Office1 Superstore

Amerika Menşeili Office 1 Superstore’un Türkiye’deki Bayilik Hakları Ofma A.ş.’ye Aittir. Türkiye Genelinde Ofis Malzemeleri Zinciri Kurmayı Hedefleyen Marka Bayilik Vermeye Devam Etmektedir.

Office1 Superstore Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Office1 Superstore Bayilik Şartları

T.c. Vatandaşı Olmak
Gerekli Finansal Kaynaklara Sahip Olmak
Başarılı Bir Ticari Kariyere Sahip Olmak
Girişimci Bir Ruha Sahip Olmak

Office1 Superstore Bayilik Açıklaması

Office1 Superstore Bayilik

Office 1 Superstore ofis malzemeleri sektörü bünyesinde faaliyet göstermektedir. Amerika’da kurulan ve buradan dünyaya yayılan markanın Türkiye’deki bayilik hakları OFMA A.Ş.’ye aittir. OFMA A.Ş. 1996 yılında Türkiye’nin ofis malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren lider firmalarının bir araya gelmesi ile kurulmuş bulunmaktadır.  

Ofis malzemeleri sektörü önde gelen kuruluşlarından olan Office 1Superstore franchise sistemi ile Türkiye genelimde kırtasiye ve ofis malzemeleri zinciri kurmayı hedeflemektedir. Kalitesinden ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyen marka ofis malzemeleri sektöründebayilik veren firmalar arasında en çok tercih edilenlerden biri olarak tanınmaktadır. Marka sahip olduğu merkezi geniş depolama olanakları, alanında uzman personeli, sistem alt yapısı, kullanıcı dostu internet sitesi ve geniş lojistik ağı sayesinde Türkiye’nin her bölgesine ürün ve hizmetlerini hızlı bir şekilde ulaştırıp müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabilmektedir.

Office 1 Superstore Bayilik Şartları

Office 1 Superstore bayilik almak isteyen girişimcilerinin girişimci bir ruha ve başarılı bir ticari geçmişe sahip olmasını tercih etmektedir. Zamanını işletmesinin yönetimine ayırması beklenen girişimcinin, Office 1 Superstore tarafından verilecek özel eğitim programını tamamlaması gerekmektedir.

Marka girişimcilere üç tip mağaza seçeneği sunmaktadır:

1.Tip Mağazalar: 250 m2’den büyük mağazalar

2.Tip Mağazalar: 100-250 m2 arası büyüklüğe sahip mağazalar

3.Tip Mağazalar: 100 m2’den küçük mağazalar

Mağazaların ana arterler üzerinde konumlandırılması gerekmektedir. İşyerlerinin ya da okulların bulunduğu bölgelerde konumlandırılması marka tarafından işletmecilere önerilmektedir. Seçilen mağazanın tercihen tek katlı kare ya da dikdörtgen formunda olması talep edilmektedir. Tavan yüksekliğinin minimum 3 metre olması, kolon ve kirişlerin mümkün olduğunca az olması istenilmektedir. Ayrıca mal girişi - çıkışı için uygun yükleme ve boşaltma alanları ile depolama alanı bulunması gerekmektedir.

Office 1 Superstore bayilik almak için ödenmesi gereken isim hakkı ve aylık royalty bedeli gibi miktarlar seçilen mağaza tipine göre değişiklik göstermektedir. En doğru ve detaylı bilgiler firmadan telefon yolu ile alınabilmektedir. 

Office 1 Superstore Bayilik Avantajları

Office 1 Superstore bayilik alan girişimcilerine çok geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerinin tüm ofis ve kırtasiye malzemesi ihtiyaçlarını karşılama olanağı sunmaktadır. Avantajlı fiyatları ile rakiplerine fark atan marka giderek genişleyen müşteri kitlesi ile bayiliklerinin yüksek karlar elde etmesini mümkün hale getirmektedir. Kullanım kolaylığı sunan internet sitesi ve hızlı teslimatı sayesinde, Türkiye’nin her bölgesine hizmet sunmaktadır. Markanın ortak reklam politikası bayilerin sürekli artan müşteri potansiyeline sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Banka anlaşmaları ve kredi olanaklarından yararlandıran Office 1 Superstore hem girişimcileri hem de müşterileri için cazip olanaklar sunmaktadır. Kalite standartlarının ve hizmet seviyesinin düzenli olarak kontrol edilmesi, mağazalardaki hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinin sürekli artışta olmasına yol açmaktadır.

Office 1 Superstore Bayilik Destekleri

Office 1 Superstore bayilik alan girişimcilere marka ve sistemini kullanma hakkını vermektedir. İşletmenin mimari tasarımının ve dekorasyonunun planlaması ve uygulamanın kontrolü Office 1 Superstore yetkili ekiplerince gerçekleştirilmektedir. Personel eğitimi ile iş kapsamındaki teknik bilgilerin verilmesi süreçlerini marka üstlenmektedir. Office 1 Superstore bayilik alan girişimciler markanın teknolojik alt yapısını kullanmaktadır. 

Ofis malzemeleri sektöründe güçlü bir marka ile işbirliği yaparak yer almak için siz de Office 1 Superstore yetkilileri ile temasa geçerek başvuru koşullarını detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Office1 Superstore Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR