Meys Çiğköfte

Meys Çiğköfte Bayilik Açıklaması

Meys Çiğköfte Bayilik

Meys Çiğköfte Bayilik Hakkında : Damak tadını farklı bir anlayışla müşterilerine sunan Meys çiğköfte 2009 yılında Sultangazi’de hizmet vermeye başlamıştır. Kısa zamanda farklı şubeleriyle geniş kitlelere çiğ köfte lezzetini sunan firmamız, tamamen doğal ve eşine az rastlanır tadıyla Türkiye çapında öne çıkan, sektöründe 1 numara olan aday firmalardan biridir. 

Meys Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları 

Yeni hedefleri olan ve büyüme yolunda doğru ve emin adımlarla yürüyen firmamızda sizlerde çok kolay bir şekilde bayimiz olabilir ve işyeri açabilirsiniz. Bunun için sadece bize ulaşmanız yeterlidir. Tüm Türkiye Meys Çiğ Köfte'nin tadına baksın, lezzetini görsün diye bayilik VERİYORUZ! Yapmanız gereken tek şey sadece başvuruda bulunmak. Meys çiğköfte olarak sektöründe kendi üretimiyle ürün portföyünü zenginleştiren, alanındaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlayan, müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde gören, toplam kalite anlayışıyla; yapılanmasını değişen müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirebilen lider bir firma olmaktır. Sadece bölgesel değil Ulusal alanda marka sahibi olabilmektir.

Ürün çeşitlerimizi artırıp herkese ve her kesime ulaştırmayı sağlamaktır. Profilimizi yükselterek gerek personelimizle, gerek lezzetimizle zirvede kalmaktır. MEYS ÇİĞKÖFTE OLARAK İSTANBUL GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ SİZDE KALİTEYİ BİZİMLE TATMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİNİZ AYRICA TÜRKİYE GENELİ ÜCRETSİZ BAYİLİK VERİLECEKTİR,TEŞEKKÜRLER. 

Meys Çiğköfte Bayilik ve Bayilik Şartları 

FİRMA İSMİ: Meys Çiğköfte 

BAYİLİK KATEGORİSİ: Gıda 

KURULUŞ YILI: 2009 

BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 15

Meys Çiğköfte Bayilik Şartları

BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Dükkanıdır temiz ve düzgün çalışacak arkadaşların temiz ve titiz olması. Siz de dilediğiniz Her yerde Meys çiğ köfte bayiliği alabilirsiniz. Üstelik avantajlı paketimizle 5000 TL’ye kendi işinizi kurabilirsiniz. ihtiyaç duyabileceğiniz tüm tabela , soğutucu dolap, masa, sandalye gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyor, ayrıca açılış için 30 kg ücretsiz çiğköfte Aklınıza takılan tüm soruları İletişim sayfasından veya 0533 020 84 52 nolu numaradan arayıp bilgi alabilirsiniz.

Meys Çiğköfte Bayilik Destekleri

BAYİLİK DESTEKLERİ: PERSONEL DESTEĞİ, EĞİTİM DESTEĞİ, PAZARLAMA DESTEĞİ, BÖLGE KORUMASI, YER SEÇİMİ, REKLAM DESTEĞİ, FİNANSAL DESTEK.

 

Meys Çiğköfte Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR