1. Bayilik Veren Firmalar
 2. Bebek ve Çocuk
 3. CIT Alacak Yönetimi Ve Risk Danışmanlık

CIT Alacak Yönetimi Ve Risk Danışmanlık

Kendi yazılım programları olan, bunları satan ve bayilikler vererek satış ağını genişletme sistemiyle işleyen çözüm ortağı firmasıyız. 6 yıllık firma geçmişine sahip, iş tecrübesi olarak 25 yıllık bir tecrübemiz vardır.60 Kişilik bir aileyiz.

Bebek ve Çocuk

Merhabalar,

 

Şirketlerin muhasebe, finans, insan kaynakları, satış, satın alma vb. birçok departmanlarında kullanabilecekleri, iş süreçlerine hızlı çözümler sunan, hata payını azaltan yazılımları bizlere ait  %100 yerli olan, birbirinden değerli programların satışlarını yapmaktayız ve bu konuda bayilikler vererek iş ortaklıkları kurmaktayız.

 

3 değerli ürünümüzün satışı için bizler ile yol arkadaşlığı yaparak, Türkiye’deki değerli firmaların referansları ile satışlarınızı hızlı bir şekilde yapabileceğiniz, bizler ile yol arkadaşlığınızda randevuyu müşterilerinizden siz aldıktan sonra sunum, kurulum, teknik hizmet, satış sonrası destek konularında sizlerin yanınızda olup, işlerinizi ve satışlarınızı kolaylaştırmak için 60 kişilik kalabalık bir ekip olarak yanınızda olacağımız bir yapımız var.

 

Teknolojik çözümler üreten firmamız ve çözüm ortaklarımızın ürünlerini sizlere tanıtmak ve bunlar hakkında bilgi vermek adına pandemi şartlarına da uygun olarak, mümkünse siz ve ilgili tüm birimler ile dilediğiniz program üzerinden online bir sunum toplantısı düzenlemek isteriz. Müşteri portföyünüz ile  mevcut işinizi aksatmadan sadece referanslarınızdan randevu alarak sonraki tüm süreci tamamen bize bırakacağınız kolay bir yol arkadaşlığı için olumlu yaklaşım göstereceğinizi ümit eder, kıymetli dönüşlerinizi rica ederiz.

 

Ürünlerimizin özet bilgisini aşağıda, geniş bilgileri ve sunumlarını ekte görebilirsiniz. Sizlerden naçizane talebim; maili doğru adreslere iletip, bizlere sunum fırsatı sağlayabilirseniz çok memnun olurum. Bu konuda yardımlarınız ve destekleriniz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.

 

Aşağıda üç ayrı ürünümüz hakkında bilgileri bulabilirsiniz;
1- E-mutabakat
2-RPA (Robotik Süreç Otomasyonu )
3-Bulut Tahsilat

 1. Emutabakat; Ba-Bs mutabakatı , Cari hesap mutabakatı , Özel mutabakatlar için verilerin otomatik aktarımının sağlandığı, mutabaklara %100 yanıt garantisinin sağlandığı, mutabakatsızlık durumlarını kolayca çözüme ulaştırabilen programımızdır.
 • Verilerinizin otomatik aktarımı                                           
 • Eksik mail adreslerinizin tamamlanması                                                      
 • Mutabakatlarınıza %100 yanıt garantisi                                                       
 • Gelen mutabakat modülü                                                    
 • Hesap ekstre karşılaştırma modülü                                                  
 • Outsource mutabakat hizmeti     

 

Referanslarımızdan bazıları:  THY, ABB Elektrik, Demirören Grup, Siemens, Enerjisa, Radisson Blue, Çiçek Sepeti, Sahibinden.com, Burger King, Arbys, KFC, Aselsan, Tusaş, Limak, İş GYO, DHL Ekspress, Akkim Holding, Enka Holding, İKEA                 

 1. RPA teknolojisi (Robotik Süreç Otomasyonu): Şirket çalışanlarının dijital ortamda ve herhangi bir platformdan bağımsız olarak yaptıkları işleri (muhasebe, finans, insan kaynakları, satış, satın alma, evrak dijitalleştirme, rakip fiyat analizi vb.)  otomatize edilebilen taklit ederek, belirli kurallar dahilinde çalışan ve bu işleri periyodik olarak uygulayan bir otomasyon yazılımı-Dijital İş Gücü'dür.
 • Excelde işlemler yapabilir
 • Rapor hazırlayabilir, mail gönderebilir
 • Fatura kesebilir
 • İnternetten araştırma ve raporlama yapabilir
 • Mail okuyabilir, cevap verebilir
 • Veri girişi yapabilir
 • ERP, CRM'e giriş yapabilir, muhasebe ya da SAP üzerinden verileri farklı sistemlere aktarabilir

Referanslarımızdan bazıları: Vodafone, Albaraka, Mc Donalds, KFC, Bereket Sigorta, Pegasus, Golf

 

 1. Bulut Tahsilat: Firmaların tüm banka hesaplarına gelen giden ödemelerini anlık olarak takip edebildikleri, akıllı öğrenme yeteneği ile bu ödemelerin kimden geldiğini anlık olarak görebildiği, bu ödemelerin ERP ve muhasebe sistemlerine otomatik olarak aktarma sağlayan hesap hareketleri konsalidasyonu servisidir. Bulut Tahsilat;  anlık olarak tüm bankalarla entegre çalıştığı için bakiyeyi anlık tek ekran üzerinde göstermektedir
 • Online Banka: Farklı bankalardaki hesaplarınıza gelen/giden tüm ödemeleri, tek bir ekran üzerinde görmenizi sağlar. Aynı zamanda hareketin kimden geldiğini de tespit edebilir.
 • Sanal POS: Firmanıza ait Sanal POS’ ları tek bir kod yazmadan dahi yönetebilmenize imkan tanır.
 • POS Detay Rapor: Fiziki ve Sanal POS’ lardan geçen tüm işlem hareketlere ait detaylı bilgi verir

Referanslarımızdan bazıları: Samsung, Digitürk, Philip Morris, KVK, Sodexo, Brisa, ETS Tur, Vakko, Onur Air, Tatil Sepeti, Onur Air, Reysaş Lojistik, Eren Holding, Avon, İpragaz, Tekzen, Media Markt.

 1. Bebek Arac ve Gerecleri
 2. Parti ve Oyun Evi
 3. Bebek Giyimi

CIT Alacak Yönetimi Ve Risk Danışmanlık Bayilik Destekleri

Personel Desteği
Personel Desteği
Eğitim Desteği
Eğitim Desteği
Pazarlama Desteği
Pazarlama Desteği
Bölge Koruması
Bölge Koruması
Yer Seçimi
Yer Seçimi
Reklam Desteği
Reklam Desteği

CIT Alacak Yönetimi Ve Risk Danışmanlık Şartlar & Koşullar

Bebek ve Çocuk Sektöründeki Diğer Bayilikler

Öne Çıkan Gönderiler

Tümünü Gör