1. Bayilik Veren Firmalar
  2. Bebek ve Çocuk
  3. MOBY baby's

MOBY baby's

MOBY baby's bayiliği için aranan şartlar ve destekler ile birlikte, MOBY baby's bayilik başvurusu için iletişim bilgileri

Bebek ve Çocuk

HAKKIMIZDA

MOBY; 1997 yılında Denizli’de kurulmuştur.

1997’den beri MOBY Kıds olarak seçkin bebek ve çocuklara özel tasarım koleksiyonlar sunan MOBY; 2015 yılından beri iç mimar desteğiyle de MOBY Decoration olarak ayrıca dekorasyon hizmeti sunmaktadır.

Markamızın yıllar içerisinde giderek büyüyen, kaliteli ve eşsiz imajının arkasında farklılık yatmaktadır. Kurulduğu ilk günden beri kalite, konfor ve estetikten taviz vermeyen MOBY, Türk tüketicisini dünya trendleriyle buluşturmayı hedeflemiştir.

Yılların verdiği bilgi ve tecrübeyi kullanarak, 3000 m2’lik kapalı üretim alanıyla ailenin en küçük üyeleri için de özel tasarımlar hazırlıyoruz. Onlar için hazırladığımız 30’u aşkın koleksiyonumuza ek olarak özel üretim seçeneğiyle de hizmet veriyoruz.

Oluşturduğu mekânlarda sadeliği ve şıklığı ön plana çıkaran firmamız; dekorasyona uygun özel tasarım halı, perde, tekstil ve tüm aksesuarlarla mekanı bütünleyip, ailenin en küçük üyelerine büyülü bir dünyanın kapılarını açıyor. El işçiliğinin zahmetli ve yaratıcı incelikleri, ileri teknoloji ile birleştirilmekte modern ve zarif tasarımlı mobilyalar müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

MOBY; uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin desteğinde, ödünsüz bir kalite bilinci ile kurumsal ve profesyonel bir anlayışla "Lüks Mobilyalar" sektöründe siz müşterilerimizin hizmetindedir.

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz

Çağdaş ve üstün kaliteli mobilyalar üreterek arkamızda mutlu bebek ve gençlerin yanı sıra mutlu aileler bırakmak.

Vizyonumuz 

Sektörümüzde, yurtiçinde ve yurtdışında doğru teknolojiler ile anahtar teslimi katma değerli çözümler sunan, sektördeki gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kullanıcı ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir şirket olmak.

Değerlerimiz

Türkiye'nin gelişimi ve Avrupa Birliği ile entegrasyonunda önemli rol oynayacak olan sektörün, iş süreçlerinde etkinliğinin artırılması, yeniden yapılanma ve güç aktarım organlarının kullanımını artırmak için kapsamlı çözümler sunan MOBY:

Güvenilirlik,
Yüksek sorumluluk duygusu,
Deneyim,
Kalite bilinci,
Sürekli gelişim inancı,
İş ahlakına bağlılık,
Müşteri beklentilerini aşan katma değerli iş birliği değerlerine sahiptir.
 

KALİTE POLİTİKAMIZ

MOBY; olarak müşteri memnuniyeti’nin sürekliliğinin sağlanması ve tüm süreçlerde sürekli iyileşme ve gelişme elde etmek temel ilkemizdir. Yönetim kadromuz ve çalışanlarımız; kalitenin bireysel başarıyla değil, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirileceğinin ve bir yaşam biçimi olduğunun bilincindedir. %100 Müşteri memnuniyeti prensibiyle büyüyen MOBY, tüm mobilya ürünlerine 10 yıl garanti vermektedir.

  1. Bebek Arac ve Gerecleri
  2. Bebek Giyimi

MOBY baby's Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

MOBY baby's Şartlar & Koşullar

MOBY baby's Fotoğraflar

MOBY baby's 0
MOBY baby's 1
MOBY baby's 2
MOBY baby's 3
MOBY baby's 4

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör