Mert Yörem Süt Ürünleri

Ürün Satışı

Mert Yörem Süt Ürünleri Bayilik Destekleri 2/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mert Yörem Süt Ürünleri Bayilik Açıklaması

Mertyavuz Gıda Süt Ür. Tar. Hay. Deri San. Tic. Ltd. Şti.

1990 yılında Batmanda  Sedat, Veysi ve Cengiz kardeşler çeşitli ticari faaliyetlerden sonra 1999 yılında Yoğurt ve  Yöresel Doğu Peyniri imalatı ile Süt Ürünleri sektörüne girerek Mertyavuz Gıda’nın temellerini atmışlardır. Batmanın toptancılar sitesi bölgesinde imalata başlayıp, Toptancılar Sİtesinde bulundukları faaliyetlerden sonra Hasankeyf Yolu 6. km. Özgürlük Bl. No: 694/1 bulunan 1. Organize Sanayi Bölgesi’ne yakın modern tesislerine taşınarak üretim kapasiteleri ve ürün kalitelerini yükseltmişlerdir.

Bugün Merkezi batmanda bulunan 5.000 m² açık alan, 1.500 m² kapalı alanlık fabrikamız ile  Batman Merkezde bulunan fabrikamızda yürürlükte olan gıda üretim tüzüklerinden taviz vermeden, ileri teknoloji üretim hattımız ve her geçen gün artırdığımız kalitemiz ile sizlere hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

Fabrikalarımızda üretilen ürünlerimiz Prima-Vera uzmanları tarafından kontrol edilmekte, üretim, dağıtım ve satış noktalarında yapılan periyodik kontrollerin yanı sıra, bünyemizde çalışan personelimiz HACCP şartlarında eğitimden geçirilmektedir.

2002 yılı içinde ürün numunelerimiz ilgili yapılan analiz sonuçlarını değerlendiren Tüm Tüketicileri Koruma Derneği,
ve  YEK Tüketicileri Koruma ve Dayanışma Tüketim Kooperatifi Temsilcileri MERTYAVUZ Gıda’yı kendi üyelerine ve tüm tüketicilerine tavsiye etme kararı almışlardır.

Ürünlerimizi yaygın olarak; ANA BAYİİLERİMİZDE VE seçkin marketlerden temin edebilirsiniz.

Mert Yörem Süt Ürünleri Bayilik Verdiği Bölgeler

BAŞVUR