversitelerin Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık Bölümlerinden Mezun Ve En Az 3 Yıl Alan Deneyimi Olan 40 Yaşını Aşmamış Müdür (kurucu Müdür Olabiliyorsa Deneyim Ve Yaş Koşulu Aranmaz.)
- Psikolog Ya Da Psikolojik Danışman: Tam Ya Da Yarı Zamanlı çalışacak Ve üniversitelerin Psikolojik Danışma Ya Da Psikoloji Bölümlerinden Mezun, Marka Ve Lisans Verenin öngördüğü Sertifikasyonlara Sahip Uzmanlar

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Açıklaması

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri olarak okullara, ailelere ve çocuklara yönelik ülkemizde benzeri olmaya bir çözüm ve hizmet sunuyoruz. Öğrencilerimizin bir kısmında görülen ve sürekliliği bulunan öğrenme sorunlarına ve öğrenme güçlüklerine yönelik çözümler üretiyoruz. Çocuklarımızın temel yaşam becerilerini kazanmasına katkıda bulunuyoruz. Bu modeli ülkemizin dört bir yanında iş ortağımız olarak bayilerimiz ile eğitim sektöründe fark yaratmayı ve okulların, ebeveynlerin ve öğrencilerin çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeden, bilimsel temellerden ve ilkelerden ayrılmadan eğitim sektörünün öncü ismi olarak faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Şartları

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alacak girişimcilerimizin markamız standartlarına uygun olmasına, yalnızca marka merkezimiz tarafından onaylanıp uygun görülen personeli çalıştırmalarına, merkezimizin belirlediği materyal listesindeki tüm malzemeleri ve materyalleri bulundurup kullanmalarına, yalnızca merkezimiz tarafından akredite edilen konularda hizmet vermelerine, danışmanlık merkezi hizmetlerinin verildiği lokasyonda yeterli tanıtım çalışmalarını yapmalarına ve bunun için yeterli bütçeyi ayırmalarına, danışmanlık merkezinde terapi, etüt, dershanecilik ve rehabilitasyon hizmetleri vermemelerine özen gösteriyoruz.

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alacak olan girişimcilerimizin; talep ettiğimiz teminatları verebilecek yatırım bütçesine sahip olmalarını, aldıkları malların ve hizmetlerin bedelini zamanında ödeyebilmelerini, her üç ayda bir düzenli olarak detaylı mizanlarını marka merkezimize göndermelerini ve tüm iş ve işlemleri yasalara ve yönetmeliklere uygun olarak yerine getirmelerini istiyoruz. 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alan girişimcilerimizin açacakları hizmet binalarının; markamızın standartlarına ve kurumla kimliğine uygun olarak hazırlanmasını, iş yeri ruhsat işlemlerinin zamanında tamamlanmasını, binada kullanılacak tüm mobilya ve tefrişatın marka merkezimizce öngörülen kişi ya da kuruluşlardan temin edilmesini, binanın güvenli, korunaklı ve mümkünse müstakil olmasını, hizmet binasının şehir merkezinde, ailelerin kolayca ulaşabileceği, tabela değeri yüksek yerlerde olmasını, toplamda 300 metrekare kullanım alanı olmasını, markamızın mimari proje tasarımı esnasında belirttiği ofisleri, bireysel görüşme ve çalışma ofislerini, grup çalışması ofislerini ve atölyeleri barındırmasını bayilik şartlarımız arasında bulunduruyoruz. 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alacak girişimcilerimizin web sayfamız üzerinden ya da doğrudan yaptıkları başvurularını Franchise Talebi Formu üzerinden değerlendirmeye alıyoruz. Uygun gördüğümüz başvuru sahiplerini ilk görüşmeye davet ediyoruz. Başvuru sahibinin bahsi ve ticari özgeçmişi üzerinden görüşme yapıyor; başvuru sahibinin işe uygunluğunu, eğitim düzeyini, mali gücünü, yatırım planını, verebileceği teminatları ve referansları değerlendiriyoruz. Görüşme sonucunda Yönetim Kurulu’muzun uygun gördüğü adayları ön sözleşmeyi imzalamak üzere merkezimize davet ediyoruz. Beş günlük süre içerisinde ön sözleşmeyi imzalamayan adaylarımızın taleplerini iptal ediyoruz.

Ön sözleşmeyi imzalaması için davet ettiğimiz adaylarımızı franchise ana sözleşmemizin tüm detayları hakkında bilgilendiriyoruz. Bu sözleşme ana sözleşme imzalanana kadar geçerli olup franchise sözleşme bedelinin dörtte biri kadar bedeli tahsil ediyoruz. Ön sözleşme için belirlenmiş olan süre içerisinde ana sözleşme imzalanırsa, ön sözleşme için ödenen bedeli ana sözleşme bedelinden düşüyoruz. Aksi durumda öz sözleşme bedeli kadar “danışmanlık hizmeti” faturası kesip ilgili kişi ya da kuruluşa gönderiyor ve franchise adaylığını sonlandırıyoruz. 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik almak isteyen girişimcimizin açacağı şubenin hizmet vereceği yeri değerlendiriyor ve uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Hizmet binasının uygun bulunmasının ardından franchise ana sözleşmesini imzalıyoruz. Ve mimari projenin çizilmesi aşamasını başlatıyoruz. Mimari projenin uygulanmasının markamız kurumsal kimlik ve standartlarımıza uygun olarak gerçekleştirilmesini talep ediyoruz.     

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik almak isteyen girişimcilerimize yatırım maliyetlerimiz ile ilgili bilgileri ön görüşmemiz esnasında veriyoruz.

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Avantajları

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alan girişimcilerimiz ülkemiz genelinde tanınmakta olan ve üst düzeyde güven duyulan markamızın kurucularıyla Türk toplumunun güvenini kazanan itibarlı bir markaya ortak olma fırsatını elde edebiliyorlar. 22 ilde faaliyet göstermekte olan 42 Küçük Şeyler Anaokulu’nun ve 7 Yönder Koleji’nin gücünü arkalarına alabiliyorlar. Markamızın Genel Merkezi’nin belirlemiş olduğu profesyonel bir sistemin içerisindeki varlıklarını güven içinde sürdürebiliyorlar.  

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Destekleri

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alan girişimcilerimize; uzman, eğitmen ve yönetici seçim süreçlerinde danışmanlık yapıyoruz. Markamız uzmanları aracılığı ile ailet eğitimleri ve konferanslar düzenliyoruz. Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri bayilik alan tüm girişimcilerimiz iş geliştirme hizmetlerimizden faydalanabiliyorlar. Kurumsal kimliğimiz çerçevesinde hazırlanan ve her yıl güncellemesini yaptığımız tanıtım kampanyası tasarımlarımızdan (katalog, web sitesi, iç ve dış mekan görselleri, el broşürü) yararlanabiliyorlar. Sürecin birlikte planlanması, denetlenmesi ve geliştirme hizmetlerinden yararlanan şubelerimizle doküman paylaşımı da gerçekleştiriyoruz. Tanıtım ve kayıt stratejileri ile ilgili olarak eğitim ve rehberlik hizmeti sunuyoruz. Şubelerimize her ihtiyaçlarında yardımcı olacak uzman kadromuz ile tüm alanlarda profesyonel destek veriyoruz.

 

Okul Dostu Danışmanlık Hizmetleri Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR