Mobit Bilişim

Mobit Bilişim Bayilik Açıklaması

obit Bilişim Bayilik

Mobit, sektörel donanım ve yazılım çözümleri sunan, 10’dan fazla markanın Türkiye ve Bölge Temsilciliğini gerçekleştiren 1998 yılında kurulmuş teknoloji firmasıdır. Mobit 75 kişilik ekibi ile dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, OT/VT (Otomatik Tanımlama / Veri Toplama), Sunum ve Dijital Reklamcılık Sistemleri, Enerji Depolama Sistemleri alanlarında donanım ve yazılım çözümleri sunmaktadır. OT/VT sektöründe, depo ve ambar yönetimi, lojistik ve sevkiyat sistemleri, sıcak satış-siparis sistemleri, sayaç okuma, parkomat, kargo otomasyonu, entegrasyon yazılımları ve özel çözümler gibi operasyonel programlar ve bu faaliyetlerin tümünü kapsıyan ürün yelpazesi ile müşterilerine gerekli olan hızı ve dinamizmi sunmaktadır.

Sunum Sistemleri ve dijital reklamcılık alanında, vitrin uygulamaları, sanal manken uygulamaları ve dijital eğitim çözümleri bulunmaktadır. Mobit Bilişim Bayilik Mobit, ürünlerini yurt içi ve yurt dışında destek ve servis güvencesi ile sunmakta, donanım ve yazılım desteği sürekli olarak sağlanmaktadır. Ürün/çözümler ile ilgili her türlü eğitim ve yedek parça tedariki, satış sonrası hizmetler olarak sunulmaktadır. Başta CASIO olmak üzere, Motion, Opticon, Sewoo, Hanasis, Bixolon, Woongjin, Dotel,Jolimark, Neoboard, Mobicell, TBK, Neobook’tur markalarının Türkiye İthalatçılığını ve Distribütörlüğünü sürdürmektedir.

Halen yurt çapında belediyelerin %90’ında su sayacı okuma ve faturalandırma, elektrik kurumlarının %75’inde elektrik sayacı okuma ve faturalandırma ve birçok şehirde (%95) doğalgaz sayaç okuma ve faturalandırılma hizmetleri Mobit Bilişim’in sağladığı donanım ve yazılımlarla yapılmaktadır. Bu hizmetlerden başka parkomat uygulamaları, çevre temizilik vergisi tahsilatı, işgaliye ve Coğrafi Bilgi Sistemleri (GIS) MOBİT Bilişim’in sağladığı donanım ve yazılımlarla gerçekleştirilmiştir.

Mobit, Avrupa Birliğinde devam eden, Volkswagen, Fiat ve Michelin firmalarının yer aldığı Elektrikli Araç Geliştirme (DELIVER) Projesinde, enerji depolama çözümleri ile yer almaktadır.” Bayilik Basvurusu Mobit Bilişim , ülke çapındaki bayileri ve çözüm ortakları aracılığıyla, son kullanıcıya uzanan aktif pazarlama çalışmaları yapmakta ve projelerde satış öncesi ve satış sonrası çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Teknoloji ürünlerini son kullanıcıya satmak amacıyla kurulmuş ve bu ürünleri satmaya ve hizmetlerini vermeye yetkin şirketler Mobit Bilişim’e bayi olabilir.

Bayilik başvurusu için gerekli belgeler

  • Mobil Satış ve Cari Hesap Sözleşmesi
  • Sicil Gazetesi Fotokopisi
  • Vergi Levhası Fotokopisi
  • Ticaret Odası Belgesi Fotokopisi
  • Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

 

Mobit Bilişim Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR