Meg Baby

Bu ilan, firmanın talebi üzerine yayından kaldırılmıştır.

İlanla İlgili Sektörler
Bebek arac ve gerecleri bayilik

Meg Baby Bayilik Destekleri 3/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Meg Baby Bayilik Şartları

5000 Tl Bayi Giriş Apket Bedeli işyerinin Veya Ofisisn Olması vergi Kaydının Olması bÖlge Bayi Statüründe Olanlar İçin Depo Olması

Meg Baby Bayilik Açıklaması

Hakkımızda

Her şey çok hızlı değişiyor ve gelişiyor. Değişmeyen tek şey ‘değişim’ bile insanlarla birlikte değişiyor. Çünkü insan değişiyor. Dünün kabul görmüş birçok duygusu, davranış ve markası bugün için birer nostalji olmakta ki bunun önüne geçilmesi de imkansız bir hal almakta.

2012 yılından bu tarafa devam eden ön çalışmalar neticesinde aslında geleneksel bezlerin (patiska kumaşından kesilip altına muşamba serilip bağlanan bez türü) kullan at bezler piyasaya çıkmadan önce çok yaygın bir şekilde kullanıldığını hatırladık. Geleneksel bezlerimizi modernize edip, sağlığa ve kültürümüze uygun hale getirip halkımızın kullanımına yeniden sunmayı istedik.

Sonuç olarak; Pişiğe Yol açmayan, alerji yapmayan, bakteri barındırmayan, ultra hijyenik, kimyasal jel içermeyen, PVC-BPA-Naylon gibi kanserojen madde içermeyen, çocuğa küçük yaşta tuvalet eğitimine yardımcı olan, kolay temizlenen, leke tutmayan,3 bariyerli sızdırmayan sertifikalı özel bambu kumaşlardan üretilen ve çevre dostu yıkanabilir bebek bezi, kadın pedi ve hasta bezleri üretmeyi başardık.

  • Ürün / Hizmet Kapsamı: BEBEK TEKSTİL VE BEZ ÜRÜNLERİ
  • Kuruluş Yılı : 2014
  • Merkez Ülke: TÜRKİYE

Meg Baby Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR