Nilem Aspirin

Nilem Aspirin Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Nilem Aspirin Bayilik Şartları

Tüm Genel Temizlikte Tek Ürün Olarak Üretilen Nilem Aspirin Ürünlerimizin Bayilik Şartı En Az 2 Koli Alımından Başka Bir Şartımız Yoktur

Nilem Aspirin Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Aktaş Temizlik Ürünleri 2004 yılında kurulmuş olup temizlik ve hijyen alanında yukarıda bir kısmının resimlerinin görüldüğü çok geniş ürün yelpazesiyle sizlere hizmet vermektedir.Geleceğe umutla bakarken daha iyi üretebilmek,birlikte çalışmanın yarattığı gücü ve enerjiyi arttırmak hedefimiz olmuştur.Girişimcilik,Çevreye saygı ve çevreyi koruma,daha yüksek kalite ve uygun fiyat hedefimiz olmuştur. 

Başlıca üretim konularımız; Mutfak Hijyeni,Çamaşır Hijyeni,Genel Temizlik Hijyeni,Oto Hijyeni ve Kişisel Bakım Hijyenidir. 
Hayata umutla bakarken daha iyiyi yapabilmek,birlikte çalışmanın yarattığı gücü ve sinerjiyi arttırmak dileğimizdir.

MİSYON 

Aktaş sağlık kozmetik ve temizlik ürünleri san.tic.ltd.şti sağlıklı ve sürdürülebilir bir gelişme için, evrensel kalite ve standartlarda ürünler ve hizmetler sunarak, tedarikçilerinin, çalışanlarının ve ulusal ve uluslararası müşterilerinin beklentilerini en yüksek düzeyde karşılamayı amaçlamaktadır. 

VİZYON 

Değişime açık, sağladığı ürün, hizmet kalitesi ve çalışma ahengi ile kimya sektöründe uluslararası alanda en iyi şirketlerden biri olmaktır.

Nilem Aspirin Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR