Missflora

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Oto Bakım Ürünleri Bayiliği Veren Firmalar

MissFlora Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

MissFlora Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

İstenmeyen kokuları bir filtre gibi çeken süngerimsi yapısı ile haftalar boyu süren ferahlık sağlar. Ev, Ofis, Araba, Banyo, Tüm kapalı alanlarda kullanılır.MissFlora ® Jel Hava Ferahlatıcı küçük boyutu sayesinde dolap, çekmece içi, tuvalet, ayakkabılık, otomobil gibi küçük ve dar mekanlarda kullanım için idealdir.  MissFlora ® Jel Hava Ferahlatıcı ürünlerinin üzerindeki aluminyum etiketi kaldırmanız,  jelin ortamdaki istenmeyen kokuları emmesi ve dışarıya hoş koku vermesi için yeterlidir. Ürününüz zaman içerisince küçülücek ve küçük koyu bir çekirdek kitle haline gelince ürün ömrünü doldurdu demektir. Arabaların bardak yerine uygun şekilde dizayn edilmiştir.

Jel Hava Ferahlatıcı Maximum Performans Kullanım ipuçları:
MissFlora Jel Hava Ferahlatıcınızın  koku gücü azalmaya başladığı zaman; kutuyu hızlı bir şekilde sallayarak içindeki jelin takla atmasını sağlayabilirsiniz. Bu kurumamış jel yüzü yeniden güçlü bir şekilde koku verecektir.

MissFlora Jel Hava Ferahlatıcınızı kaloriferin üzerine koyarsanız ısıdan dolayı daha çok kokacaktır. Tabiî ki daha çok kokması daha çabuk bitmesi demektir.

MissFlora ® Auto Jel Hava Ferahlatıcı

Arabaların bardak yerine uygun şekilde dizayn edilmiştir.

4 haftaya kadar etkilidir. Süngerimsi yapısı kötü kokuları emer. Aracınıza Hafif bir koku yayarak ferahlık sağlar.

 

MissFlora Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR