Liderler Okulu

Liderler Okulu Bayilik Açıklaması

Liderler Okulu Bayilik

Liderler Okulu Bayilik ve Bayilik Şartları Liderler Okulu Bayilik Hakkında : Öğrencilerimizi, özel eğitim programları ile desteklemek, yaratıcılıklarını kullanarak bilgi, teknoloji, sanat ve sporda ulusal ve evrensel değerlere bağlı, insanlığın gelişimine katkı sağlayan, geleceğin liderlerini, bilim adamlarını, sanatçılarını ve sporcularını yetiştirmektir. 

Liderler Okulu Bayilik ve Bayilik Şartları

 Firma ismi: LİDERLER OKULU 

Bayi - Franchise Şube Sayısı: 22

Liderler Okulu Bayilik Şartları

Bayilik Şartları ve Yatırım Maliyetleri: Franchising Şirketinin Genel Yapısı:Franchise alacak kişi ya da kurumların iyi bir ticari geçmişi olması ön şarttır. Başvurularda adli sicil belgesi ve şirket evraklarının (imza sirküleri, vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, oda kayıt belgesi vb.) verilmesi esastır. IQ Academy Creatıve Thınkıng Bilim Sanat ve Teknoloji Atölyeleri'nin açılabileceği 

Yerel Konum Özellikleri:Atölyelerin açılacağı konu, altyapısını tamamlamış ve o kentte yaşayan insanlar tarafından tercih edilebilir olma özelliği taşıması önemsenmektedir. Mevcut atölyelerin faaliyetlerindeki çevresel algı ve sosyo kültürel ve ekonomik değerler baz alınacaktır. IQ Academy Creatıve Thınkıng Bilim Sanat ve Teknoloji Atölyeleri'nin taşıması gereken fiziksel özellikler: Bina: Mevcut Eğitim kurumları içerisinde, Eğitim ve Danışmanlık Merkezlerinde, 150 m2 kullanım alanı olan yerlerde, en az 3 derslik olacaktır. 

Bahçe:Çocukların zaman zaman eğitim zaman zaman oyun amacıyla yararlanabilecekleri yeterli büyüklükte ve çimle kaplı açık bahçe. Sınıflar: En az 20 metrekarelik 3 derslik. 

Mobilya ve Eğitim Materyalleri: IQ Academy Genel Merkezi tarafından verilecek listeye uygun formda ve miktarda mobilya ve eğitim materyalleri. 

Tuvalet ve Lavabolar: Eğitim yaş grubundaki öğrencilerin boyuna uygun büyüklükte klozet ve lavabolar. 

Diğer Odalar ve mekanlar: Müdür odası, öğretmenler odası, sekreter odası ve veli bekleme salonu. 

Mutfak: Temel mutfak eşyalarının bulunduğu ev tipi mutfak.

 

Liderler Okulu Bayilik Verdiği Bölgeler

Tüm Türkiye
BAŞVUR