Mahlas Kırşehir Lokumları

Lokum Üreticisi Firma Türkiye Genelinde Bayilikler Vererek Satış Noktalarını Artırmak Istiyor.

Mahlas Kırşehir Lokumları Bayilik Destekleri 6/6

Reklam Desteği
Yer Seçimi
Bölge Koruması
Pazarlama Desteği
Eğitim Desteği
Personel Desteği

Mahlas Kırşehir Lokumları Bayilik Şartları

Tek İstediğimiz Her Firmanın Lokumlarımız İle Tanışması.. Dükkan Ve Dekor Maaliyetini Beraber Hesaplayabiliriz. Bu Denli Şeffaf çalışıyoruz. Farkı Ve Kaliteyi Hissedelim İstiyoruz

Mahlas Kırşehir Lokumları Bayilik Açıklaması

Mahlas Kırşehir Lokumları Bayilik Hakkında

Kırşehir’de 17 yıldır makine üretimi yaparken iki haftadır ise lokum üretimi yapıyoruz ifadelerine yer veren Cemil Tuygun: “Çifte kavrulmuş lokumu hemen hemen herkes bilir. Ve genelde dünyanın birçok yerinde tercih edilir. Şuanda Türk kahvesinden lokumlar üretimi yapacağız. Ve inanıyorum ki Mahlas Kırşehir Lokumlarıyla çifte kavrulmuş lokumların pabucunu dama atacağız” dedi.
“Lokum üretimime başlamamın bir hikâyesi var”
2019 yılında EMİTT fuarına kesinlikle katılacağım diyen Cem-es Fabrika Müdürü Cemil Tuygun, lokum üretimi yapmasındaki amacın bir hikâyesi olduğunu söyleyerek bu hikâyeyi ise Aşıkpaşa Gazetesi okuyucularıyla şöyle paylaştı: “01.01.2018 tarihinde Kırşehir Organize Sanayi Bölgesinde başlayan bir hikâyemiz var. Firmamızın kurucusu Cemil Tuygun Bey hali hazırda Ç.N.T makinanın Kurucularındandır ve 17 farklı ülkeye yaptıkları ihracatlar ile iş hayatlarına devam etmektedirler. Fabrikalarında Çikolata ve Lokum Makinaları İmalatı yapılmaktadır. Bundan 4 Sene önce yaptıkları bir müşteri ziyaretinde Lokum İmalathanelerini gezerler. Gördükleri Manzara Karşısında çok üzülürler ve içten içe de kızarlar. Gördükleri Manzara nedir diye sorduğumuzda şu yanıtı alıyoruz; Maalesef satılsın diye marketlere vb. yerlere verdikleri lokumların satılmayan miktarları imalatçı firmalara iade ediliyor.

Buraya kadar gayet normal. Fakat iade işleminden sonra imalatçı firma gelen bu iade lokumları tekrardan pişirerek yani kaynatarak marketlere yani bizlere sunuyor. Bu durum Türkiye genelindeki neredeyse tüm lokum imalathanelerinde var. Tabii birde unutmayalım ki şekerle yapılan lokum maalesef yerini glikoz şurubuna bırakmış. İçindeki meyvenin aroması yerini gıda esansına bırakmış. O güzelim renkleri ise gıda boyalarına emanet... Bu durumun rahatsızlığı hissettikten sonra Cemil Bey; -biz yapalım lokumları. Biliyoruz çok zor piyasa şartları ile uğraşmak ama en azından Kırşehir de istediğimiz kaliteyi yakalarız” der ve iş hayatına başlar. Sürekli taze lokum ilkesi esas alınmıştır bu iş yerinde. O gün bugündür biz müşterilerimiz için özel olarak lokum yapmaya devam ederiz. Asla stok yapmayız sadece sipariş üzerine haftalık üretim yaparız ve yaptığımız işi seviyoruz, İyisini hatta en iyisini yaptığımızı düşüyoruz. Açıkçası müşterilerimizde böyle düşünüyor ve biz bundan büyük keyif alıyoruz. Teşekkürler Kırşehir”

 • Ürün / Hizmet Kapsamı: LOKUM VE ŞEKERLEME İMALATI
 • Kuruluş Yılı : 2018
 • Toplam Çalışan Sayısı: 14
 • Merkez Ülke: Türkiye
 • Toplam Şube Sayısı : 1
 • Merkeze Ait Şube Sayısı : 1
 • Franchise / Bayi Şube Sayısı : 1
 • Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 2
 • Hedeflenen Şube Sayısı : 20
 • Gerekli İş Yeri Özellikleri : 10 - 20 M2 ARASI OLMALI ( DİĞER ÖLÇÜLER GÖRÜŞÜLEBİLİR )
 • Girişimcide Aranan Özellikler : AKICI KONUŞMALI,TEMİZ VE DÜRÜST OLMALI
 • Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Telefonla Bilgi> Ön Görüşme > Yer Seçimi>Franchise Sözleşmesi>Kurulum

Mahlas Kırşehir Lokumları Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR