Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik Açıklaması

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik Hakkında Açıklama :MESHUREYUPSULTANTULUMBACISI.COM.TR genel ve kanuni sorumluluklarını içerir. Lütfen, sitemizi ziyaret etmeden önce aşağıda yazılı olanları okuyunuz. Siteyi ziyaret etmekle veya kullanmakla, MESHUREYUPSULTANTULUMBACISI.COM.TR sitesinin kullanılmasına ilişkin bu koşullarla bağlı olduğunuzu ve hem bu koşullara ve site ile ilgili bütün kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uyacağınızı açıkça kabul etmiş sayılıyorsunuz. Bu site herkese açıktır. 

  Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik ve Bayilik Şartları 

Sitenin içeriğinde yer alan bütün yazıların, tabloların ve resimlerin her hakkı saklıdır; izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan bilgileri diğer bir internet sitesinde yayınlamak veya MESHUREYUPSULTANTULUMBACISI.COM.TR'un haberi olmadan link vermek kesinlikle yasaktır. Bu koşullarla, bu siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme hakkına sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Siteyi başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya başka bilgileri yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, siteyi kullanmanızdan dolayı üçüncü şahısların maruz kalabileceği zarar ve ziyanları, yapabileceği talepleri ve makul iştiraklerine, memur ve temsilcilerine, diğer ortaklarına ve çalışanlarına tazmin edeceğinizi ve onların bu zararlarını gidereceğinizi de kabul etmektesiniz. Bunların yanında, meshureyupsultantulumbacisi.com.tr bu sitenin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için sorumlu tutulamaz. 

Firma ismi: Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 2 

Franchising / Bayilik Destekleri: Reklam, Pazarlama, Bölge Koruması, Personel

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Bayilik bedeli: 20 bin TL 

Toplam bayilik yatırım tutarı : 20-30 bin TL 

Bayiden İstenen minumum mağaza alanı : 50 m2 Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı ürün çeşitleri konusunda AR-GE faaliyetlerine devam etmekte ve ürün çeşitlerini geliştirmektedir. Tüm bayilerimizde aynı kaliteyi yakalamak ve taze ürün ve gıda güvenliği zincirini oluşturabilmek amacı ile tüm bayilerimize günlük hazır ürünlerimiz satış yapmak üzere gönderilmektedir.Ürünlerimizin günlük olarak üretim hanemiz de üretim yapılmaktadır.

Kaliteden ödün vermeyen Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı üretim teknolojisine ve insan kaynağına yaptığı yatırımlar ile kalitesini tescil etmiştir.

 

Meşhur Eyüp Sultan Tulumbacısı Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR