Modülerci

Modülerci.com Ile Evinize Modüler Çözümler Getirin Ons Eğitim Araçları Sanayi Ticaret Limited Şirketi Olarak Modülerci Ismi Ile Sektörde Ilklere Imza Atmak Adına Faaliyetlerine Ve Ar-Ge..

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Ofis Mobilya Bayilikleri
Bayilik Veren Mobilya Mağazaları

Modülerci Bayilik Maliyeti

50.000 - 100.000 *
Bütçe açıklaması belirtilmemiş.

Modülerci Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Modülerci Bayilik Şartları

Modüler Mobilya Denilince Akla İlk Gelen Firma Tabikide Modülerci, Markamızın Bayiliği İle Sizde Kazanabilirsiniz.

Modülerci Bayilik Açıklaması

 

Modülerci markası ile modüler mobilya sektörüne hızlı ve ses getiren bir giriş yapan Ons eğitim araçları ailesi olarak sektörde sürekli büyüme kaydeden bir firma olmanın gururu ile yolumuza hız kesmeden devam etmekteyiz. Modülerci 10 yıllık sektörel deneyimi ile Türkiye genelinde bayi ağını kuruyor. Dilerseniz sizde modülerci bayisi olarak bulunduğunuz bölgede ürünlerimizin perakende veya toptan satışını gerçekleştirebilirsiniz. Modülerci olarak ilk hedefimiz bayilerimizin bizi temsil ettikleri bölgede müşterilerimize en iyi hizmeti vermeleri, hizmet verdikleri müşterilerin modülerci markası kalitesini yerinde görmelerine olanak sağlayan bir konsepte sahip olmalarıdır. Modülerci olarak modüler çözümleri üretirken bayilerimizden aldığımız güç ile rakiplerimizin ötesinde bir hizmet kalitesi sunma hedefindeyiz. Sizde modülerci bayisi olmak modülerci markası çatısı altıında kazanmak isterseniz hemen yetkililerimiz ile temasa geçin. Bayimiz olmak ve kazanmak için bizi arayın.


Modüler mobilya üretimi son on yılda zirve durumuna geçmiştir. Modüler mobilya seçenekleri oldukça geniş bir ürün yelpazesinde tüketicilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Modülerci olarak İzmir Karabağlar’daki tesisimizde müşterilerimizin modüler mobilya ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmek, modüler mobilya üretiminde yeniliklere ve ilklere imza atmak adına çalışma sistemimiz yeni çağın gereksinimlerine göre ayarladık.

Modüler mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında fark yaratan ürünlere imza atan modülerci olarak markamızın uluslar arası boyutta gelişimini destekleyecek ar-ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Modülerci ailesi olarak bir çok e ticaret platformunda modüler mobilya ürünlerimizin satışını gerçekleştirmekteyiz. Bu ürünlere binlerce örnek verebiliriz ama özellikle son dönemde trend olan aşağıdaki ürünleri fabrikamızda üretimini yapmaktayız.

 • Banyo dolapları
 • Mutfak dolapları
 • Ofis dolapları
 • kitaplıklar
 • zigon sehpalar
 • orta sehpalar
 • çok amaçlı mutfak mobilyaları
 • ofis masa takımları
 • modüler mobilya setleri

gibi bir çok üründe modülerci kalitesini müşterilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Modülerci markamız Ons eğitim araçları sanayi limited şirketi tarafından alınmış olup, Ons eğitim araçları limited şirketinin markası olarak ürünlerini yurt içi ve yurt dışı pazara sunmaya devam etmektedir.

Tüketicilerin en çok tercih ettiği modüler mobilya ürünlerinin başında özellikle mutfak’ta kullanılan ürünler geliyor, bunun devamında ise yatak odası, salon, ve genç odası ürünleri gibi ürünler tüketicilerin modüler mobilya sektöründe en çok aradığı ve tercih ettiği ürünlerdir. Modüler mobilya demek pratik kurulum kullanım alanına uygunluk ve ekonomik fiyat gibi bir çok seçeneği içinde barındırmaktadır. Modülerci ailesi olarak müşterilerimizin en iyi kalitede en uygun fiyatta ürünlere ulaşması adına müşteri memnuniyeti politikamızı müşteri odaklı olarak dizayn ettik.

Modülerci olarak kendi bünyemizde var olan tasarım ekibimiz ürün modellerini özel tasarımlar ile taçlandırarak müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Özel tasarımlar modüler mobilya sektöründe yeni yeni kendini göstermeye başlamıştır. Modüler mobilya üretimi yapan firmalar kendi bünyelerinde tasarım dizayn ekiplerini oluşturmaya başlamıştır. On yıllık sektörel birikimini uzman kadrosu ile ve genç tasarım ekibi ile kullanan modülerci olarak müşterilerimizin isteklerine 7/24 müşteri destek sistemimiz ile cevap vermekteyiz.

Modüler mobilya nedir ?

               Yaşam alanınızın ihtiyaçlarına hızlı çözüm sunan, kolay kurulan hazır mobilya ürünlerine genel bir tabir olarak modüler mobilya denir. Ürününüz parçalar halinde satın aldığınız firmadan adresinize gelmektedir. Kurulumu oldukça pratik ve kolay olan modüler mobilya ürünlerinin en önemli özelliği başka bir adrese taşımak istediğinizde ürünün parçalarını kurulum sırasında taktığınız bölümden ayırıp sökmektir. İşte bu kadar basit ve kullanışlı olması modüler mobilya sektörüne talebin artmasına neden oldu, bu talep artışı ise modüler mobilya üretimi yapan firmaların artmasına ve gelişmesine olanak sağladı. Modüler mobilyalar, günümüzün ufak ve işlevsel ürünleri haline geldi bile. Mobilyanın işlevsel olması müşterinin o ürünü tercih etmesinde en büyük etkendir. Modüler mobilyanın diğer bir özelliği ise ekonomik olması. Modüler mobilya ürünlerinin geneli ekonomik fiyatları ile sektörde açıkcası talebin artmasına neden olmuştur. Fakat talebin artması modüler mobilya sektörünü geliştirdiği gibi üretim yapan firma sayısının da artmasına neden olmuştur. Bu yüzden modüler mobilya sektörünün en büyük kanayan yarası meydana gelmiştir. Yani haksız rekabet. Firma sayısının fazla olması ile birlikte üreticiler aralarındaki rekabet kızışarak ürün fiyatlarında ciddi bir düşme yaşanmasına neden olmuştur. Tabi ki modüler ürünlerin fiyatlarının düşmesi akabinde ürünlerde kullanılan ham maddenin de kalitesi bu durumdan hiç şüphesiz etkilendi. 1. Kalite suntalam malzeme kullanan modüler mobilya firması rakipleri ile fiyat rekabetini arttırmak adına hammadde kalitesinden ödün vermeye başlamaktadır. Tabi ki bu durum haksız yaşanan rekabetin kötü sonuçlarıdır. Kaliteden ödün vermeye bir kere başladığınız takdirde eş zamanlı müşteri kaybı yaşadığınıza tanık olacaksınız. Bu kaybı yaşamamak, müşteri kaybınızı yaşamaya başlamak firmanızın zarar görmesi demektir. Bu zararı görmemek adına modülerci markası olarak hem müşterilerimizin hemde sektörel firmaları ile haksız rekabete girmek yerine doğru fiyat ve en iyi kalite politikası ile hizmetimizi müşterilerimize sunmaktayız.

              Modülerci olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerimizin üretimini kalite politikamızda asla ödün vermeden gerçekleştirmekteyiz.  firmamızın fiyat ve kalite politikası kurumsallık ilkelerimizin temelini oluşturmaktadır.

    Peki modüler mobilyanın avantajları nelerdir ?

Modüler mobilyalar, çok yönlü kullanım imkanı sunduğundan, bir adresten başka bir adrese taşıma imkanı da sunmaktadır. İhtiyaç duyduğunuz an ürününüzü kolay bir şekilde paketleyebilirsiniz. Kurulumu oldukça basit olan modüler mobilyaların avantajları saymak ile bitmez ama bir kaçını aşağıda siz değerli müşterilerimiz için sıraladık ;

 1. Modern ve kaliteli ürün avantajı sunmaktadır
 2. Kolay taşınır, paketlenir, istediğiniz yere kolayca kurulumunu yapabilirsiniz
 3. Çocuk odasında modüler mobilya kullandığınızda, çoçuğun büyümesi akabinde ürünlere ekler yapabilir, ürününüzü çocuğunuza göre revize edebilirsiniz.
 4. Oturma odalarında modüler mobilya ürünlerimizden kullandığınızda yeniliğe ve modern tasarımlara ekonomik fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.
 5. Modüler kitaplık ürünleri istediğiniz ölçülerde üretildiği gibi sahip olduğu tarzı sayesinde en son moda mobilya ürününe sahip olursunuz.

Modüler mobilya sektörü hızlı bir şekilde gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Bu gelişimin büyük bir artısı ise modüler mobilya bayiliklerinin hızlanması, artması, ülke genelinde modüler mobilya mağazalarının yarattığı yeni istihdam olanakları.

                    Modülerci olarak gelişimi yakinen takip ediyoruz. Teknolojik gelişmeler her geçen gün modüler mobilya üreticisi firmaları yeni makine ve ekipmanları almaya zorluyor adeta. Örnek vermemiz gerekirse modüler mobilya üretiminde kullanılan bağlantı elemanları, üretim makineleri her geçen gün yeni özellikler ile karşımıza çıkmaya başladı. Son dönemde CNC olarak bilinen mobilya makinesi yeni modelleri ile üreticilere oldukça büyük derecede kolaylıklar ve üretim pratikliği sağlamaya başladı. Dakikalar içerisinde çok zor ürünleri üretmemize ve müşterilerimizin beğenisine sunma imkanı vermektedir.

Modüler mobilya alırken nelere dikkat etmeliyiz ?

 • Ürün üretiminde kullanılan ham maddenin cinsi ve kalitesinin belirlenmesi ve ürünü alacağınız firmaya bu konuda soru sormanız gerekmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise modüler kitaplık ürünü alacaksınız, kitaplık ürünü sunta lam malzemeden üretildiğini varsayalım. Sormanız gereken ilk soru kullanılan sunta lam malzemenin kalite derecesidir. Çünkü piyasada modüler mobilya üretimi yapan firmalar bir kaç kalitede sunta lam malzemesi kullanmaktadır. Ürünün fiyatının ucuz olması sizi yanıltmasın. Biz modülerci olarak üretimini yaptığımız tüm ürünlerde gerek mdf lam olsun gerek sunta lam malzeme olsun 1.kalite malzeme kullanmaktayız.
 • Ürünün garantisi süresi çok önemli. Aldığınız modüler ürünün garanti süresini mutlaka üretici firmaya sorun, garanti süresi uzun olan firmayı tercih etmeniz size büyük kolaylık yaratacaktır. Modülerci ailesi olarak tüm ürünlerimiz garantilidir. Garanti süremiz ise rakiplerimizin aksine oldukça uzun bir süredir.
 •     

              Modüler mobilya üreticisi olan ve zengin bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız modülerci, mobilya sektörünün dinamiklerine hakim bir şekilde üretmeye, ar-ge çalışmalarını gerçekleştirmeye, sahip olduğu uzman kadrosu ile marka bilinirliğini arttırmaya hız kesmeden devam etmektedir. Modülerci markasının bilinirliğinin artması adına yaptığımız en büyük hamle firmamızın ihracat ayağının hızlandırılması ve uluslararası fuarlara gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerdir.

              Üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi satmak sizde bölgenizde modülerci markası çatısı altında kazanmak istermisiniz ? Eğer cevabınız evet ise doğru adrestesiniz, çünkü modülerci olarak Türkiye geneli bayilik vermekteyiz. Bayimiz olarak sizde ürünlerimizi bölgenizde pazarlayabilirsiniz.  Bayilik başvurunuzu internet sitemiz üzerinden yapabilir, sonrasında bayi temsilcisi personelimiz ile yapacağınız görüşme neticesinde bayimiz olabilirsiniz.

Modülerci bayisi olmanın size sağlayacağı avantajlar ;

 • Geniş bir ürün yelpazesinin satışını gerçekleştirebilirsiniz
 • Modüler mobilya sektöründe lider bir markanın çatısı altında güvenle satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz
 • E ticaret üzerinden gerçekleşen satışlarda bölge koruması ile satış hakkınız korunur
 • En uygun fiyatlar ile yüksek karlılık yaparsınız
 • Modülerci kalitesi ile müşterilerinize garantili satış imkanı sunabilirsiniz
 • Yüksek bayilik fiyatları ile yorulmaz, firmanızın direkt olarak modüler mobilya pazarına girmesini sağlarsınız.
 • Modüler mobilya sektöründe ilklere imza atan bir markanın heyecanını yakalar, bu heyecanı satışlarınıza yansıtırsınız
 • Bayisi olduğunuz bölgede toplu satış yapabilir aynı zamanda büyük projelerde yer alabilirsiniz

Modülerci Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR