Mollaoğlu Lastik Ve Servis

Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Açıklaması

Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik

Mollaoğlu Otomotiv'in kurucusu Makina Mühendisi Abdullah MOLLAMEHMETOĞLU 1952 yılında Trabzon Akçaabat'ta doğmuştur. 1980 'li yıllarda İsmail MOLLAMEHMETOĞLU'nun da firmaya katılması ile Mollaoğlu Otomotiv sektöründe hızla yükselmeye devam etmiştir. Konusunda çeyrek asırdan fazla süredir hizmet veren firmamız ikinci kuşak genç nesilin de devreye girmesiyle sektörde daha dinamik bir yapı elde ederek sektörde hak ettiği yeri almıştır.

Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Veriyor Firmamız Güneşli'deki 3000 m2'lik ve Hadımköy gişeler mevkiindeki 4500 m2'lik servis ve depo alanlarımızda binek, kamyonet, kamyon, otobüs, iş makinası ve forklift lastiklerinde toptan ve perakende satis ve servis hizmeti vermektedir. Yeterli stok,ürün yelpazesi ve deneyimli personelimizle birlikte sektöre yön veren servis anlayışımız sayesinde müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için gerekli hizmet noktalarını son teknolojiye sahip ekipmanlarla kurmuş ve lastikçiliğin servisçiliğe dönüşmesinde önemli rol oynamıştır. Mollaoğlu Otomotiv oto lastik sektöründe; Goodyear, Fulda, Dunlop, Sava ve Debica, Akü sektöründe;Mutlu ve Yuasa, Madeni yağ sektöründe Bp, Castrol ve Shell gibi konusunun önde gelen markalarının bayilikleri ile toptan ve perakende satış hizmet vermektedir.Firmamız NANKANG lastiklerinin Türkiye distribütörüdür. 

Verdiği hizmetler,güvenilirlik, dürüst çalışma ve sürekli müşteri memnuniyeti anlayışı ile hareket eden firmamız sürekli büyüyen bir ivme ile yolu devam etmektedir ve gelecekte de bu ivmelenmeyi korumak için aralıksız çalışmaya devam edecektir. Büyümemizde bize destek veren ve verecek olan dost ve müşterilerimize sonsuz teşekkür ediyoruz. 1982'den beri oto lastik sektöründe Toptan ve perakende hizmet vermekte olan firmamız öncelikle geleceğin servislerini kurarak döneminin her zaman bir adım önünde olmayı başarmıştır ve buna paralel olarak globalleşen dünyada internet pazarını ilk olarak keşfederek sektöre yeni bir açılım getirmiş, aynı zamanda son kullanıcıya büyük fayda sağlamıştır ve konusunda markalaşma yolunda giderek, bunu da büyük ölçüde başarmıştır. 

Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayiliği almak isteyen girişimciler vermiş olduğum bu Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Formu linke tıklayarak Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Başvurusuyapabilirler. Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Şartları hakkında daha detaylı bilgi edinmek isteyen girişimciler ise aşağıda vermiş olduğum irtibat numaralarından Lastik ve Servis Bayiliği veren firma olan Mollaoğlu Lastik ve Servis ile iletişime geçebilirler.

Mollaoğlu Lastik ve Servis Hizmetleri

  • Motor Yağı Değişimi
  • Lastik Saklama
  • Premio Güvenlik Kontrolü
  • Fren Parçaları
  • Rot Ayarı
  • Amortisör (Süspansiyon)

Mollaoğlu Lastik ve Servis Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR