Naturaköy Doğal Yumurta

Natura Tavukçuluk Ltd. Şti

Naturaköy Doğal Yumurta Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Naturaköy Doğal Yumurta Bayilik Şartları

- En Az 5 Yıl Sektörde çalışıyor Olmak.
- Vadeli çalışılacaksa Teminat Verebilmek.
- Müşteri Portföyünde B, B+, A Ve A+ Kitlelere Hizmet Ediyor Olmalı.

Naturaköy Doğal Yumurta Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Şirketimiz 2005 yılından itibaren faaliyet göstermekte olup şu anda Menderes Dereköy’deki 16,000 bin m2 lik Çiftliğimizde faaliyetine devam etmektedir.


Tavuklarımız gün içerisinde sizin için yumurtaya o güzel aroma, kalite ve doğallığı veren çiftliğin yonca ve bir çok çeşitli bitkilerin bulunduğu bahçelerinde yayılıp doğal ve geleneksel olarak gerekli ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

NEDEN BİZ?

Naturaköy üretimini her zaman konuların da isim yapmış uzman kadro ve tedarikçiler tarafından kontrol altında tutarak en doğal yöntemler ve hiçbir şekilde hayvansal protein, soya, mısır ve gdo lu ürün kullanılmamış yemlerle ve gelen her yem partisinde bunların firma tarafından kullanılmadığını tasdikleyen belgelerini alarak üretimini sahip olduğu Sertifikasyonların şartlarını eksiksiz yerine getirerek yapmaktadır. Bizim aldığımız iş ahlakı, siz müşterilerimizin memnuniyetinin piyasa ekonomilerinin üstünde olması gerektiğini bize öğretmiştir. Bu yüzden çiftliğimizin üretimi tavuklarımızın yumurtlamaya başlamasından itibaren size ulaşıncaya kadar geçen bütün aşamalar ile beraber, yem rasyonları, aşı, vitamin, gezinme şartları vb. gibi detay ve teknikler gizlenmeden internet sitemizde hem bu işi yapan diğer meslektaşlarımıza örnek olması hem de siz müşterilerimizin memnuniyeti için ,hiçbir zaman ucuz veya sizin yada çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atacak hammadde veya herhangi bir kimyasal ve teknik kullanılmadığı için gönül rahatlığı ile paylaşılmıştır.


Vizyonumuz;

Naturaköy de müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda doğal ürün yelpazemizi geliştirmek, üretimin her aşamadında AB standartlarında üretim yapmak ve müşterilerimiz için vazgeçilmez olmak hepimizin ortak vizyonudur.

Misyonumuz;

Naturaköy ailesi olarak doğal gıda maddeleri üretmek, üretimin her aşamasında hiç bir şekilde hileye başvurmamak, doğal olmayan herhangi bir katkı maddesini ürünlerimize bulaştırmamak, hayvanlarımızın refahına ve mutluluğuna azami dikkat etmek ve sonra onlardan verim beklemek misyon dan öte hepimizin vazgeçilmez ortak tutkusudur.


Bizi Biz Yapan Değerler;

Naturaköy ISO kalite yönetimi ve İYİ TARIM UYGULAMALARI ile TSE standartlarında üretim yapan, Avrupa Birliği kriterlerine uygun çalışan ender firmaların arasında yerini almış bulunmaktadır. Müşterilerimize verdiğimiz Naturaköy garantisi ise aslında bizim için tüm bunların üstünde bir standart belirlemektedir; Çocuklarımıza yedirmeyeceğimiz hiç bir şeyi size de satmayız.

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: Gıda,restorant,büfe,
 • Kuruluş Yılı : 2010
 • Toplam Çalışan Sayısı: 20
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 0
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 6
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 5
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 10
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : - Ürünü taşıdığınız araçlarınızda gerekli ısı izolasyonu yapılmış olmalıdır.
  - Ürünleri stoklayacağınız deponuz direk güneş ve ısı almamalıdır.
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : 1-Telefonla Bilgi
  2- Ön Görüşme
  3- Yüz yüze görüşme
  4- Sözleşme ve iş başlangıcı

Naturaköy Doğal Yumurta Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR