Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ahmet Aybak

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ahmet AYBAK Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ahmet AYBAK Bayilik Şartları

Çiğköftenin İlk Kurucularından Meşhur Adıyman Çiğköftecisi Ahmet Aybak, Lezzet Ve Kaliteyi Halkımıza Ulaştırabilmek Adına Franchise ücreti Almamaktadır. Herhangi Bir ücret ödemeden Meşhur Adıyman Çiğköftecisi Ahmet Aybak, Ailesine Güvenle Katılabilirsiniz.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ahmet AYBAK Bayilik Açıklaması

Hakkımızda
Gelişen sektörde faaliyet alanlarında en iyi olmayı hedeflemek; İş ahlakı ve dürüstlükten ödün vermeden ticari faaliyetlerini yürütmek; İnsana ve doğal çevreye önem vermek en temel ilkelerimizdir. Hedeflerimiz Müşterilerimiz için değer yaratmak; gıda alanında bilgimizi ve tecrübemizi paylaşmak; kaliteli hizmeti sürekli vermek ilk önceliğimizdir. Her zaman "en iyi" olmak vazgeçilmez hedefimizdir. En önemli sermayemiz insan, bilgi ve tecrübemizdir. İş ahlakı ve dürüst çalışma ilkelerine uymak vazgeçilmez hedefimizdir. Bugünün insanına ve gelecek kuşaklara karşı sorumluluklarımızı yerine getirmek, bir başka temel ilkemizdir. Gelecek kuşaklar için çevre koruma bilinciyle davranmak ve bu bilinci yaymak görevimizdir. Neticede kaliteli ve hijyenik üretim yaparak sizlerin bizlere vermiş olduğu güveni en ön planda tutma bilincindeyiz. Saygıalrımla

Misyonumuz

Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. Öncelikli hedefimiz başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bunun yanı sıra Çiğ Köfteci Ahmet Aybak markamız ile unutmaya yüz tutmuş, sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak hafızalarda yer etmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi tüm Türkiye de olduğu gibi tüm dünyada zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada yer almıştır. Çiğ Köfteci Ahmet Aybak güçlü, temkinli, yenilikçi, kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmektedir. Çiğ Köfteci Ahmet Aybak üretim hattında çağdaş teknolojiye egemen, gıda yönetmeliklerine ve ISO 9001 standartlarına uygun, prensiplerine bağlı, çevreye duyarlı, yetişkin uzman kadrosuyla ve kurumsal bayi ağı ile çok büyük bir ailedir.

Vizyonumuz
Güçlü altyapımız, iş deneyimimiz ve makine parkurumuz ile insanların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olmak ve çağın yeniliklerini sektörün gelişimi ile entegre etmek vizyonumuzun ifadesidir.

İlkelerimiz

Yapmış olduğumuz hizmetlerle müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap vermek, müşteri memnuniyetini ön planda tutmak temel ilkemiz olmuştur. Dünya standartlarına uygun kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak, en yüksek kalitede hizmet sunarken, en uygun şartlarda ve en kısa sürede üretim gerçekleştirmek vazgeçilmezlerimizdendir. Kaynaklarımızı en etkin ve verimli biçimde kullanarak rekabet ve performansımızı en üst düzeye çıkartmaktayız.

Meşhur Adıyaman Çiğköftecisi Ahmet AYBAK Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR