Nada Gıda

Nada Gıda Bayilik Açıklaması

Nada Gıda Bayilik

Nada Gıda Bayilik Hakkında : 2014 yılında kurulan firmamız INSTANT NOODLE yani 3 dakikada pişen hızlı Makarna üretimi yapmaktadır. Üretimimizi Mersin Organize Sanayi Bölgesinde kurulu işletmemizde yapmaktayız. Yerli olan üretimimiz Ülkemizde tek işletmedir. 

Nada Gıda Bayilik ve Bayilik Şartları Diğer rakiplerimiz ( Indomie , Nudo ve Makarneks) aynı zamanda yurt dışından ithal etmekte yada yabancı ortaklı firmalardır. Kendi Markamız olan NOODLE WE adı altında üretim yapmaktayız. Nada Gıda sektöründe uzman gıda mühendisleri tarafından 2014 yılında faaliyetine başlamıştır. Firma üretim ve sanayi alanında yeni bir nefes olsa da firma sahibi ve uzman ekibi gıda sektöründe yurtiçi ve yurtdışı deneyimlere sahiptir.

 Nada Gıda Bayilik ve Bayilik Şartları

Hazır makarna ( Instant noodle ) tüm dünyada özellikle Uzakdoğu’da herkesin severek tükettiği bir üründür.Nada Gıda bu ürünün özellikle Türkiye’ye ye yakın coğrafyadaki pazarlarda tüketim ve satış grafikleri ile ilgili yaklaşık olarak bir yıllık bir arge çalışması sonrasında bu sektörde yatırım yapmaya karar vermiştir. Firmamızın Mersin Organize Sanayi Bölgesi’nde 1500 metrekarelik kapalı alanda başlayan serüveninde, tüketicinin damak tadına uygun ürünleri teknolojik ve hijyenik şartlarda üretmek birinci ve vazgeçilmez koşulumuzdur.

Faaliyete başladığımız günden itibaren Türk Gıda Kodeksi ve ISO normlarına uygun olarak üretmiş olduğu ürünlerimizi farklı coğrafyadaki tüketiciler ile buluşturan firmamız ilerleyen dönemde ihracat pazarını genişletmeyi hedeflemektedir. Yeni başlayan fakat hızlı adımlarla ilerleyeceğimizi düşündüğümüz bu serüvenimizde HIZLI BİR ZİYAFET sloganıyla sizlere sunduğumuz lezzetlerin değerli müşterilerimiz,çalışanlarımız ve diğer tüm çözüm ortaklarımız için vazgeçilmez olması için müşteri taleplerine öncelik vererek ve satışın uzun süreli bir ortaklık olduğu bilinciyle yolculuğumuza devam etmekteyiz.

Nada Gıda Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik şartları için birebir görüşmeler neticesinde bildirilecektir. Çünkü İl durumlarına göre değişkenlik sağlamaktadır. 

Firma ismi: Nada Gıda 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 50 Bayi 

Franchising / Bayilik Destekleri: Bölge Koruması

 

Nada Gıda Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR