Muratbey

Muratbey Bayilik Açıklaması

Muratbey bayilik veriyor. Peynir sekötüründe hızla büyüyen firmanın hakkında bilgiler ve bayilik vermek ile ilgili bilgiler haberimizin devamındadır. Muratbey hakkında kısa bilgi : Yarım yüzyıla yakın geçmişe sahip Muratbey, tecrübesiyle sütün Türkiye'deki gelişimine yön veren sayılı firmalar arasında yer almaktadır. İnovasyona verdiği önemle de Türkiye’nin yenilikçi ve öncü peynir markası olan Muratbey, 30 bin metrekare kapalı alana sahip üretim tesisi, 300 çalışanı ve günde 700 ton süt işleme kapasitesi ile her gün Türkiye çapında 15 bin satış noktasına ulaşmakta ve daha fazla sayıdaki insanın sağlıklı sütle üretilmiş sağlıklı ürünler tüketmesini sağlamayı amaçlamaktadır. 

 Muratbey bayilik Türkiye’nin en önemli peynir üreticilerinden biri olan Muratbey, bayi sayısını hızla artırıyor. İnovatif ürünleriyle peynir sektöründe farklılık yaratan Muratbey, yoğun bayilik talepleri alıyor. Türkiye çapında yaklaşık 15 bin noktaya ulaşan ve 250’nin üzerinde peynir çeşidi ile sektörde dikkatleri üzerine çeken Muratbey’e bayilik başvurusunda büyük bir artış var. Tüketiciler tarafından ürünleri severek yenen Muratbey’in yurtiçi ve yurtdışı bayi sayısı geçen yıla göre yüzde 80 artış gösterdi. Bayilik için sadece Türkiye’nin her bölgesinden değil, yurt dışından da yoğun talep gören Muratbey bayilik başvurularını değerlendirmek üzere ayrı bir ekip kurdu.

Muratbey Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, “Geleneksel kanallardaki etkinliğimizi de arttırmak istiyoruz. Bayi seçiminde oldukça titiz davranıyoruz. Bayilik için belirli standartlarımız var. Bayinin her şeyden önce Muratbey markasının itibarını, kalitesini bölgesinde taşıyabilecek hizmet kalitesine sahip olması gerekiyor. İş yapış şekilleri, altyapısı, depolama şartları, sevkiyat modeli ile ürünleri tüketiciye sağlıklı şekilde ulaştıracak bir sisteme sahip olması lazım” diye konuştu. 

Muratbey Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR