Muzipo Kids Bayilik ve Bayilik Şartları Bilgileri

Son Güncellenme: Sat Mar 2024 03:15

Muzipo Kids Bayilik Muzipo Kids Bayilik Hakkında Açıklama : Türkiye genelindeki merkezleriyle, 18 ay - 12 yaş arası çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini b

Muzipo Kids Bayilik ve Bayilik Şartları Bilgileri
İlyas Özkurt user

Muzipo Kids Bayilik

Muzipo Kids Bayilik Hakkında Açıklama : Türkiye genelindeki merkezleriyle, 18 ay - 12 yaş arası çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini bilimsel bir yaklaşım ve çok yönlü aktivitelerle destekleyen bir çocuk kulübü olan Muzipo Kids, Marmara Üniversitesi’nden alanında uzman akademisyenler ve Bilgi Üniversitesi Çocuk Çalışmaları Birimi iş birlikleriyle hazırlanan içeriği ve programları ile hareket etmenin önemini eğlence ve oyun ile birlikte sunuyor. Muzipo Kids Bayilik ve Bayilik Şartları Bilgileri Çocuk gelişimini çok boyutlu bir bütün olarak ele alan Muzipo Kids, hareket eğitimi ile çocukların fiziksel gelişimine katkıda bulunmanın yanı sıra bilim, teknoloji ve sanatla ilgili etkinlikler düzenliyor, yaratıcılığı artırıcı oyun, drama, müzik, ritim gibi atölyeler tasarlıyor, doğum günü partileri ve grup aktiviteleriyle çocukların sosyalleşmelerini sağlıyor.

Firma ismi: Muzipo Kids Bayi - Franchise Şube Sayısı: 20 Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Muzipo Kids Franchising Hakkında Bilgiler

Hareketsizlik sonucunda oluşmuş sorunlara çözüm üretmeye çalışan, çocukların yaratıcılıklarını EĞLENCELİ oyunlarla ve atölyelerle geliştirmeyi amaçlayan merkezlerimizde;

 1. 3-12 Yaş Hareket Eğitimi
 2. 18-24 Ay Ebeveynli Oyun Grubu
 3. Fiziksel Aktivite Odaklı 2 Yaş Oyun Grubu
 4. Oyunlar / Atölye Çalışmaları
 5. Muzip Saatler (4 saatlik etkin program)
 6. Dil Eğitimi
 7. Rehberlik ve Psikolojik Destek Hizmeti
 8. Muzipo Cafe
 9. Partiler ve Doğum Günü Kutlamaları
 10. Drop-in (saatlik katılım)
 11. İç ve Dış Etkinlikler, Seminerler ve Eğitimler
 12. Yaz Kulübü

Tüm programlarımız konularının uzmanı kadromuz tarafından akademisyenlerin danışmanlığında, Muzipo değerler süzgecinden (Yaratıcılık, Çocuk Hakları, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği, Problem Çözme, Bilimsel Yaklaşım) geçirilerek hazırlanmıştır. Hareket Eğitimi danışmanımız Marmara Ünv. Doç. Dr. Mehmet İnan, Rehberlik ve Ölçümleme konularında danışmanımız Marmara Ünv.Yrd. Doç. Dr. Oktay Aydın, Çocuk Hakları Danışmanımız Bilgi Ünv. Çocuk Çalışmaları Birimi’dir.

NEDEN MUZİPO KIDS FRANCHISING?

Muzipo Kids Bayilik ve Bayilik Şartları Bilgileri Muzipo Kids Bayilik ve Bayilik Şartları Bilgileri Muzipo’nun gücü, profesyonel kurucu ekibinin yanı sıra; 49 ilde 200’ü aşkın merkezi olan “b-fit Kadınların Yaşam Merkezi” deneyiminden gelmektedir. Bir Muzipo Kids merkezi açmaya karar verdiğinizde, ekibimiz mobilyalarınızdan; dekorasyonunuza, eğitim malzemelerinizden oyuncaklarınıza, bilgisayar programınızdan işletme malzemelerinize kadar her şeyi hazırlar. Çocuklarla ilgili bir işletme konusunda hiçbir bilgiye sahip olmasanız bile Muzipo, çalışma arkadaşlarınızı bulmanıza yardımcı olur, sizin ve ekibinizin alacağı eğitimlerle işletmenizi yönetmeye hazır hale getirir. Muzipo, ulusal / yerel pazarlama desteği ve kurumsal anlaşmalarla tanıtımınızı yaparak üye portföyünüzü hazırlamanıza ve büyütmenize yardımcı olur. Sürekli olarak yaptığı Araştırma / Geliştirme çalışmalarıyla yaşayan ve gelişen bir işletme olmanızı sağlar. Muzipo’nun üye takip ve kontrol sağlayan bilgisayar programına sahip olursunuz ve bu konuda teknik destek alırsınız. Böylece, hem iş süreçlerinizi, hem üyelerinizi yakından takip eder, yüksek verimlilikle çalışırsınız. Uzman kadromuz tüm sorunlarınızda düzenli operasyon desteği ile hep sizinledir. Muzipo standartlarına ve kalitesine kuruluş aşamasından itibaren sahip olursunuz.

MUZİPO KİDS MERKEZİ AÇMAK İÇİN HANGİ ÖZELLİKLERE SAHİP OLMALISINIZ?

Bir Muzipo Kids merkezi açmak için sporcu, pedagog veya benzeri bir dalda öğrenim görmüş ve tecrübeli olmanız gerekmiyor. Aradığımız mutlak özellikler ise koşulsuz güler yüz, soruna değil çözüme odaklı ve pozitif yaklaşım. Çocuklarla vakit geçirmeyi seven, çalışkan, zorluklar karşısında kaçmayı değil hayatın içinde yer almayı seçmiş ve öğrenmeye açık girişimciler olmanız da vazgeçemeyeceğimiz özellikler arasında.

Muzipo Kids Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: 160.000 TL + KDV Ortalama 40.000 TL yatırım maliyeti..

MUZİPO KİDS FALİYETLER

1. Hareket Eğitimi : 21. yüzyılın yaşam tarzında, sürekli gelişen teknoloji ile her türlü hizmet ve ürünün parmaklarımızın ucunda olduğu bu “Hareketsizlik” döneminde çocuklar, evde oyun konsolları ve teknolojik ürünler ile günlerini hareket etmeden geçiriyorlar. Eskiden sokaklarda oynayıp, keşfeden, sosyalleşerek deneyimleyen ve gezen çocuklar, günümüzde sokaktaki arkadaşlarının yerine teknolojiyi koydukları için hareket ederek eğlenebileceklerini unutuyorlar. Alanında uzman akademisyenler tarafından hazırlanan hareket eğitimimiz ile, 18 ay -12 yaş arası çocukların fiziksel gelişimlerine katkıda bulunmayı ve çocuklara doyasıya hareket edebilecekleri güvenli bir ortam sağlamayı amaçlıyoruz. Hareket eğitimimiz; “Hareket ederek büyüyen sağlıklı nesiller” sloganıyla, çocuklara erken yaşta spor alışkanlığı kazandırmayı hedeflerken, çocukların ekip ruhu çerçevesinde sosyalleşmelerini ve paylaşarak eğlenmelerini destekliyor. Uzman eğitmenler tarafından kurulan parkurlar ile çocukların denge, koordinasyon ve esneklik becerilerini geliştiren hareket eğitimimiz, çocuklara başarma duygusunu tattırarak onlara özgüven kazandırıyor. Çocuklar; grup halinde yapılan çalışmalar ile, “ takım olma olgusunu” ve “birlikte başarma duygusunu” deneyimliyorlar, birbirlerinin başarılarından keyif alma duygusunu tadıyorlar. Uzman eğitmenler tarafından gerçekleştirilen hareket eğitimimiz sırasında çocuklar; sıralarını beklemeyi, sabırlı olmayı ve arkadaşlarına saygı duymayı öğreniyorlar. Kazanımlar: Denge Koordinasyon Esneklik Tırmanma Tutunma Kuvvet Dayanıklılık Sıçrama Çabukluk Spor branşlarına özgü pozisyon alma ve temel duruşlar ÖLÇME VE DEĞERLENDİRME : Muzipo Kids’te zamanın nasıl geçtiğini fark etmeyen çocuklar, hareket eğitimimiz ile gelişimlerini aralıksız sürdürüyor. Uzman eğitmenler tarafından aylık olarak uygulanan ölçümler ile çocukların gelişimleri takip ediliyor ve ölçüm değerlendirmeleri ebeveynlerle paylaşılıyor. Örneğin, 1 ayda çocuğun boyu 3 cm uzayabiliyor, çocuk 2 cm daha esnek hareket edebiliyor veya denge duruşunda ilk geldiği güne göre 5 saniye daha fazla durabiliyor. Ebeveynler çocuklarının gelişimlerini somut verilerle bizzat gözlemleyerek, uzman eğitmenler tarafından bilgilendiriliyor.

2. Oyunlar ve Atölyeler : Uzman akademisyenler tarafından bilimsel bir yaklaşımla hazırlanan yaratıcılık odaklı atölyelerimiz, Muzipo sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde, oyun formatımızla çocuklara eğlenerek öğrenebilecekleri bir ortam sunuyor. 0-6 yaş, öğrenmenin en hızlı olduğu,çocuğun doğduğu günden temel eğitime başladığı güne kadar geçen yılları kapsayan ve bu dönemde öğrenilenlerin çocukların hayatlarını şekillendireceği; bedensel, psiko-motor, sosyal-duygusal, zihin ve dil gelişimlerinin büyük ölçüde tamamlandığı, kişiliğin şekillendiği ve çocuğun devamlı olarak değiştiği bir süreçtir. ÇOCUKLARIN BU SÜREÇTE ZAMANLARINI EN VERİMLİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMELERİNİ İSTİYORUZ. Bu nedenle; çocukların sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğlenerek, yaşamın bu en çok öğrenilen yıllarını gelişimleri adına en verimli şekilde değerlendirebilecekleri atölyeler ve oyunlar sunuyoruz, çocukların oyun oynayarak öğrenmelerine imkan sağlıyoruz. Atölyelerimizin faydaları; Çocuk; Kendine güven kazanır. Kendini idare etmeyi öğrenir, Bağımsız olmayı öğrenir ve özsaygıyı kazanır, Mucit, girişimci, üretici ve problem çözücü olmayı öğrenir. Kendi kişiliğini ve vücudunu tanır, Sosyalleşir. İlkokula uyumunu sağlayacak yetenekleri geliştirir.

3. Drop-In : Acil işiniz çıktı ve çocuğunuzu gönül rahatlığıyla bırakabileceğiniz eğlence ve hareket dolu bir yer mi arıyorsunuz ? Ya da kendinize zaman ayıracağınız kısa bir molaya mı ihtiyaç duydunuz ? Bu kısa molanız sırasında siz kendinize zaman ayırırken çocuğunuzun da doyasıya eğlenmesini ve bu zamanı dolu dolu değerlendirmesini mi istiyorsunuz ? Yoksa çocuğunuzun bugün biraz daha fazla eğlenmeye ve hareket etmeye mi ihtiyacı var ? Tüm bu soruların cevapları tek bir noktada buluşuyor : Muzipo Kids Drop-in Drop-in; saatlik bırakma sistemiyle ihtiyaç duyduğunuz her anda çocuklarınızı gözünüz arkada kalmadan merkezlerimize bırakmanızı sağlıyor. Drop-in uygulamamızda; siz kendinize zaman ayırıp işlerinizi hallederken, çocuklar uzman eğitmenler eşliğinde zamanlarını dolu dolu değerlendirecek, hareket dolu ve eğlenceli aktivitelerle keyifli zaman geçirecekler.

4. Partiler : Eğlenceli hareketin tek adresi Muzipo Kids’in eğlenceli ve çılgın parti dünyasına HOŞGELDİNİZ! Çocuklar için hazırladığımız farklı parti konseptlerimizi eğlenceli hareket dünyamız ile birlikte sunuyoruz. Muzipo Kids'in parti dünyası ÇOK EĞLENCELİ! Sizler de çocuğunuz için parti konseptini seçin, size en yakın Muzipo merkezinde parti dünyasının ve eğlenceli hareketin keyfini doyasıya yaşayın. En sevdiğim kahraman partisi Karaoke Partisi Sanat Partisi Wii Partisi Küçük Şef Partisi Pijama partisi..

İçeriklerden Haberdar Ol! Hemen E-Posta Bültenine Kaydol!

Önerilen İçerikler