Namet

Namet Bayilik Açıklaması

Namet Bayilik

Namet’in arkasında Türkiye’nin et uzmanı Kayarlar Ailesi var. 2005 yılında, Kayarlar Grup bünyesine katılan Namet, Kayarlar deneyim, uzmanlık ve güvencesini de ürünlerine ekleyerek kalite çıtasını daha da yükseltmiştir. 4 nesil önce bir aile işletmesi olarak faaliyete başlayan Kayarlar, 1940 yılında kollektif şirkete dönüşmüş ve Türkiye’nin lider et tedarikçisi olmuştur. Kayar fertlerinin tutkuyla yürüttüğü ve öncü bir vizyonla şekillendirdiği profesyonel yönetim sayesinde Namet, etin her alanında lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Namet Bayilik Verdiği Ürün Grupları

 Namet Ürünleri PERAKENDE ÜRÜNLER Namet perakende ürün grubu içinde yer alan ürünleri; şarküteri, dondurulmuş ve paketlenmiş taze et ürünleri olarak üç ana gruba ayırabiliriz. Bu üç ana grup içerisinde yer alan tüm ürünler için doğal çiftliklerden sağlıklı besi hayvanları özenle seçilir. Kesimler, hijyenik ortamda İslami usullere uygun olarak veteriner hekimler kontrolünde yapılır. Cinslerine göre sınıflandırılan etler ileri teknolojiye sahip, bilgisayar kontrollü üretim prosesleriyle doyulmaz lezzetlere dönüştürülür. Tüm ürünlerimiz, soğuk zincir şartlarını sağlayan frigorifik araç filomuzla satış noktalarına ve siz değerli tüketicilerimize ulaştırılır.

 NAMET SOFRAM ÜRÜNLERİ İLE SAĞLIKLI SOFRALAR: Bizim için sofralarınızın lezzeti kadar kalitesi de çok önemli. Bu yüzden Namet Sofram ürünleri, üstün standartlarda hijyen ve teknolojik donanıma sahip modern tesislerimizde İslami usullere uygun veteriner hekimler kontrolünde kesilen etlerden üretiliyor ve ambalajlanıyor. Piliç (%70) ve dana (%30) etlerinin karışımından oluşan Namet Sofram ürünleri, yerel ve küçük ölçekli marketler, büfe ve diğer satış noktalarında sofralarınızla buluşmayı, damak tadınıza lezzet katmayı bekliyor. 

Taze ve Sağlıklı Lezzetler için Namet Taze Et Sağlıklı ve lezzetli sofralar için mutfağınızda kullandığınız et, taze ve güvenilir olmalı. Bu nedenle, Namet Taze Et ürünleri için özenle seçilmiş büyük ve küçükbaş hayvanları Helal Sertifikalı Kombinalarımızda İslami usullere uygun şekilde veteriner hekimler kontrolünde kesiyoruz. Türkiye’nin dünya standartları üstündeki tesisi Namet Çayırova Tesisleri’nde cins ve kullanım şekline göre işliyor ve Modifiye Atmosfer Ambalajlama (M.A.P) tekniği ile tazeliği ve sağlığı güvence altına alarak paketliyoruz. Size de “gönül rahatlığıyla” sofralarınıza Namet’lerle lezzet katmak kalıyor. 

SAĞLIKLI TAZELİK: NAMET DONDURULMUŞ ÜRÜNLER Namet dondurulmuş paketli ürünler, %100 dana etinden hazırlanan Namet ürünleridir. Namet’in modern tesislerinde; veteriner hekimler kontrolünde İslami usullere uygun şekilde kesilen dana etleri, Çayırova tesislerinde bilgisayar kontrollü makine ve ekipmanlarla işlenir. Ürün cinslerine göre sınıflandırılmış etler, kıyma makinelerinde çekildikten sonra protein ve yağ dengesi otomatik olarak ayarlanan mikserlerde, tuz ve baharatlarla harmanlandıktan sonra form makinelerinde ürün cinsine göre şekillendirilir. Şekillendirilen ürünler -45 °C’lik spiral freezer içerisinde 1-2 dakika dondurulur.

Dondurulmuş ürünler otomatik makinelerle paketlenir ve -20.5 °C’lik depolara alınır. Satış noktalarına -18 °C’lik ısı rejimi olan araçlar ile ulaştırılan Namet dondurulmuş paketli ürünler, mutfağınızdaki sağlıklı tazelik ve lezzetin garantisidir. Namet Bayilik

 

Namet Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR