Mr.waffle

Mr.Waffle Bayilik Açıklaması

Mr.Waffle Bayilik

Mr.Waffle Bayilik Hakkında Firma Tanıtımı: Brüksel Üniversitesi'nde öğrenciyken yolları kesişen Beltat Gıda’nın kurucu ortakları , 2003 yılında birlikte Belçika’da gıda sektöründe iş hayatına atılırlar. İdealist ve Avrupalı bu iki genç bulundukları sektörde “Walter” adında bir waffle duayeni ile tanışırlar. İki gencin çalışkanlığı ve samimiyetinden etkilenen Walter zaman içerisinde 1903 yılında babasının kurmuş olduğu firmasını bu iki gence devreder. 

Mr.Waffle Bayilik Konusudur. 

Mr.Waffle Bayilik ve Bayilik Şartları Yılların birikimiyle oluşmuş enfes wafflereseptleri bu sayede yeni nesillere aktarılmış olur. Kurucu ortaklar, “Mr.Waffle” olarak hitap ettikleri Walter’in yüz siluetini ve lakabını ürünlerinin markası olarak tescillendirirler.

 Mr.Waffle olarak sizlere yeni bir damak tadı, karlı bir iş birlikteliği ve başarı için çok çalışan bir takım ile destek veriyoruz. En büyük hedeflerimizden biri Türkiye Pazarı’nda bayilerimiz ile birlikte büyümektir. Faaliyet göstermeye başladığımız günden beri; bayilerimiz ve takım üyelerimiz birlikte kazanmayı deneyimledi. Bu hedeflerimize ulaşırken bizimle aynı aile içerisinde olmayı düşünerek başvuru yapan tüm bayi adaylarımıza şimdiden teşekkür ediyoruz. 

Firma ismi: Mr.Waffle Mr.Waffle Bayi - Franchise Şube Sayısı: 3 Mr.Waffle Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Finans, Bölge Koruması, Personel

Mr.Waffle Bayilik Şartları

Mr.Waffle Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Aday girişimcinin özverili, istekli ve deneyimli olması. - Aday noktanın uygun olması. (Günlük geçişlerin 100.000 ve üstü olması avantaj getirmektedir.) - Ortalama yatırım tutarı m2 bazında değişiklik göstermekte. - Kiosk ve Corner olarak 2.Tip Modellememiz mevcut. - Waffle Isıtıcıları, Ekipman, Kahve Makinası için sadece teminat mektubu veya depozito bedeli 10.000 USD alınmaktadır. Bu bedel kullanım süresince bloke edilmekte. Bunun yanında ekstra bir ücret talep edilmemekte. - Waffle kar marjı ortalama %80, Kahve ve İçeceklerde % 60 kar söz konusu. - Tahmini amortisman süresi 3-4 ayı geçmemekte. - Bunun yanında reklam bedeli, feed v.s gibi ek giderleriniz yok.

 

Mr.Waffle Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR