O Waffle

O Waffle Bayilik Açıklaması

O Waffle Bayilik

O Waffle Bayilik Hakkında : Franchise fırsatı çatısı altında hazırladığımız siz değerli tüketici ve girişimcilere sunduğumuz O'Waffle konsepti real sektörün yarattığı talebi beğeniyle sağlamış bir konsept, bu yüzden bu alanda bizde katkı sağlamak istedik . Bugüne kadar farklı konularda açtığımız 600 den fazla franchising tecrübemize istinaden, waffle ürününün tüketicimizle ve girişimcilerle buluşmasında umarız katkı sağlarız.

 O Waffle Bayilik ve Bayilik Şartları Bu yeni lezzet zinciri yatırımcısını, ilklerden olup daha uygun fiyatlardan iş sahibi olmaya çağırıyor. Unutmayalım ilk olmak her zaman avantajdır. Tüm Türkiye iller, ilçeler, kasabalar da dondurmanın yenildiği her yerde yerine uygun iş modellememiz ile her yerde var olacağız. Üstün üretim ve lojistik alt yapısıyla kolaylıkla tüm ürün ve hizmetlerin her yere ulaşmasını sağlamış olan O'WAFFLE için Türkiye’nin her yeri aynı uzaklıktadır.

Yurt dışından gelen talepleri ise öncelikle distribütör oluşturduğumuz ülkelerden başlayarak 2015 başından itibaren vermeye başlayacağız. İnşallah tüm dünyada yaygınlaşarak bir Türk markasının tüm ülkelerde var olmasını sağlayacağız.

O Waffle Bayilik Şartları

SİZLERİ SİSTEME KABUL ETMEK İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR SİZLERİN İŞİMİZE UYUM SAĞLAMANIZ VE DAHA FAZLA KAZANMANIZ AÇISINDAN İSTENİLENLERDİR.BUNLARIN BAŞINDA;

 1. KURUMSAL YAPIYA AYAK UYDURABİLMENİZ VE BU ANLAMDA ÖNCEKİ ÇALIŞMA HAYATINIZDA BİR SİSTEM İÇERSİNDE BULUNDUĞUNUZU GÖSTERMENİZ
 2. FİNANSAL YETERLİLİK İŞİN YAPILABİLMESİ İÇİN GEREKLİ FİNANSIN ELİNİZDE OLDUĞUNU GÖSTEREN BELGE VEYA BANKA MEKTUBU VE TEMİNAT
 3. UYGUN İŞLETME YERİ, BUNU BİRLİKTE DE TEDARİK EDEBİLİRİZ.

O Waffle Bayilik Başvurusu

O Waffle BayilikO Waffle Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyenler aşağıdaki irtibat numaralarından firma ile iletişime geçebilirler. 

O Waffle Bayilik Yatırım Modelleri 

1. DÜKKAN 30-50 METRE ARASI TOPLAM YATIRIM BEDELİ 75.000 TL.

 • ŞU ANDA KAMPANYADA 30.000 tl franchise bedeli ilk 3 bayiden alınmıyacaktır.
 • YUKARIDAKI BEDELLER ANAHTAR TESLİM DÜKKAN BEDELLERİDİR YATIRIMCIMIZ BAŞKA HİÇBİR YATIRIM YAPMAYACAK OLUP NAKİT YATIRIM BEDELLERİDİR.
 • KOSGEP HİBELERİ İÇİN YATIRIMCILARA ÜCRETSİZ DANIŞMAN İÇİN YÖNLENDİRME YAPILIR.
 • ANCAK DİREK KOSGEB DEN ALINACAK DESTEKLE AÇMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR ÖNCE YATIRIMI YAPIP KOSGEBE GÖSTERMEK GEREKMEKTEDİR.
 •  O Waffle Bayilik İsletme Modeli

2. AVMDE KİOSK 9 İLA 14 M2 TOPLAM YATIRIM BEDELİ 50.000 TL.

 • ŞU ANDA KAMPANYADA 20.000 tl franchise bedeli ilk üç bayiden alınmıyacaktır.
 • YUKARIDAKI BEDELLER ANAHTAR TESLİM DÜKKAN BEDELLERİDİR YATIRIMCIMIZ BAŞKA HİÇBİR YATIRIM YAPMAYACAK OLUP NAKİT YATIRIM BEDELLERİDİR.
 • KOSGEB HİBELERİ İÇİN YATIRIMCILARA ÜCRETSİZ DANIŞMAN İÇİN YÖNLENDİRME YAPILIR.
 • ANCAK DİREK KOSGEB DEN ALINACAK DESTEKLE AÇMAK MÜMKÜN DEĞİLDİR ÖNCE YATIRIMI YAPIP KOSGEBE GÖSTERMEK GEREKMEKTEDİR.
 • O Waffle Stand Bayilik

 

O Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR