Ödeme Matik

Ödeme Matik Bayilik Açıklaması

Ödeme Matik Bayilik

 Ödeme Matik Bayilik ve Bayilik Şartları 

Ödeme Matik Bayilik Hakkında : Ödeme Matik OKANLAR bünyesinde bulunmaktadır, firmanın bünyesinde market, emlak, ödeme sistemleri gibi kuruluşlar yer almaktadır. 

Ödeme Matik Bayilik ve Bayilik Şartları Misyonumuz :Müşterilerimizin zamanını en etkili ve hızlı şekilde kullanmalarını sağlayacak, onların yaşam kalitelerini yükseltecek bir çok hizmeti ileri teknolojik imkanlarla yaygın ve bütünleşik bir anlayışla sunmaktır. 

Vizyonumuz : Ödeme Matik, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve teknolojik altyapısı sayesinde en hızlı ve en etkin biçimde hizmet vererek mükemmellik düzeyi yaratmayı, bu öncü uygulamalarıyla sektörde model olmayı hedeflemektedir.

Ödeme Matik Bayilik Başvuru Şartları

* Bayi açılacak noktanın bulunduğu yerleşim biriminde en az 1000 hane bulunmalıdır.

* Bayi açılacak noktanın 500 mt .ye kadar yakınında başka bir ödemematik bayisi bulunmamalıdır.

* Gerekli evrakların tamamlanıp ön bayilik başvurusunu yapılmalıdır.

* Çalışılacak mekanda en az ..........1 pc windows xp veya windows7 profesyonel kurulu olması ..........1 nokta vuruşlu yazıcı (Önerilen Epson LX 300+) (lazer ve renkli yazıcı olabilir) ..........Hazır bir internet bağlantısı olmalı (Yanlızca Adsl bağlantısı) **Ödeme Matik haber vermeksizin tek taraflı sözleşme feshine ve hesap kapamasına hak sahibidir.

Ödeme Matik Bayilik Başvurusu

Ödeme Matik Bayilik ve Ödeme Matik Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler ise aşağıda vermiş olduğum iletişim numaralarından Ödeme Matik ile irtibat kurabilirler.

 

Ödeme Matik Bayilik Hizmetleri

SINIRSIZ ONLİNE FATURA ÖDEME HİZMETİ (7/24) ELEKTRİK FATURALARI, SU FATURALARI, TELEFON FATURALARI, DOĞALGAZ FATURALARI, CEP TELEFONU FATURALARI, İNTERNET FATURALARI, DİGİTAL YAYIN FATURALARI, KABLOLU TV FATURALARI, DİĞER ÖZEL KURUM FATURALARI. 

NOT : Tüm günü geçmiş faturaları da sistemimizden ödeyebilirsiniz. 

KURUM ÖDEMELERİ KREDİ KARTI BORCU ÖDEMELERİ, SOSYAL GÜVENLİK KURUMU ÖDEMELERİ ( SSK-BAĞKUR ), MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ ÖDEMELERİ, VERGİ ÖDEMELERİ, TRAFİK CEZASI ÖDEMELERİ. 

NOT :Yukarıdaki kurumların ödemelerini ''Nakit'' veya ''Kredi Kartı'' ile yapabilirsiniz ! 

CEP LİRA TL YÜKLEME HİZMETLERİ (7/24) TURKCELL TL, VODAFONE TL, AVEA TL. 

NOT :Parça ve tam lira olarak tüm GSM operatörlerine istenilen miktarda yükleme yapabilirsiniz ! 

ABONELİK İŞLEMLERİ TTNET, SMILE, DOPING, KOÇNET (BİRİ), TURKNET, TURKTELEKOM, UYDUNET, SUPERONLINE, DIGITURK, D-SMART, PRONET, TÜM GSM OPERATÖRLERİ HAT AÇILIŞI VE NUMARA TAŞIMA. 

NOT : Yukarıda belirtilen kurumların abenelik başvurularını, tarife değişikliklerini ve abonelik iptallerini ücretsiz olarak yapabilir; bu işlemlerden kazanç sağlayabilirsiniz !

 DİĞER HİZMETLERKONTÖRLÜ TELEFON HİZMETLERİ, TÜM OTOBÜS FİRMALARININ ONLİNE BİLET SATIŞLARI, TÜM HAVAYOLU FİRMALARININ ONLİNE BİLET SATIŞLARI, BİLGİSAYAR VE ELEKTRONİK E-TİCARET SATIŞ MAĞAZASI, ONLİNE OYUN PARALARI SATIŞI, ŞANS OYUNLARINA PARA GÖNDERME.

Ödeme Matik Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR